NLáňouš - Profil | Pá 8.3.2019 21:03:28
Dneska jsem po 18 měsících konečně vytáhl své feedry shimano beast master light a médium.
NČendas - Profil | Ne 11.1.2015 10:15:28
skroby >> Jo díky, budu zkoušet a uvidíme.
Nskroby - Profil | Ne 11.1.2015 8:58:58
Čendas >> 50-60m jsem snad ještě nehazel,ale s 1oz špičkou jsem házel 60g krmitko +krmení
NČendas - Profil | So 10.1.2015 20:40:21
skroby >> Jaký používáš krmítka, kolik gramů tak na 50 až 60 m ? Já s nima ještě ani nehodil, byly pod stromečkem.
Nskroby - Profil | So 10.1.2015 20:18:03
Čendas >> v pohodě.jen mě to zmátlo.Jinak Aernos precision 3,6m 90g mám asi půl roku a je super,ale catanu jsem měl jen AX
NČendas - Profil | So 10.1.2015 20:15:00
skroby >> Ahoj, máš pravdu. Je to Precision. Tu blbost jsem měl v hlavě z prvního feedru. Omlouvám se, jestli jsem někomu zamotal hlavu. Teorie je všude hodně, ale zajímají mě praktické zkušenosti.
Nskroby - Profil | Pá 9.1.2015 21:42:55
Čendas >> A je to určitě feeder?Vím jen o Aernos precision a long cast
NČendas - Profil | Pá 9.1.2015 20:41:23
Už jste někdo zkoušeli aernos speciem ? Je tvrdší než catana ?
Nprdec - Profil | Pá 2.1.2015 13:07:22
Joe Smoker >> :-)
NJoe Smoker - Profil | Pá 2.1.2015 12:59:12
prdec >> Jsem rád že nejsem jedinej kdo by Catany neměnil :-). Po roce chytání absolutní spokojenost a lebeda... chytám si a chrochtám u toho blahem :-D.
edit : abych to uved na pravou míru... rok vlastním BX multi LM 9-11 ft,BX medium 12 ft mám od léta ;-).
Nprdec - Profil | Pá 2.1.2015 11:36:59
Joe Smoker >> Ty catany mam uz 4roky a nemenil bych. Ta ultegra je enom sranda. JInak na ne mam Exage 3000 SFB
NJoe Smoker - Profil | Čt 1.1.2015 21:38:28
prdec >> Mam ji taky ve 12ft,jak ti šlape ;-)? Testoval jsem ji na podzim a je to maximálně chytlavý proutek... :-). Není ta ultegra na ní moc těžká? Jako roláček na ni používám exage 4000RCDH a mam pocit že i to je dost.
Nprdec - Profil | Čt 1.1.2015 11:25:08
vidím,že je to tu mrtvé,tak to trochu oživím.
Shimano Catana BX Medium feeder+ Shimano Ultegra 10 000 XS-C :-)))))
Ntym - Profil | Čt 27.11.2014 16:18:43
ráky >> Celkem povedený kousek. Takový štíhlý rychlík ...
Nráky - Profil | Čt 27.11.2014 10:35:16
tym >> Zdravim,dojem z proutku dobrej?
Ntym - Profil | Po 24.11.2014 19:32:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NLáňouš - Profil | Čt 16.10.2014 21:09:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Konečně jsem se dočkal Shimano beast master BX MEDIUM
Nskroby - Profil | Út 12.8.2014 9:01:59
ráky >> Aha,tak v katalogu jsem je možná viděl.a nezkousel si zavolat do normarku?
Nráky - Profil | Út 12.8.2014 8:47:25
skroby >> To jsou specimen pruty na Parmy,Tlouště ,dravce atd.Tady u nás k nesehnání,jsou v katalogu.Nádhernej design a kamufláž rukojeti.
Nskroby - Profil | Po 11.8.2014 21:37:31
ráky >> to je škoda.Tak to netuším,myslim že už jsem to někde slyšel,ale ani nevim co to je :-)
Nráky - Profil | Po 11.8.2014 21:11:13
skroby >> Ta 3oz.ona je citlivá ve špičce,fotku bohužel žádnou nemám.Nevíš kde sehnat Šíma z řady Purist?
Nskroby - Profil | Po 11.8.2014 20:31:44
ráky >> náhodou nějakou fotku v akci nemáš?
Nskroby - Profil | Po 11.8.2014 15:19:02
ráky >> ta 3oz uz ale asi neni moc citlivá co? Když to stihnu tak se večer stavim v ryb.potřebách jestli mi ho nezávazně dovezou:-)
Nráky - Profil | Po 11.8.2014 14:48:51
skroby >> Má to ale dvě laminátky 1 a 2oz.NGLD a jednu grafit LGLD 3oz.s tou chytám nejvíc ta je super.Pod tou 60kou s grafit 3oz.jse ohýbá prakticky jenom špička a né skoro půl prutu jako třaba beast.Je tvrdej tak akorát,řekl bych semi-parabola,velká síla ve spodním díle.Moc pěknej design,ta metalíza a stříbrné eskové větší očka jse my moc líbí.Už mám na něj asi 15 karpů a zdolávačka parádní.
Nskroby - Profil | Po 11.8.2014 13:54:07
ráky >> tak to je super,ja to chci tak do těch 60g max.mam besta ax medium a tam mam strach s 30g krmitkem:-)
Nráky - Profil | Po 11.8.2014 13:32:47
skroby >> Má delší a přesnější náhozy,60ka koštál pro něj nic neznamená.Není zkrátka tak měkkej ve špici.Podle mě by dal střední 80 gramů v pohodě.Na těžší bych vzal LongCasta,ten by hodil 120g jak prt.
