- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
výbava na feeder
chtěl bych příští rok zacit s feederem a ¨tak se cchci poradit jestli mi bude stacit tak 10000diky za odpovedi
Autor diskuse: Fish Men - Profil , 3.10.2011 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
murphyy - Profil | Ne 16.10.2011 18:37:14
fheavy >> :) jasne,
inac ako daleko si schopny hodit s tymito heavy feedrami s feeder krmitkom?
inac ako daleko si schopny hodit s tymito heavy feedrami s feeder krmitkom?
fheavy - Profil | Ne 16.10.2011 18:33:56
murphyy >> dik za radu ja s tim internetem nejsu moc kamarad spis takovej zacatecnik
murphyy - Profil | Ne 16.10.2011 18:27:14
fheavy >> ak prejdes kurzorom mysi na na nick toho, na ktoreho sa reaguje-zlate pismo, tak ti zobrazi cas na ktory dotycny- v tomto pripade Azbest reaguje
fheavy - Profil | Ne 16.10.2011 18:11:41
s tou tretinou to jaksi nechapu asi uz blbnu a pokud to bylo mysleno na cenu toho sportexu tak ta je6600kc zdar
fheavy - Profil | Ne 16.10.2011 17:32:57
plavan >> jak se ptas na tu delku samozrejme je to narocny kdyz to vic bere tak je to citit,ale dokud budu moct tak proste to zdolavani na 420 na rece si neodpustim treba naposled kdyz jsem zabral na toho sportexa tak jsem 70kapra vyvalil na hladinu u zatopenyho stromu to pak zapomenes na chvilu ze nejaky rameno a loket mas.jinak ten prut vazi 395gr a odhozovka je udavana do 240gr.to jsou prave parametry ktery hevycko vteto delce/420cm a vrhaci zatezi nad200gr./ v cene kolem 1000-3000kc nemuze dosahnout.aspon ja takovej prut neznam a vo vo tom to je.zatim zdar
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 17:09:36
fheavy >> děkuju za vysvětlení ohledně toho Hardyho, mě to právě zaskočilo, ta délka. Co ti na tak dlouhé pruty říká rameno a loket ? Já už dneska nezvládám pomalu ani 390cm a pomalu jsem se vrátil ke 360cm.
fheavy - Profil | Ne 16.10.2011 17:02:03
ahoj chytam ryby 36 let a vsechny tyhle cajky jako driv byli navijaky rex,stabil,roen nebo udice od sony nebo tokozu jsem pouzival,takze tuhle kapitolu mam za sebou.ja tady nikomu netvrdim ze na lepsi nacini chytnu vic ryb.ja si to porizuju kvuli pozitku z rybariny a ver me ze tech ryb nachytam dost.dam ti jeden priklad ja si vemu plavackovej tridilnej prut a ty si vemes ve stejne delce teleskop ktery delala sona na plavanou kdyz spolu pujdem po rece tak ti pri stejnym poctu ryb upadne ruka obrazne receno.zpet k feederu kdyz jednou cuchnes k necemu lepsimu a mas na vyber tak se prece nespokojis s horsim prutem, ja su na feederovy pruty asi trochu ujetej hlavne na heavy.snazim jit svou vlastni cestou achytat na feeder velky ryby letos na rece/dyji/cca40 kapru od 60-80 vse na hevy feeder jednoho na zpestreni k80
nunulka - Profil | Ne 16.10.2011 16:20:14
ahoj já jsem se vešel bohatě do 4000 se vším ale v náčiní to není ani v penězích,můj soused chytá stále na staré lamináty od sony a mk 110.Co se týče ůlovků mu nesahám ani na paty,je to pan rybář.Tak že když chceš utrácej statisíce za cajk ,ale rybu ti to nezaručí
fheavy - Profil | Ne 16.10.2011 16:13:48
hardy marksman vlastnim ale je to blank od hardyho a prut je postaven u nas hardy totiz 420 seriove nedela.blank z anglie me stal 5000kc.letos se me stala ale nehoda zlomil jsem spicku a praskla me zaroven se spojkou takze momentalne na oprave.jako/ nahradni/ feeder jsem si poridil sportex x-heavy 420 chytam s nim pouze na rece a na vetsi dalky .dal pouzivam na jemnejsi rybareni medium 360 delane od p.mikeraska ale muj nejpouzivanejsi prut je asi JVS PROFESIONAL FEEDER ULTRA HEAVY kupovany pred 5 roky/cena 5400/420cm ten ma spicky 75cm dlouhe 4ks uhlik 1-3oz s tim se da chytat krome sumcu skoro vsechno silon se da pouzit od 0,18-0,35/vyzkouseno / ja osobne preferuju kaprarinu na rece ale s feederem,montaze a navnady/prevazne pelety a boilies/pouzivam stejne jako u kaprariny
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 15:46:05
fheavy >> koukal jsem ti do karty a máš tam napsáno, že vlastníš feeder Hardy Marksman 420cm. Opravdu ?
fheavy - Profil | Ne 16.10.2011 15:35:20
jedna rada vykasli se na rady typu ze 10000 je moc kdo to nechce obetovat tak at ti neradi.u feederu plati taktez ze za kvalitu se plati.doopravdy kvalitni pruty zacinaji cca na 4000kc a vys,muj tip tyka se to řady medium napr.SPORTEX MF390 nebo SHIMANO ANTARES,to uz jsou pruty na urovni no a k tomu nejakej solidni navijak od shimana velikostne odpovidajici treba stradic 4000.no a na zaver ty pruty o kterych nekteri pisou tak ja jim rikam tycky k rajcatum.taky sem chytaval na levny kramy na velikost ryb to sice nemelo vliv ale kdyz taham rybu na sportex nebo na mikado tak je to rozdil asi jako kdyz sednes z felicie do octavie.tak si vyber cau
kubah - Profil | Ne 9.10.2011 16:03:31
plavan >> přesně, rybaření mně vůbec nebaví...
... a proto jsem byl dnes v tomhle počasí chytat...
... a proto jsem byl dnes v tomhle počasí chytat...
plavan - Profil | Ne 9.10.2011 15:43:30
kubah >> ale ty jseš právě ten případ, kterého to moc nebaví.
EDIT : a navíc jsi Redař, u těch je všechno jinak :-)))))
EDIT : a navíc jsi Redař, u těch je všechno jinak :-)))))
kubah - Profil | Ne 9.10.2011 15:34:40
Sakra, musím prodat Virtualy - stál jenom 2400/kus a koupit něco nad 3000kč.
A výplat jsem dostal za ty 3 roky dost...
A výplat jsem dostal za ty 3 roky dost...
plavan - Profil | Ne 9.10.2011 15:32:49
Soulfish >> tak ten můj názor není dogma, ale vidím to kolem sebe. Vyjímku tvoří studenti a žáci ZŠ, kteří nevydělávají. Ti, když mají rybařinu rádi, tak to odchytají i s násadou od koštěte. Ale jakmile dostanou první vejplatu, jdou do lepšího.
plavan - Profil | Ne 9.10.2011 15:13:00
kadas83 >> ale na druhou stranu, kdyby věděl, že ho to bude bavit, tak by se pak trápil léta s tím louendem, páč by mu bylo líto ho pod cenou prodat. Tohle se hodně těžko odhaduje. Já mám okolo sebe zkušenost, že skoro nikoho nebaví dlouho feederovat s prutem pod tři tisíce. Ne, že by feeder za 15 stovek byl špatný, to určitě ne, ale nepřináší ten požitek z lovu.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
11:30Feederařina na řece 64343
10:39Pickermánia-ultra light fishing 49076
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...












