- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder značky Sema
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
dlouhejkabel - Profil | St 21.12.2011 19:40:43
Paulus - Profil | So 17.12.2011 17:13:03
IMHO jsem ti poradil v rámci zadání vlákna, máš už stejně vybráno a zbytek je OT.
Jestli ti vadí že mokneš, mrzneš a hovno lapneš, mám univerzální radu (ale tu budeš jistě znát, pokud pozoruješ mé chování ....).
NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 17.12.2011 17:03:05
nofish - Profil | So 17.12.2011 17:01:26
Paulus - Profil | So 17.12.2011 16:56:07
A nefšímej si kravin a čti mezi řádky o)
nofish - Profil | So 17.12.2011 16:52:09
X-force vyhrál protože ten materiál znám z levných přílačáků a nechci měnít vyzkoušené. Když na to přijde, tak budu chytat i na násadu z koštěte s očkem na konci, takkže to celkem neřeším. X-force jsem už asi sehnal, za 400 a pár drobných, radši vrazím víc do navijáku než do prutu. A hlavně chci jen 3 metr.
numen - Profil | So 17.12.2011 16:46:22
Paulus - Profil | So 17.12.2011 16:46:09
-------------------------------
Mám Zedko už mrtě let a bejt velkej kluk, tady bych neváhal.
http://www.grundik.cz/cz-detail-134075-therapy-feeder-sema-360cm-35-70g.html
Za litránek je to zadarmo.
K meritu věci - optej se nezávisle na mě MIPSe jak Zedku nakládám, co schytalo ran i o skály za mnou při záseku a jak drží - jediná rákoska, co mu nepůjčím ani vomylem.
Ale klidně si kup X-force - co je mi vlastně do tebe ....
nofish - Profil | So 17.12.2011 16:38:22
Tvůj příspěvek z So 17.12.2011 16:18:54 je pro mne přínosný asi jako pro slepého barevná fotografie. Jestli něco chceš tak se vyjadřuj věcně, pokud nemáš co k dannému tématu říct, tak neobtěžuj.
nofish - Profil | So 17.12.2011 16:28:29
Zeptat se na názor na něco člověka, který danou věc má, mi připadá zcela normální. Takže si ty blbé kecy nech na někoho jiného. Pá Pá.... :-)
nofish - Profil | So 17.12.2011 15:58:06
Jarda Š. - Profil | So 17.12.2011 13:30:17
Dhaos - Profil | So 17.12.2011 13:05:20
Já jsem odmala chytal plavanou ze který jsem po čase přešel na dravce a když se objevily první články o feederu,tak jsem ho chtěl vyzkoušet a mít ho k těm účelům jak píšeš -do června než začnou dravci.Nechtěl jsem do toho vrážet moc pěněz(navíc na vojně ,kde jsem v tu dobu sloužil ,byl celkem nedostatek:)),takže jsem vzal v krámě to nejlevnější co bylo.Proutek od mila -laminát,medium ,který mi přinesl mraky super zážitků a vůbec nevadilo ,že byl za pár korun..On ten laminát má zas něco do sebe-je jak živej rybu- cejtíš v celé délce prutu každej pohyb,zdolávání je fakt zábava.Kdybych ho pak nerozstřelil(mojí chybou) tak bych ho měl snad dodnes:) Jinak feeder mě tehdy tak chytnul ,že od té doby jsou dravci(hlavně přívlač) jako doplněk k němu..Chytám v 99% na jeden feederový prut ,k tomu druhý na pípáků(na něj mám obvykle největší ryby)a nemusím si ho všímat..tenhle prut od semy mi připoměl starý časy se zmiňovaným zázrakem:)
nofish - Profil | So 17.12.2011 6:56:45
A za feeder na občasné chytání, abych nějak přežil do 16.6. se mi moc utrácet nechce.
Dhaos - Profil | Pá 16.12.2011 22:32:27
e:ještě jsem zapoměl -přetěžoval jsem to solidně -to asi tou cenou nějak jsem se toho nebál :)
čabi - Profil | Pá 16.12.2011 21:13:57
nofish - Profil | Pá 16.12.2011 20:08:12
Jarda Š. - Profil | Pá 16.12.2011 20:06:22
nofish - Profil | Pá 16.12.2011 19:40:24
Jarda Š. - Profil | Čt 15.12.2011 8:54:14
nofish - Profil | Čt 15.12.2011 8:45:00
1Mara - Profil | Čt 15.12.2011 6:49:42
Jarda Š. - Profil | Čt 15.12.2011 1:21:55
zvířátko - Profil | St 14.12.2011 18:45:59
rikrod - Profil | St 14.12.2011 18:16:24
nofish - Profil | St 14.12.2011 18:04:36
Chlapi co x-force feedery? Chci malý feeder na občasné chytání na malé říčce a půlhekrarovém rybníčku. Nechce se mi do toho cpát moc peněz tak uvažuju o té semě. Na ostroretky a plotice mi to snad stačí ne?
Nemáte někdo ty pruty vyzkoušené? Nečekám za ty prachy zázrak, ale zase na tohle chytání nechci kupovat drahý. Taky počítám s cenou nových špiček.
prut - Profil | St 14.12.2011 17:43:28
rikrod - Profil | St 14.12.2011 12:11:20
Jarda Š. - Profil | Út 13.12.2011 17:54:47
Minnow - Profil | Út 13.12.2011 17:47:42
Butchi - Profil | Út 13.12.2011 17:33:40
Nakonec je to vždycky věcí osobních preferencí..
A dohadování se o něčem takovém nikdy nikam nevedlo. Stejně jako nákup top produktu automaticky nezaručuje úspěšnost - to jen k tomu smetáku.
Přiznávám se, občas se toho účastním, víceméně proto, abych zabil čas, který nemůžu strávit na rybách :-)) Jen rád poukazuju na to, že existují i alternativy. Plus se samozřejmě vždycky někdo chytí a je o zábavu postaráno..
Ochotu zodpovědět případné dotazy atd., to je samozřejmě věc, před kterou smekám, uznávám, respektuju a tak dál. Ostatně, Tvoje články byly první systematická propagace této metody a odnesl jsem si z nich hodně.. Pravda, některé věci (určitě není třeba dále rozebírat, neb jsem to již zmínil při svém teď už slavném náběhu na vidle) se mi úplně nelíbily, ale jak jsem už psal níž - chápu to a nebudu do toho rýt (proč taky, když jsem to dostal na úrovni :-)))
Michal K. - Profil | Út 13.12.2011 17:22:11
Jarda Š. - Profil | Út 13.12.2011 17:11:48
Kde to žije - feeder
13:27Feederařina na řece 64344
12:27Pickermánia-ultra light fishing 49077
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











