- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov candátů v pozdním podzimu a zimě
Jaké máte zkušenosti se zimním a podzimním lovem candátů. Když je čistá voda lov ryb je značně ztížen. proto uvítám tipy a triky na lov candátů v tomto pozdním období roku..
Autor diskuse: Tomas.K - Profil , 21.11.2011 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
27x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NEko - Profil | Út 22.11.2011 8:24:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Oreh >> mam fotku ale je uplne mizerana fotilo sa to mojim mobilom a este aj usta mam na nej jak vrah ale tak nech sa paci :D
NOreh - Profil | Út 22.11.2011 8:23:02
Eko >> cital som, ze 37 cm... to by chcelo fotku, pekna ryba.
NEko - Profil | Út 22.11.2011 8:22:11
cmeliak87 >> tak to si obstal perfektne ja na ruzin som prikratky vobec to tam neviem na zubace ale ohladom gumy mne stale bavi nejaka ina farba :))
NEko - Profil | Út 22.11.2011 8:20:31
Oreh >> Dikes :)..ja som sice zubaca nevytiahol ale za to pekne ostrieze a stuku a co je zaujimave vsetko za uplnej tmy
NOreh - Profil | Út 22.11.2011 8:20:19
cmeliak87 >> to aj ja som uz prisiel o rybu, ked som vyberal fotak :). nehovor hop, kym si nepreskocil
Ncmeliak87 - Profil | Út 22.11.2011 8:07:27
Oreh >> jedenho som chytil taky skoro pekačovy a jeden mi spadol ten mohol mat kludne 70cm bo som ho isiel dilino vo vode fotit :) taky bol jak zdechľak a z ničoho nič ožil :)
Ncmeliak87 - Profil | Út 22.11.2011 8:02:25
Oreh >> tak neviem ci to boli zubinovia alebo šutre alebo zlomy dvakrat co som sekol bol tam zubino ale ostatne zaseky bud do prazdna alebo sem tam som odtrhol
NButchi - Profil | Út 22.11.2011 7:48:50
Přemas >> CarpHouser - 22.11.2011 7:21:09 >>
Candát je horší, než ženská.
A to už je fakt co říct.
Candát je horší, než ženská.
A to už je fakt co říct.
Ncmeliak87 - Profil | Út 22.11.2011 7:47:54
Oreh >> mne vcera nestacila ani 0,16 par krat som pri zaseku odtrhol ale to bolo asi tym ladom v ockach
NOreh - Profil | Út 22.11.2011 7:41:55
cmeliak87 >> vela nechybalo aj tak... a este verim, ze pridem, ked budu mat chut. len uz vyzerali tak, totalne flegmaticky.... aj ten pohyb zaseknutej ryby... uplne na to stacila ta 0,08
NOreh - Profil | Út 22.11.2011 7:24:28
v poslednych dnoch som bol par krat na zubaca v cistej vode. pekne som ich videl ako v akvariu, hadzal som im vsetko mozne, na monofile 0,08 a takmer bez zaujmu. mal som dva kontakty za tisic hodov, ked som nymfu tahal pod nosom ryby. inak iba obcas par centimetrov poposli za gumou, voblerom... a nic. stali, plavali dookola, ale nezrali.
este na nich pojdem :)
este na nich pojdem :)
Ncmeliak87 - Profil | Út 22.11.2011 7:23:51
Eko >> tuto farbu gumy so od vas obkukal z fotiek skusil som ju na ruzine na fleku kde som niekedy zubacov chytal a za 10 minut dva zabery skoda ze vacsi spadol ale nieco na tom odtieni bude
NCarpHouser - Profil | Út 22.11.2011 7:21:09
Čistá voda je spíše plus, než mínus. Jinak je candát hodně náladová ryba.
NEko - Profil | Po 21.11.2011 23:33:55
Treba si jedno uvedomit ze aj v zime maju "svoje dni" kedy jednoducho su apaticke mam to odsledovane a nie na jednej vode ...minimalne by si mal aspon vediet ze kde sa urcite zdrziavaju candati a navstevovat to miesto a nenechat sa odradit tym ze po miliontom nahode ti nic nezaberie ver ze pride den ked za polhodinku budes mat vonku aj dva candatiky z toho isteho miesta kde chodis ..ohladom cistej vody z toho by som si az taku hlavu nerobil normalne daj tam snuru a pouzi gumu (kopytko) na ktore zvyknes chytat ja chytam na Phantom od Dragonu 10cm ..mam na to pochytane uz kopec Candatov najlepsie tahat gumu je stylom STOP and GO aspon pre mna pri tomto tahani mas stale kontakt s nastrahou a ked ti zaberie tak mi ver ze to neprehliadnes ...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFotky ryb pouze na přívlač107191
NBurza na přívlačové nástrahy33415
NVýroba woblerů31008
NÚhoří sezona 201210516
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NVláčenie z člnu27208
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLodě a jejich úprava1035
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














