- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mitchell avocet 3
má s ním niekto skúsenosti a ak áno aké??? alebo mi odporučte naviják v podobnej cene, ktorý mi vydrží aspoň dva roky. Catana SFB mi šuští ani nie po roku, takže mi sem ani nedavajte catany...A nedávajte mi sem ani príliš drahé navijaky, musím sa pohybovať v tejto cene lebo začínam s muškárením a tam pôjdu peniaze, akurat jeden navijak na feedry ma zradil nevhod...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NKubánec - Profil | St 14.11.2012 7:42:46
Nrudla 69 - Profil | St 14.11.2012 1:54:51
Nrudla 69 - Profil | St 14.11.2012 1:27:25
NKubánec - Profil | Út 13.11.2012 21:47:40
NJarda Š. - Profil | Út 13.11.2012 13:18:32
Nrudla 69 - Profil | Út 13.11.2012 11:54:24
NJarda Š. - Profil | Út 13.11.2012 8:46:07
Nrudla 69 - Profil | Út 13.11.2012 1:40:38
NMjaška - Profil | Pá 18.11.2011 19:32:09
NJarda Š. - Profil | Pá 18.11.2011 19:11:07
NJarda Š. - Profil | Pá 18.11.2011 19:08:16
NMjaška - Profil | Pá 18.11.2011 16:52:19
NKubánec - Profil | Pá 18.11.2011 16:34:47
NMiki - Profil | Ne 13.11.2011 16:12:24
NJarda Š. - Profil | Ne 13.11.2011 15:43:26
Nmr.B - Profil | Ne 13.11.2011 8:13:26
PS:První jsem kupoval někde kolem roku 2003 a stále drží
NKubánec - Profil | Pá 11.11.2011 17:08:13
NSven - Profil | Čt 10.11.2011 13:29:00
Místo na fotku Goldů Kubánce, jsem koukal na tvou se Silvery :-)))
Sice to vypadá, že jsem měl s tou kličku pravdu i tak ale už to netvrdím tak rezolutně..:-/
Naviják s kličkou uchycenou závitem přímo v náboji hnacího ozub. kola bych nebral.
Měl jsem kdysi úžasné navijáčky od Balzeru, které tak byly konstruované a za dvě sezony byly závity pryč. Přešrouboval jsem kličky na druhou stranu a chvíli chytal v obráceném gardu ale pak jsem je vyřadil a daroval jednomu levákovi.
Škoda. Až na ty debilní kličky neměly jedinou chybu. Byly to jedny z mála, které měly tak lehký chod, že šly roztočit jen pohybem ruky při držení za sedlo...
NMiga09 - Profil | Čt 10.11.2011 12:41:44
Nusak - Profil | Čt 10.11.2011 12:15:04
NMiga09 - Profil | Čt 10.11.2011 12:01:27
Nusak - Profil | Čt 10.11.2011 11:48:18
NMiga09 - Profil | Čt 10.11.2011 11:41:21
Nusak - Profil | Čt 10.11.2011 11:32:42
NSven - Profil | Čt 10.11.2011 10:34:10
Nklouček - Profil | Čt 10.11.2011 10:01:39
Nusak - Profil | Čt 10.11.2011 9:59:18
Nusak - Profil | St 9.11.2011 23:02:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPepé - Vsetín - Profil | St 9.11.2011 20:02:44
NPepé - Vsetín - Profil | St 9.11.2011 19:51:06
Řešíme tu jednu diskusi http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=643442 a zajímalo by mě to. Díky za případné info.
Nklouček - Profil | St 9.11.2011 19:32:31
Nrover - Profil | St 9.11.2011 19:09:29
NSven - Profil | St 9.11.2011 19:01:07
Řekl bych, že nazrál čas založit Mitchell Fan Club :-)))
Nrover - Profil | St 9.11.2011 18:24:00
NKubánec - Profil | St 9.11.2011 17:53:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.parys.cz/index.php?_ShopSearch[SearchType]=4&_ShopSearch[IdCategory]=107&IdPage=4&_Box[343][Id]=107&_Box[341][Id]=343&_ShopSearch[PriceFrom]=&_ShopSearch[PriceTo]=&_ShopSearch[IdProducer]=9&_ShopSearch[Order]=0&_ShopSearch[OrderDir]=0/
Nbrach - Profil | St 9.11.2011 17:45:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSven - Profil | St 9.11.2011 17:33:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nekupoval jsem je na blind podle ceny ale protože jsem si je osahal u kamaráda, (mimochodem velmi náročného na kvalitu) který je už k plné spokojenosti používal na pickerech.
Používám je na pickera ale dříve obstály i na matchce a na vláčáku.
Je to sice jiná řada ale myslím, že III Silver nebude o nic horší.
Navijáky od Mitchellu jsou díky Shimano-manii zbytečně podceňované. A hlavně jsou cenově úplně jinde.
Jednou za rok je společně s ostatními navijáky otevřu, vyčistím, promáznu silikonovou vazelinou a jdou jak z praku...
Fotka není moje, "vypůjčil" jsem si ji od Jirka0 :-)
NJarda Š. - Profil | St 9.11.2011 16:42:43
NPepé - Vsetín - Profil | St 9.11.2011 16:38:51
Kde to žije - feeder
9:43NPickermánia-ultra light fishing 49075
8:13NFeederařina na řece 64338
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...






















