Shimano Twin Power 3000 FC vs. Shimano Stradic 3000 CI4

Zdravim, chcem vás poprosiť o radu , rozhodujem sa medzi týmito navijákmi, no stale váham, ktorý si zvoliť, poprípade niečo iné v tejto cenovej kategórii, využitie - feeder - Antares feeder light
Autor diskuse: sust@in - Profil , 23.9.2011 feeder - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 20:44:29

pepa-č >> :o))

Koupelnová dlažba je pro Ambassadeur vyrovnanej soupeř.

    Npepa-č - Profil | Pá 7.10.2011 20:43:22

    Carchy >> pravda. ale v koupelně by to bylo fifty - fifty :-)

      NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 20:41:06

      pepa-č >> Zámkovku nerozmlátiš ani Ambassadeurem...;o)

        NKolis - Profil | Pá 7.10.2011 20:39:12

        Carchy >> Ták, neměl kakošit.... .o)

          Npepa-č - Profil | Pá 7.10.2011 20:38:12

          Carchy >> naviják by měl při pádu na dlažbu rozbít tu dlaždici. ts...ts.. :-))

            Nkubah - Profil | Pá 7.10.2011 20:34:09

            Carchy >> :-))))

              NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 20:27:57

              Kolis >> Taky bych řek...

              Hlavně když jsem se potom dozvěděl,že takhle hnusně vrčej při navíjení všechny tyhle modely.Ale co už....lepší to takhle ukončit,než bejt u vody vynervovanej pazvukama linoucísema při motání.

              ;-)

                NKolis - Profil | Pá 7.10.2011 20:25:21

                Carchy >> K tomu není co dodat ,o)

                  NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 20:22:08

                  Rybkin >> V hlavní roli byla v tomhle případě zámková dlažba na dvoře...:o)

                    NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 20:21:13

                    Kolis >> Ale teď jsem udělal údržbu na Twinoj a jede krásně.....možná líp,než jako když byl novej.

                    ;-)

                      NRybkin - Profil | Pá 7.10.2011 20:20:39

                      Carchy >> Si to opravoval kladivkem ne.Nechtělo to vzit raději šroubovák:-)

                        NKolis - Profil | Pá 7.10.2011 20:19:22

                        Carchy >> V pořádku o))


                        je vidět, že se s tím jde vypořádat, hodně rychle ,o)

                          NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 20:15:07

                          vokounek >> Ne...to je tuning ;-)

                            Nvokounek - Profil | Pá 7.10.2011 20:14:00

                            Carchy >> bol si v časovej tiesni ? :)

                              NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 20:12:35

                              Kolis >> Ale jo....proč by ne.

                              :o)

                                NKolis - Profil | Pá 7.10.2011 20:08:50

                                Carchy >>Fotka by nebyla? ,o)


                                myslel som že by mohol ludí zaujímať pohlad na vnútornosti a hlavne prevody (copy vokounek)


                                o)))

                                  NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 20:04:45

                                  Kolis >> Jo...:o)

                                    Nvokounek - Profil | Pá 7.10.2011 20:01:53

                                    Carchy >> ja neznáju myslel som že by mohol ludí zaujímať pohlad na vnútornosti a hlavne prevody..

                                      NKolis - Profil | Pá 7.10.2011 19:59:53

                                      Carchy >> Taky to tak umíš rozmontovat Péťo, a do dvou vteřin, že... o)))

                                        NCarchy - Profil | Pá 7.10.2011 19:48:46

                                        vokounek >> To je ale FA ne?

                                          NCronicle - Profil | Čt 6.10.2011 16:25:59

                                          daj si tam čo chceš...ja som si objednal ultegry 4500 xsb na medium a heavy...

                                            NKolis - Profil | Čt 6.10.2011 15:32:09

                                            Peter94 >> Honem vymotat, a znova jak ti radí murphyy o))

                                              NPeter94 - Profil | Čt 6.10.2011 15:21:07

                                              murphyy >> Ano prvy krat.Ja som iba taky zaciatocnik,ale do buducna uz budem vedet.Ale ,uz to mam spravene spravne.

