Lov candátů v pozdním podzimu a zimě

Jaké máte zkušenosti se zimním a podzimním lovem candátů. Když je čistá voda lov ryb je značně ztížen. proto uvítám tipy a triky na lov candátů v tomto pozdním období roku..
Autor diskuse: Tomas.K - Profil , 21.11.2011 dravci - techniky lovu

Bambus...Tacklesmani - Profil | St 23.11.2011 20:09:43

Oreh >> nespadl jsi z ořechu? :-)

    Pvl - Profil | St 23.11.2011 20:09:16

    Jéééžiši ,to rámusu kvůli několka drobným chybyčkám .o§)))

      Oreh - Profil | St 23.11.2011 20:05:47

      Kolis >> nejaku tutovu radu, ako mam v sobotu postupovat... napriklad

        Paulus - Profil | St 23.11.2011 20:05:38

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 23.11.2011 20:02:30 >> Ty nemel a to samý ............. o)

          Kolis - Profil | St 23.11.2011 20:05:15

          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 23.11.2011 20:02:30 >> o))

            Kolis - Profil | St 23.11.2011 20:04:08

            Oreh >> ale čo?

              Bambus...Tacklesmani - Profil | St 23.11.2011 20:02:30

              Paulus >> ty jsi ale Krutor :-)

                Oreh - Profil | St 23.11.2011 19:58:27

                ma tu este niekto nieco k candatom, ci iba tieto pubertacke reci?

                  Paulus - Profil | St 23.11.2011 19:56:41

                  kopik >> Vyčurat, umejt ruce a spát studente.

                    kopik - Profil | St 23.11.2011 19:52:11

                    Paulus >> hmmm... dobrý sebevědomííí

                      Paulus - Profil | St 23.11.2011 19:48:18

                      kopik >> Nechci - já otravný mouchy zabíjím na první čistou ...

                        kopik - Profil | St 23.11.2011 19:45:57

                        LLangoss >> :)... vzdělanej to člověk :)

                          Kolis - Profil | St 23.11.2011 19:40:18

                          Paulus >> No ty vole, máš to.... o))

                            LLangoss - Profil | St 23.11.2011 19:37:50

                            Rytíř >> Noc je denní období, během nějž se se Slunce nachází za horizontem.

                              kopik - Profil | St 23.11.2011 19:36:23

                              Paulus >> moc dekuji :)... nechces se ucit semnou myslim ze by ti to neuskodilo :)

                                kopik - Profil | St 23.11.2011 19:36:01

                                LLangoss >> :D... dobre ty :)

                                  Rytíř - Profil | St 23.11.2011 19:35:00

                                  LLangoss >> u nás taky ale noc bych přece jen posunul o několik hodin dál.

                                    Kolis - Profil | St 23.11.2011 19:33:44

                                    kopik >> Ale já ti kámo věřím, jen radím si to po sobě přečíst, než to odpáliš.

                                      Paulus - Profil | St 23.11.2011 19:33:02

                                      kopik >> Začni tady - až to dočteš do konce, klidně se vrať ...

                                        LLangoss - Profil | St 23.11.2011 19:32:10

                                        Rytíř >> Nevím jak u tebe ale u nás je o pul6 tma jak v prdeli.. jinak tady se podívej v kolik je západ slunce.... http://www.pocasicz.cz/