- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak být co největším přínosem pro MRK
Ahoj parto,
jednoduché. Mrk mi toho hodně dal a mou povinností je mu to oplatit. Tedy jak? Jak být pro MRK co největším přínosem? Poraďte, buďte mi příkladem, inspirací.
jednoduché. Mrk mi toho hodně dal a mou povinností je mu to oplatit. Tedy jak? Jak být pro MRK co největším přínosem? Poraďte, buďte mi příkladem, inspirací.
Autor diskuse: Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil , 21.10.2011 všeobecné - ostatní
Největším přínosem pro Mrk je ten,...
A) Kdo to tady zabalí a zdekuje se na Chytej.cz8%
B) Kdo radí kudy chodí, usmívá se na všechny, píše články a točí videa (porno a tak).8%
C) Kdo drží hubu a krok, nevyjadřuje se a jenom kliká na reklamní banery a kupuju a kupuje24%
D) Kdo je zalezlej v privátu a byl letos na dovče v Chorvatsku s Karlem Niklem.7%
E) Kdo píše jenom občas, ale zase sem pořád cpe fotky ryb a v ML vytváří pexesa.9%
F) Někdo jiný (vydrák, tuzemák, kamikaze.....).44%
Od 24.10.2011 hlasovalo 87 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
Butchi - Profil | Po 24.10.2011 9:05:24
Netipa - poslední hrdina MRKu >>
Já jsem tak konstruktivní, až mě to jednou normálně zdestruuje.
Já jsem tak konstruktivní, až mě to jednou normálně zdestruuje.
rover - Profil | Po 24.10.2011 9:03:57
Netipa - poslední hrdina MRKu >>
Doba, kdy bude nutné nechávat odejít členy MRKu násilím, ještě nenastala, "hrozba" smazání registrace a následná ztráta "mrkidentity" je zatím dostatečně účinná. Tedy dlouholetí ctitelé kodexu jsou dostatečným přínosem ...
Doba, kdy bude nutné nechávat odejít členy MRKu násilím, ještě nenastala, "hrozba" smazání registrace a následná ztráta "mrkidentity" je zatím dostatečně účinná. Tedy dlouholetí ctitelé kodexu jsou dostatečným přínosem ...
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 24.10.2011 9:02:57
Butchi >> Konečně první konstruktivní rada.
Butchi - Profil | Po 24.10.2011 8:50:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Musíš se se všema kamarádit. Už žádné dohadování s kaprařema. Odrazuješ cíle reklamy. Naopak musíš začít bivakovat, koupit si hektapod, produkovat vlastní koulís, které pak budeš rozdávat na náměstí. Všechno chválit, všechno jsi se dozvěděl zde. Každý den založit aspoň jednu sluníčkovkou diskuzi, kde rozdáš poděkování za každý zápis.
Na požádání všem sdělíš, kde, jak, na co a proč chytáš. Pravidelně přispívej do ML, foť všechno, co chytneš, detailně popiš místo a podmínky. Na svoje náklady ožer hospodáře tvé MO a vytáhni z něj, kdy, kde a kolik budou nasazovat, což rovněž zveřejníš.
Na čelo si nech vytetovat reklamu. Prodej veškerý majetek a vzdej se všech svých úspor ve prospěch MRKu. Jediné oblečení, které ti zůstane, bude to s logem tohoto serveru. Všude vylepuj nálepky.
Zveřejni své telefonní číslo. Pokud ti o půlnoci zavolá někdo z druhého konce republiky, že potřebuje podebrat rybu, zavézt nástrahy nebo postavit bivak, okamžitě vyrazíš. Nic za to nebudeš chtít.
Na požádání všem sdělíš, kde, jak, na co a proč chytáš. Pravidelně přispívej do ML, foť všechno, co chytneš, detailně popiš místo a podmínky. Na svoje náklady ožer hospodáře tvé MO a vytáhni z něj, kdy, kde a kolik budou nasazovat, což rovněž zveřejníš.