                                                Nmurphyy - Profil | Čt 6.10.2011 15:14:37

                                                Peter94 >> jasne ze si mal mierne sponovat, to prvy krat navijas silon na navijak?..:)

                                                  NPeter94 - Profil | Ne 2.10.2011 16:26:22

                                                  plavan >> Tak som ten silon namotal na cievku,ze som ho hodil do vane zobral som si prvy diel udice prevliekol cez ocko a namotaval som.Len sa mi zda ,ze je to uplne zle.Ten silon som tam namotal bez problemou ,ale je na cievke uplne volny.Ked tade prebehnem prstom tak sa uplne hybe.Neviem ci som ho nemal aj sponovat ,aby bol na tej cievke nasponovany .Momentalne je tam totalne volny,lebo ked som to navijal ,tak som ani necitil ziadny odpor.

                                                    Nplavan - Profil | Ne 2.10.2011 10:12:40

                                                    kubah >> už mi to docvaklo, já kouknul na zadání otázky a tak mě to zmátlo

                                                      Nkubah - Profil | Ne 2.10.2011 10:08:54

                                                      plavan >> nevíš jestli nechce vláčet..

                                                        Nplavan - Profil | Ne 2.10.2011 10:05:42

                                                        Peter94 >> já bych ti doporučil tento Mayhem, ale je to třímetr, což by nemělo vadit, Twin ve velikosti 3000 je trochu těžší než 2500. A Garbolíňáci ty pickery a bomby umí http://www.pro-rybareni.cz/produkt/prut-garbolino-ma​yhem-feeder/

                                                          NPeter94 - Profil | Ne 2.10.2011 10:02:38

                                                          Pani viete mi na tento navijak twin power 3000fc poradit niaku slusnu udicu do niakych 100-130 euro.Lebo je ich tak vela ,ze vobec neviem co vybrat.Budem chytat z brehu ,takze velkost urcite 2,7m a do 30g.Dakujem

                                                            Nplavan - Profil | Pá 30.9.2011 17:14:22

                                                            Peter94 >> v půlce toho motání se zastav a podívej se na návin. Jestli bude moc do konusu, tak to vymotej zpátky na špulku ručně a uprav podložky. Pokud to bude do " V ", tak podložku přidej a pokud to bude do " A " , tak podložku uber. Já měl Twiny před třemi lety a musely se přidávat podložky dvě, ale byly to Twinové 2500. Kluci včera psali, že už s tím problémy neměli, tak to nemusí být potřeba.
                                                            Takhle vypadá namotaná cívka do " V "

                                                              NPeter94 - Profil | Pá 30.9.2011 16:58:53

                                                              plavan >> Tak ,ked budem mat cas ,tak to tak spravim.Potom dam vediet ,ako to dopadlo.Dik

                                                                Nplavan - Profil | Pá 30.9.2011 16:53:50

                                                                Peter94 >> nebude to málo, hoď tu špulku třeba do záchodové mísy ( ale v míse nesmí být čuránky nebo nedej bože kokýno ) . Vezmi si první díl prutu s navijákem, provlékni očky a na navijáku uvaž . potom to zlehka namotávej jen za pomocí odporu té špulky. Nebo jestli ti ten " ajnclík " nevyhovuje, tak to dej do kýble s vodou a ten polož do vany, páč trochu nacákáš :-)))

                                                                  NPeter94 - Profil | Pá 30.9.2011 16:45:42

                                                                  plavan >> Mam to na jednej spulke 200 m.Ale to bude asi malo ,ked tam naviniem 200m a zmesti sa na cievku 240 ,ci?

                                                                    Nplavan - Profil | Pá 30.9.2011 16:39:09

                                                                    Peter94 >> já bych tam podmot nedával. Ten Mivardi vlasec neznám, ale většina vlasců má větší průměr, než se udává a mít to až po okraj je na pakárnu, sice hodím možná o metr dál, ale bude ti to dělat neplechu. Hlavně to při namotávání moc neutahuj. To máš dvě stometrové špulky spojené mezi sebou ? Nebo dělají 200m na jedné špulce ?

