- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sema Cartel Special Feeder 3,3m - je heavy?
Jako můj první Feeder prut jsem si koupil Sema Cartel Special Feeder 3,3m
Bylo mi řečeno,že se jedná o Heavy ale v článku zde na mrku jsem četl že Heavy je od 90+ u mého se uvádí jen 80 nepíše se ani jestli je to minimum nebo maximum.Nevíte jak to teda je?
Navíc mě mrzí že jsem koupil jen 3,3 ale to už se nedá nic dělat.
Děkuji za kazdou radu.
Martin.T
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NKruty - Profil | So 7.1.2012 9:48:36
NF.T.M. - Profil | So 7.1.2012 4:48:11
NJarda Š. - Profil | So 7.1.2012 2:08:11
NLálos - Profil | So 7.1.2012 0:04:09
NKarasák - Profil | Pá 6.1.2012 23:43:48
NKruty - Profil | Pá 6.1.2012 23:30:03
P.S. promiň že se ptám v tvé otázce, ale admin mi tu mou nechce schválit :/
NZarel - Profil | Ne 18.12.2011 15:18:07
Pořídil jsem si jinj (Feeder Collection Method)"Colmic" odkaz nedám protože ho opravdu nemohu najít :)
rozhodl jsem se znova pro 3.30 .. 20-100GR odhoz.Tak doufám bude stejně dobrej jako Sema.
NZarel - Profil | Út 13.12.2011 14:52:13
Scháním ho týden ale nic .... :/ "chci druhej"
Kde píšou že ho maj tak kecaj :) už mi takto volali 2x a nabízeli jiný.
Nráky - Profil | Út 6.12.2011 0:19:04
NIvo - Profil | Út 6.12.2011 0:09:31
To jen pro upřesění. Co bude dál s firmou Sema L.t.d. je asi ve hvězdách...
Každopádně je to škoda.
NPaulus - Profil | Po 5.12.2011 23:40:08
A nechme to plavat - nějak bylo a nějak bude, že jo .... o)))
Nráky - Profil | Po 5.12.2011 23:26:07
Nráky - Profil | Po 5.12.2011 23:03:12
NPaulus - Profil | Po 5.12.2011 22:59:43
Tímto se stahuji a přeju ti dobrou noc o)
NPaulus - Profil | Po 5.12.2011 22:58:34
Se zbytkem souhlas o)
Nráky - Profil | Po 5.12.2011 22:58:16
NSAHIB - Profil | Po 5.12.2011 22:51:01
neplaším,
-)jen sem dal dotaz,tda se to zakládá na pravdě..a asi opravdu jo,protože u nás prodejna co jela z 85% na zboží od Semy je prázdná,zavřená... ,nikde nic nebylo,ani to nevím,až dnes jsem to zjistil..-((
Nráky - Profil | Po 5.12.2011 22:45:43
NSAHIB - Profil | Ne 4.12.2011 22:13:00
děkan s kaplanem-))
dokoupím,dokoupím,zejtra tam hnedka pajdím-))
měj a ať Ti to ještě kousne u vody-))
NPaulus - Profil | Ne 4.12.2011 22:07:09
Rychle v maloobchodě dokup - e-shop už se nerozjede ...
Nemáš zač o)))
NSAHIB - Profil | Ne 4.12.2011 22:05:10
Nazdááááár kamaráde,
tak to je v ři...i-)škoda...Měl jsem a mám od nich pár kousků ,od každýho něco a nemůžu si stěžovat-))
Hlavně tedy na ten feedráček,ten je opravdu boží,ten Cartel,ten se jim povedl..,to abych rychle ještě dokoupil nějaké ty špice k fedráčku,
No,přide něco novýho,no.-))
Ale díky za info-))
NPaulus - Profil | Ne 4.12.2011 22:01:14
NSAHIB - Profil | Ne 4.12.2011 21:46:12
čau,
možu mět dotaz?
Máš zaručeně 101% zprávy ověřený,že Sema padla?Že je pod čárou?..
Nic ve zlým,nerejpu,jen se ptám..
Nráky - Profil | Ne 4.12.2011 2:08:25
Nb.gun - Profil | So 3.12.2011 12:33:48
NZarel - Profil | So 3.12.2011 1:49:12
Odpovědi mě moc potěšili a těším se na duben :) "na novou sezonu"
Ježíšek říkal něco o novém Feederu a díky vám volba padne znova na Semu :)
NPepé - Vsetín - Profil | Pá 2.12.2011 18:14:57
NSAHIB - Profil | Pá 2.12.2011 13:03:45
já ho mám už dobrý 4-5 let,..
Máš pravdu v tom,že uvádějí 80 gr...,ale já psal na firmu,klukům co s nima i chytaj..
Odpověděli následující:
ano - je to 80 gr,je to ale v podstatě tvrdé Medium,které odpoví Haevy prutu, o síle 90 gr...
a můžu potvrdit,že mají pravdu, výsledky chytání a dosažené úlovky,ryby chycené a akce,prostě co s prutem souvisí,je pravda...
a ta délka - pro mne je dostačující,,myslím si že v déce 3,6 už by to ztrácelo na kvalitě..můj os.názor,,nikomu jej nenutím..
Kde to žije - feeder
6:14NFeederařina na řece 64331
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










