- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
výbava na feeder
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 20:22:15
NSoulfish - Profil | Ne 16.10.2011 20:21:50
Většinou se teď přemisťuju po Brně pomocí MHD, takže čím míň krámů do ruky, tím (pro mě) líp.
My študáci to máme těžký.
Pokud jedem s kolegou vozem (a zvláště s matchkama), tak berem automaticky delší podběráky.
NButchi - Profil | Ne 16.10.2011 20:19:53
Parabolická akce mi nesvědčí, mám rád rychlé pruty..
Díky za info.. Jen mě trošku zarazila vrhací zátěž, tváří se to jako Heavy..
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 20:18:23
To je právě pro ryby špatně, když ji vytáhneš zcela zmordovanou. Ale jestli si ji ponecháš, tak to je nic proti ničemu.
N: vydrák - Profil | Ne 16.10.2011 20:18:04
Chytám na Orlasu feeder ve skalách.Jedná se o omezený prostor o rozloze 2x2metry.
Už vidím,jak se tam motám s pětimetrovým bidlem.
Páni feederaři,Vaše naučené poučky jsou někdy dobré.Ale místa a lidi jsou různé:-)
NButchi - Profil | Ne 16.10.2011 20:17:43
Samozřejmě, že můžeš :-)))
Počítám s tím, že zadavatel nebude chytat jen v takových místech, neboť ani s tím ultra hardcore urban fishingem by se to nemělo přehánět :-))
NŠlapeto - Profil | Ne 16.10.2011 20:17:37
NAzbest - Profil | Ne 16.10.2011 20:16:46
Ne-zkrátíš ho jako nouzovku:-)).
Ale ono kafemlejnku nevysvětlíš nic:-)
NButchi - Profil | Ne 16.10.2011 20:16:24
Ano, s tím se dá souhlasit..
A není proto lepší být na takové situace připraven, než bys kvůli tomu musel oželet atraktivně vypadající místo?
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 20:15:53
NAzbest - Profil | Ne 16.10.2011 20:15:31
Otázka je položena obecně a myslím, že zadavatel s tebou na stoják na pláž chodit nebude-jak už jsem napsal.
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 20:13:27
Jestli mohu odpovědět já, tak taková situace by nastala , když chytáš blízko cyklostezky nebo nedej bože blízko silnice :-))))
N: vydrák - Profil | Ne 16.10.2011 20:12:04
Používám normál vlasce na položenou.Špičku jsem si zlomil jen jednou(1/2 oz) a to,když jsem s ní brknul o strom.
Nikdo mě feeder neučil,tak jsem si na to pomalu přicházel sám(ostatně jako na vše).
Chytám feedr většinou na Orlíku,kde mi voda téměř omývá boty(žádný vysoký břeh).
Podběrák používám standartní kaprařský o délce kolem dvou metrů(vysunutý).
Shrnuto: vlasec se mi nikde nemotá,křehkosti špiček a škodlivého úhlu při zdolávání jsem si vědom a vždy s těmito faktory počítám.
Tak mi tady nepište o nutnosti vlastnit pětimetrové bidlo a jiný hlouposti.Ano,jsou revíry a situace,kdy je toto nezbytně nutné ale ne vždy!!! A o tom tady nyní píšu:-)
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 20:10:59
NAzbest - Profil | Ne 16.10.2011 20:10:41
Jen se předvádíš-jako vždycky.
Podběráková tyč se dá v případě potřeby zkrátit, ale tvoje prodloužit ne.
Problémy nediskutuješ, ale vytváříš.
Když má feederař dlouhou tyč, tak problém neexistuje.
Nfheavy - Profil | Ne 16.10.2011 20:10:27
NSoulfish - Profil | Ne 16.10.2011 20:09:24
NSoulfish - Profil | Ne 16.10.2011 20:08:59
S Vydrákem souhlasím v tom směru, že je celkem jedno, jde použít i normální podběrák s 2,1m tyčkou - jen to místo lovu nesmí být vysoko nad vodou.
Ntuzemak - Profil | Ne 16.10.2011 20:07:42
Kde to žije - feeder
16:12NFeederařina na řece 64350
12:27NPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