                                                                      NPeter94 - Profil | Pá 30.9.2011 16:35:08

                                                                      plavan >> Dnes som si kupil silon na privlac 0,185 mm.Znacku mivardi royal spinning ,neviem ci je to dobry silon ,ale taky mi odporucal predavajuci.V baleni je 200m.Kedze sa tam 0,18 silonu zmesti 240m neurobim nic zle ,ked dam ako podklad 0,27 silon cca 30 m a zvisok tej 0,185???Dik

                                                                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:33:35

                                                                        Carchy >> novinka nejaka? :-) o cem nevim?

                                                                          NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:31:14

                                                                          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:30:00 >> Já mam na ně jinej klacek...;-)

                                                                            NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:30:00

                                                                            Carchy >> ok :-)


                                                                            čus :-)

                                                                            slovák s tim co máš ty chytá na marmysky. .-) sem nechapal takovej tuhon. asi chyta 20ti gramový .-D

                                                                              NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:28:07

                                                                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:26:49 >>S novym proutkem jdou jak pitomý.....ale už pšššt a jdu.

                                                                              Zdar.

                                                                                NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:26:49

                                                                                Carchy >> sem si to myslel :-)

                                                                                že se tam voda nedostane :D

                                                                                jeste ze jsi mi to řekl :-)

                                                                                maš to u mne schovany :-)
                                                                                ted jede :-)


                                                                                pak pohlaš jak si dopad s pruhatcema. ja byl ted vecer a asi 6ks ale maly.

                                                                                  NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 21:26:30

                                                                                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:23:05 >> Já když se propláchnu, tak vůbec, ale vůbec nevrním o)))

                                                                                    NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:26:22

                                                                                    Kolis >> Ok,ok....forévr levná Daiwa v ČR.

                                                                                    ;-)

                                                                                      NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 21:25:21

                                                                                      Carchy >> Kuš antiDajwoňu o)))

                                                                                        NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:25:01

                                                                                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:22:35 >> Ale dyk si jí měl ponořenou asi vteřinu ne jak si řikal...

                                                                                        A Daiwa je přece Real Four,tak to musí vydržet ne?

                                                                                        Klump...

                                                                                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:23:05

                                                                                          Kolis >> sem ji trosku proplách :D a jemne vrneli prevody :-D

                                                                                            NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:22:35

                                                                                            Carchy >> ak sem vyplách vazelínu no :D


                                                                                            sem ji jako jsi mi odborne poradim promazal a jede jako stella :-)

                                                                                              NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:22:28

                                                                                              Kolis >> Neskutečně.....ale jinak Daiwa forévr,nebo jak se to tady hlásá.

                                                                                              Hlavně kaldie a brádije.

                                                                                              ;-)

                                                                                                NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 21:21:11

                                                                                                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:16:49 >> Tak v Bradii křupe jo? o)))

                                                                                                  NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:20:05

                                                                                                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:16:49 >> Kluci melou kloubásy a ty,kdybych ti neřek jak ti křoupe v tý slavný Bradii,tak bys jí vychvaloval až do perdele.

                                                                                                  ;-)

                                                                                                    NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 21:18:10

                                                                                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:16:49 >> Chytrost??


                                                                                                    o)

                                                                                                      NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:16:49

                                                                                                      plavan >> kluci melou kloubásy :D

                                                                                                        Nkubah - Profil | Čt 29.9.2011 21:14:21

                                                                                                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:11:49 >> jen jsem šel kolem :-)

                                                                                                        čau

                                                                                                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:11:49

                                                                                                          kubah >> :-D

                                                                                                          vynoření z temnotoj? :D

                                                                                                          čabas :D

                                                                                                            NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 21:11:18

                                                                                                            kubah >> ale je hezkej o)))

                                                                                                              Nplavan - Profil | Čt 29.9.2011 21:10:59

                                                                                                              kubah >> proto se tam dávají k tomu ty podložky. Stejné to je i u vyšších modelů Daiwy. Oni se mi kluci posmívají, ale kdyby na to namotali třeba tu 0,30mm vlasec, to by koukali, jaké Áčko by jim z toho vzniklo.