Na čelo si nech vytetovat reklamu. Prodej veškerý majetek a vzdej se všech svých úspor ve prospěch MRKu. Jediné oblečení, které ti zůstane, bude to s logem tohoto serveru. Všude vylepuj nálepky.
Zveřejni své telefonní číslo. Pokud ti o půlnoci zavolá někdo z druhého konce republiky, že potřebuje podebrat rybu, zavézt nástrahy nebo postavit bivak, okamžitě vyrazíš. Nic za to nebudeš chtít.
MAXXSKATER - Profil | Po 24.10.2011 8:46:32
Za některé fotky bys zasloužil ránu mezi oči, ale zase některé příspěvky mě vyloženě pobavily. Musím za sebe říct, že když vidím jeho příspěvěk, tak si ho přečtu vždycky ze zvědavosti, co tam zase blábolí a to u nikoho jiného tady neudělám. :-)) Netipa je podle mého jakýmsi afrodiziakem pro MRK. :-D
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 24.10.2011 8:27:43
Knedlhans >> Jsi zlý a neojbektivní. Moje příspěvky nejsou urážející. Rušít registraci nebudu. Dobrovolně odsdud neodejdu. Jedině, jak se mě zbavit, je nechat mě odejít násilím
match-oun - Profil | So 22.10.2011 11:43:37
Hlavně dláždit ML čtyřicítkama candátama. Teď to dost frčí, jsem koukal...
Knedlhans - Profil | So 22.10.2011 11:26:17
hajan >> Jojo,z ty naked fotky v posilce s tim kaprikem sem se malem poblil :-(
Ale musi se mu nechat ze ma kuraz,ja bych si toto kor na rybarskym webu rozhodne nelajznul :D
Ale musi se mu nechat ze ma kuraz,ja bych si toto kor na rybarskym webu rozhodne nelajznul :D
Knedlhans - Profil | So 22.10.2011 11:25:19
HoumrP >> Mno,s tim malym ditetem nevim,nehodnotim se takto.S tim ze Nevtip tu dycky zalozi nejakou otazku,my mu skocime na spek,pak se tu hadame o kraviny a on to jen cte a ma z toho srandu mas pravdu.
Ivo - Profil | Pá 21.10.2011 23:42:18
Odpověď je prostá : nemyslím, že je těžké tady najít číslo bankovního konta MRKu...:-))))
A pak už jen - kdo rychle dává, dvakrát dává ...:-)))
A pak už jen - kdo rychle dává, dvakrát dává ...:-)))
hajan - Profil | Pá 21.10.2011 23:16:49
Čus Netipo, narozdíl od kluků dole, bych netrval na tvojí virtuální likvidaci. Možná si tu pár (spíš hafo) lidí nasral, ale přesto netuším, čím bys ty mohl debatu na MRKu, anebo MRK nějak pozvednout. Fotkama v negližé to asi nebude, a obrázky od tebe od vody, se mně líbily, snad až na pár vyjímek.
Takže třeba zkus míň prudit, a bude tě mít každej rád....
P.S. Počítej s tím, že každej metrobuzny nemusí, ale to je život. :-D
Takže třeba zkus míň prudit, a bude tě mít každej rád....
P.S. Počítej s tím, že každej metrobuzny nemusí, ale to je život. :-D
HoumrP - Profil | Pá 21.10.2011 22:47:43
Knedlhans >> chováš se jako malé dítě :-)) . Zrušit, já chcíí :-))
Je logické, že čím víc do Netipy budete vandrovat, tím to bude horší. I kdyby ten kluk neudělal pro
MRK nic, tak dokázal to, že se plno lidí nad něčím zamyslelo a donutil je sesmolit příspěvek :-).
Je logické, že čím víc do Netipy budete vandrovat, tím to bude horší. I kdyby ten kluk neudělal pro
MRK nic, tak dokázal to, že se plno lidí nad něčím zamyslelo a donutil je sesmolit příspěvek :-).
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoLabe fishing store 18
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoRybáři vs ochránci přirody 42
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













