- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Wolframová struna nebo lanko
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NPetan600 - Profil | So 7.1.2012 18:25:08
Nzelí - Profil | So 7.1.2012 18:17:56
Nrybomil - Profil | So 7.1.2012 18:17:52
Jo a ještě je potřeba podotknout, že wolframů jsou u nás na trhu min. 2 druhy, takové ty jemnější ( nyní asi Mikado, Traper ? ) a pak ty z hrubších drátků, lehce silnější a s drsnější strukturou povrchu
lanka ( asi Konger ? )
Ty jemnější se dělají tam ,co byla, možná ještě je bývalá firma Podeszwa a ty jsou víc choulostivé na zatížení, škuby, potažení přes vázku, podle mě napikaču.
Vím o jednom člověku, co tam ÚDAJNĚ ve firmě byl, říkal že to dělají ženský a tím pádem šla kvalita dolů ??? Tato poslední věta je zpráva nepodložená, typu JPP.
NIza - Profil | So 7.1.2012 18:02:57
Nnofish - Profil | So 7.1.2012 17:34:44
NNeamur - Profil | So 7.1.2012 17:30:42
Nmoskyt - Profil | So 7.1.2012 17:12:19
NNeamur - Profil | So 7.1.2012 17:04:36
Nmoskyt - Profil | So 7.1.2012 16:54:43
NNeamur - Profil | So 7.1.2012 16:49:57
Nmoskyt - Profil | So 7.1.2012 16:49:40
Nrybomil - Profil | So 7.1.2012 16:44:05
není to čistě bílé, slabě kouřová barva.
NStano SK - Profil | So 7.1.2012 16:39:32
NIza - Profil | So 7.1.2012 16:39:29
Nmates202 - Profil | So 7.1.2012 16:37:16
NIza - Profil | So 7.1.2012 16:29:22
http://www.rudiheger.eu/Leaders-Tippets/Tippets/RIO-Saltwater-Hard-Mono::2981.html
Nmoskyt - Profil | So 7.1.2012 16:29:07
NIza - Profil | So 7.1.2012 16:26:11
NIza - Profil | So 7.1.2012 16:23:34
Nmoskyt - Profil | So 7.1.2012 16:22:57
NIza - Profil | So 7.1.2012 16:21:13
Nrybomil - Profil | So 7.1.2012 16:05:48
Zato párkrát se mi stalo, že při nočním lovu jsem si nevšimnul poškození smyčky wolframu a při náhozu odfrčel vobík za 10 € někam do neznáma. Od tý doby ( cca 4 roky z5 ) na wolframy peču, nejsem tak bohatý abych krmil rybky nebo lesy Yozuríkama :-(
Od tý doby jen Surfstrand Self Made Titanium, Fibraflex Cannelle aj. Titan má totiž v malých průměrech dost jiné vlastnosti než wolfram.
NPetan600 - Profil | So 7.1.2012 15:53:36
Nrybomil - Profil | So 7.1.2012 15:51:43
Jediný, co bych jakž takž uznával jako něco alespoň částečně odolný štičím zubům je tohle, co už jsem na MRKu zmińoval asi 10x :
http://shop.top-carp.cz/cs/produkt/saltiga-shock-leaderfluorocarbon/
samo v těch průměrech, které jsou tam uvedeny, ne slabších
pevnost je uvedená pouze na etiketě
NPetan600 - Profil | So 7.1.2012 15:50:26
Nmates202 - Profil | So 7.1.2012 15:47:36
Nrybomil - Profil | So 7.1.2012 15:40:02
NIza - Profil | So 7.1.2012 15:39:11
Tak proto je nemám rád.
Ndonald5 - Profil | So 7.1.2012 15:35:35
NPetan600 - Profil | So 7.1.2012 15:32:52
Nmates202 - Profil | So 7.1.2012 15:29:28
NIza - Profil | So 7.1.2012 15:25:02
NRavachol - Profil | So 7.1.2012 15:24:33
NIza - Profil | So 7.1.2012 15:24:03
Nrybomil - Profil | So 7.1.2012 15:20:22
Nmates202 - Profil | So 7.1.2012 15:20:12
Mám s nimi lepší zkušeností a více nachytaných ryb než z klasickými lanky.
NPetan600 - Profil | So 7.1.2012 15:10:03
NRavachol - Profil | So 7.1.2012 15:04:54
NMinnow - Profil | Po 10.10.2011 17:28:25
NRams - Profil | St 21.9.2011 14:18:52
NKajman60 - Profil | St 21.9.2011 12:17:45
http://www.rsp-fishing.cz/ocelova-lanka/lanko-surfstrand-7x7-self-made-2-5m-2
NAlabalik - Profil | St 21.9.2011 9:05:34
NKubouš - Profil | Út 20.9.2011 11:36:18
Samozřejmě jsem o tom přemýšlel už když jsem si fluorocarbon kupoval...lanek mam doma hodně a nepoužívám je, protože prostě já s tím žádné problémy nemám..asi jsem dítě štěstěny nebo nevim..
Hold jsem vrah štik kterej je mrzačí, ale žádnou jsem zatím nezmrzačil..Prostě wolfram je srágora a tím to pro MĚ končí :-O
NButchi - Profil | Út 20.9.2011 10:42:31
Nemůžu to potvrdit ani vyvrátit, protože s takovými pruty nechytám.. Jen to tam myslím psal.. Mrknu na to, až přijdu domů..
Samozřejmě, je to náhoda, pokud chytáš třeba candáty nebo okouny a trefíš kudlu.
Chodit na ni cíleně bez lanka je prostě prasárna.
Kde to žije - dravci
22:12NFotky ryb pouze na přívlač 107200
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:56NBurza na přívlačové nástrahy 33420
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...















