ÚN Labská - Špindl

Počátkem října se chystám s rodinou do Špindlu a rád bych jeden den zkusil štěstí na ÚN Labská. Bohužel obecně s jezerem nemám žádné zkušenosti, takže to bude krok do neznáma. Můžete někdo poradit vhodnou techniku a nástrahy? Dá se na místě půjčit bellyboat - kde a za kolik? Budu vděčný za každou dobře míněnou radu. Předem díky.
Autor diskuse: jv - Profil , 27.9.2011 muškaření - revíry, cestování

Njehla - Profil | Út 17.6.2014 7:38:44

jurasoft >> jasně, tam se ryba prostě neponechává...jsou tam lipani, potočáci, siveni a duháci taky, jen ty lipany asi jinde na přehradě moc nepotkáš...

    Njehla - Profil | Út 17.6.2014 7:31:35

    jurasoft >> ...táhnoucí voda, to je u přítoku, dá se chytat i pár metrů proti vodě...tam je právě ten CH a P úsek...záleží na tom, kolik je vody...je tam u parkoviště i občerstvovna...viz šipka, k vodě cca 50 m...

      NMates PB - Profil | Po 16.6.2014 21:21:36

      jehla >> Mě to je jedno :-))

        Njehla - Profil | Po 16.6.2014 21:08:30

        Mates PB >> nevím, já to tam ani nevkládal, nikdy jsem do toho neměl přístup...

          NMates PB - Profil | Po 16.6.2014 20:18:20

          jehla >> v galerii

            Nwelbin - Profil | Po 16.6.2014 19:21:05

            jehla >> Jj,respektuji

              Njehla - Profil | Po 16.6.2014 19:16:06

              welbin >> to je snad zbytečný, byli vtřícný, psal jsem jim, jen trvalo, než Boženka dovlekla Miloše na počtu kvůlivá ověřební toho podpisu...to už by byly třetí, a't v tom není bordel..:-)))

              To víš, jestli to není pomsta brňáků za tu Spartu..:-)))

                Nwelbin - Profil | Po 16.6.2014 18:32:53

                jehla >> Pepo,tak založíme Nové stránky Labská - neměl by to být problém

                  Nwelbin - Profil | Po 16.6.2014 18:30:16

                  jehla >> Od soboty funguje i NICO a je blízko

                    Nnymfa - Profil | Po 16.6.2014 18:05:18

                    welbin >> Pokud je to legrace, tak mi uniká ten vtip. Já ho spíš podezřívám z natvrdlosti.

                      Njehla - Profil | Po 16.6.2014 16:52:30

                      Co se webovek týče - StránkyLabský jsou stále nedostupný a kvůli tomu neaktuální, páč jedinej, kdo měl přístupový heslo byl Pepa Kuncl a ten nějak záhadně už snad před rokem zmizel...psali jsme Milošem podepsanej dopis s ověřeným podpisem (to vyžadovali) aby nám to nějak zpřístupnili, zatím co já vím, je ticho po pěšině...jinak vše zatím platí podler stránek, jen je to blbý se Stylem, ale lze využít chatu Labská i jiný možnosti ubytka...je tak toho dost...

                      MatesPB - fotky určitě nikdo neodstranil, páč do toho nikdo nemůže šťourat, je to nedobytný jak pokladna...snad se z toho Brna ozvou oslovení provozovalelé ...pokud tym byly, měly by tam bejt furt...kde byly?

                        Nwelbin - Profil | Po 16.6.2014 16:29:01

                        nymfa >> děla si z nás prču-viz tu ptákovinu se člunem-úmyslná provokace,číst a psát umí, kde jsou pravidla ví,škoda času.Zdravím Tě.

                          Nnymfa - Profil | Po 16.6.2014 16:21:46

                          jurasoft >> Stojáky jsou vždy docela těžká voda. Nevím, jestli je to s nulovými zkušenostmi dobrej nápad.

                            Nwelbin - Profil | Po 16.6.2014 15:52:43

                            Mates PB >> Já taky-že by Karolínka v jiném hábitu ?

                              NMates PB - Profil | Po 16.6.2014 15:16:00

                              jurasoft >> Čím víc čtu tvoje zápisy, tím víc si myslím, že si děláš prdel a tak to taky beru.

                              Ano o té plotici jsem to četl. jsi lepší, nežli já.

                                Nwelbin - Profil | Po 16.6.2014 14:43:50

                                jurasoft >> takhle uvažovat panny- tak jimi zůstanou!!!
                                Nekupuj u Zemana,kupuj na místě,proděláš jen cestu,jinak chytat se tam dá,ale chce to zkušenosti i v 10m/sec větru a 10-15 cm vlnách,vždy tě to někde vyplaví na břeh,jen kormidlovat tam, kde se dá vylézt

                                  NMates PB - Profil | Po 16.6.2014 14:43:43

                                  jurasoft >> Hele za ideálních podmínek ti zachytá každej, ale zachytat v jakýkoliv podmínkách, to už chce fištrona, Tam se láme chleba.

                                    NMates PB - Profil | Po 16.6.2014 14:18:54

                                    jurasoft >> Tak jeď na Roudnici, když je tam ta kamera a na Labský neni.

                                      NMates PB - Profil | Po 16.6.2014 14:08:17

                                      jurasoft >> Ty prostě číst nebudeš a proto si budeš kupovat povolenku u Zemana a pak budeš překvapenej, že chčije.

                                        NMates PB - Profil | Po 16.6.2014 14:02:38

                                        jehla >> Koukám, že už jsem v nelibosti i na Labské, už odstranili moje fotky z galerie.............:-)))

                                        A to jsem ještě neudeřil na ten největší hřebík.