                                                                                                                NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:10:38

                                                                                                                plavan >> Samozřejmě...

                                                                                                                Na jednom ho mam jako podmot a návin je uplně rovnej.Na tý 0,30 mam navázanou 0,13 Powerku a ta je taky ok.Když bude kratší nebo delší zdvih než má bejt,tak to bude dělat neplechu s jakymkoliv průměrem.

                                                                                                                  Nkubah - Profil | Čt 29.9.2011 21:07:53

                                                                                                                  Pozor - že by to nebyl až tak dobrý naviják??


                                                                                                                  :-))))))

                                                                                                                    NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:07:35

                                                                                                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:05:03 >> Neperlim.....ale ještě jsem neviděl naviják,kterej by byl nastavenej z výroby na určitej průměr vlasce.

                                                                                                                    To by se to chytání kurva prodražilo,kdybych kvůli různejm vlascům musel kupovat různý navijáky.

                                                                                                                    ;-)

                                                                                                                      Nplavan - Profil | Čt 29.9.2011 21:06:52

                                                                                                                      Carchy >> a už jsi tam namotal ten vlasec o průměru 0,30mm , že jsi seš tak jistej ?

                                                                                                                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:05:03

                                                                                                                        Carchy >> co perlíš kráterníku :-)



                                                                                                                        máš pravdu :-) síla vlasce na to nema vliv. a jestli mu motá. ma napiču kus. at si ho doladí podloškama :-)

                                                                                                                          NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:03:32

                                                                                                                          plavan >> Že ten reel je nastavenej z výroby na 0,25 vlasec.O tom jsem teda ještě neslyšel.Mam tři FC a všechny maj rovnej návin s jakymkoliv průměrem vlasce...

                                                                                                                          Na tom,že motá do "V" nemá síla vlasce vliv.Do "V" bude motat s 0,16 i 0,30 když ten návin bude špatnej...

                                                                                                                          Tož tak.

                                                                                                                            Nplavan - Profil | Čt 29.9.2011 21:00:05

                                                                                                                            Carchy >> co se mi na tom nepovedlo ?

                                                                                                                              NRytíř - Profil | Čt 29.9.2011 20:59:58

                                                                                                                              Carchy >> čau,jo mam.Nikdy jsem nic nemazal, tak ani tohle dělat nebudu:-))Namažu se radši sám.

                                                                                                                                NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 20:52:32

                                                                                                                                Carchy >> Co asi??


                                                                                                                                ahoj ne? o))

                                                                                                                                  NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 20:50:28

                                                                                                                                  Kolis >> Co je?

                                                                                                                                  :o)

                                                                                                                                    NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 20:50:01

                                                                                                                                    plavan >> Tak tohle se ti ale moc nepovedlo :o)

                                                                                                                                    hlavně si dej bacha na to, že až tam namotáš třeba vlasec 0,16 nebo 0,18mm, tak budeš mít návin s největší pravděpodobnosti do " V " . Ta efcéčka, která jsem viděl, byla nastavena z výroby na vlasec 0,25mm.

                                                                                                                                      NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 20:47:23

                                                                                                                                      Carchy >> o)))

                                                                                                                                        NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 20:45:47

                                                                                                                                        Rytíř >> Jo, to je on, Carchy za to může...... o)


                                                                                                                                        Stella je dobrá to jo, aj jsem s ní už chytal o)))

                                                                                                                                          NRytíř - Profil | Čt 29.9.2011 20:42:49

                                                                                                                                          Kolis >> já taky stelu nemam a prej je dobrá:-))

                                                                                                                                            NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 20:42:40

                                                                                                                                            Rytíř >> Zdar.....tak už máš naviják?

                                                                                                                                            Hlavně nech ten otvor otvorem a nic tam nelej jinak to pokurwíš ještě než s tim začneš chytat.

                                                                                                                                            ;-)

                                                                                                                                              NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 20:41:43

                                                                                                                                              Rytíř >> Néé, jen jsem Twina neměl, a prý je dobrej o))