Nskroby - Profil | Po 11.8.2014 11:49:03
ráky >> jde mi hlavne o to jak se chova pri nahozu a jaky nejtezsi krmitko zvládá?
Nráky - Profil | Po 11.8.2014 11:44:00
skroby >> Co potřebuješ vědět?Uš s ním mám něco odchytáno a super.
Nskroby - Profil | Po 11.8.2014 9:25:05
Zdravim kolegové,nevlastnite nekdo aernose v médiu? Diky moc
Nráky - Profil | Út 24.6.2014 11:24:16
Dneska jsem promrskával aernose v mediu,docela povedenej proutek.Porovnával jsem ho s beastem cx-m,speed ax-m, a ultegrou-mm má proti nim docela o dost tvrdší páteř,není to taková hadice.Špičky má LGLD,blank to má v zápřahu hodně houževnatej,od půlky dolu to má sílu jak bejk.
NBeb - Profil | Po 9.6.2014 21:56:25
Tak jsem se dnes rozšířil rodinku Speedu o Speedmaster AX feeder Heavy. Velmi mne překvapilo, že se objevil na e-shopech. O ledna jsem ho hledal a i podle informaci měsíc zpátky z prostějovského Gammarusu měl být úplně nedostupný. Stejné info potvrdil i MM.
Už se těším, až ho vyzkouším u vody.
NDušan_hp - Profil | Ne 2.3.2014 12:07:32
Nesel by nahodou do beastu v mediu koupit nejaky nahradni dil jako posledni kus, ktery by byl jen rovny jednodil. Prut bych pouzival obcasne jako kratsi match? Nenapadlo uz to nekoho? Mozna to zkusim poptat u Normarku.
Nprdec - Profil | So 1.3.2014 21:34:36
SAMI >> Kráásná sestava!
NSaxon - Profil | So 1.3.2014 17:33:18
SAMI >> Hmmmm.pěkné.
NSAMI - Profil | So 1.3.2014 17:30:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
něco pro oživení, 4x ShimanoTwin Power Ci4 SRA (2x 3000, 2x 4000), 2x Shimano Beast Master Medium, 2x Shimano Speed master Heavy
NPaul Delpiaz - Profil | Čt 20.2.2014 18:51:56
SAMI >> aha promin, rychlejc čtu a píšu než myslim a pochopil to naopak.
NSAMI - Profil | Čt 20.2.2014 18:25:21
Paul Delpiaz >> no, mě tam toho právě vlezlo míň, protože se tam mělo dát okolo 200 metrů a nebudu tam mít ani 150, jelikož z 300 metrovýho balení jsem namotal oba dva kusy a ještě pár metrů zbylo
NPaul Delpiaz - Profil | Čt 20.2.2014 17:22:31
SAMI >> nevim jak u shimana, ale mě se to dějě skoro u všeho že tam vlasce nacpu 1,5 násobně víc než je psáno :)
NSAMI - Profil | Čt 20.2.2014 14:06:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
tak mě včera přišly Twin powery Ci4 4000 SRA na Speedy v heavy a musím říct, že jsem si myslel že bude větší velikostní rozdíl oproti 3000 velikosti. Při navíjení vlasců jsem taky zjistil, že ty 3tisícovky (2 sezony chytaný) motají o dost lehčeji, ale ten chod se možná postupem času zlepší (možná do nich kapnu kapku-2 oleje).
Jinak, zase jsem se přsvědčil, že shimano kecá buď u kapacity navijáku, a nebo na etiketě vlasce (přitom tam je ta značka effta nebo co), protože 300 metrová cívka Speedcastu 0,225mm mě vystačila na obě cívky a ještě pár metrů zbylo (stejně jako u Speedmasteru 0,22)
Narcymisiek - Profil | Út 11.2.2014 21:56:05
SAMI >> Martin je feederový guru :)
NTOPR - Profil | Út 11.2.2014 18:27:30
Kdo ví ? Bude v Brně Aernos na čumendu ?
Narcymisiek - Profil | Út 11.2.2014 15:24:15
Video ukazuje - srovnání akci mezi 3 pruty : Aernos, Catana, Beast...
Nskroby - Profil | So 11.1.2014 18:09:03
Tak se musim pochlubit,dneska jsem dovezl nový přírůstek do rodiny,Speedmaster Ax heavy :-)tak hned zítra půjde k vodě a snad přidám i nějaké foto :-)
Nskroby - Profil | Ne 24.11.2013 17:06:56
Zdravim,už jste koukali na novinky?Dneska jsem je okouknul na výstavě a ten Aernos long cast 3,9m 120g se mi docela zamlouvá,je teda těžší než třeba best cx heavy,ale mnohem delší rukojeť a jeví se o dost tužší
Nstandas - Profil | Ne 17.11.2013 14:54:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
moje flotila shimán + garbolino picker
Npro carp - Profil | St 13.11.2013 9:05:35
Nemá tady někdo ultegru v heavy,zajímá mě to že u nás prodávají uplně jinou než je v katalogu.V katalogu je s tím useklím šroubením jako má třeba beast cx a na blanku prvního dílu je punčoška až k naváděcímu očku.U nás prodávaj tu s tim zbrošenim sedlem a na blanku žádná punčoška není,takže je to asi starší model.
NPetis_CZ - Profil | Po 11.11.2013 19:03:50
Speedy dovolují použít na řece na krátko i ty nejjemnější (nejlevnější slabé) návazce a nejmenší háčky bez možné ztráty ryby.....
NPetis_CZ - Profil | Po 11.11.2013 18:59:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nově vybalené Speedy medium.....
Npro carp - Profil | Čt 31.10.2013 16:29:34
standas >> To máš pravdu,já používám asi 4 roky v sylnějších průměrech sufix xl strong,je měkkej a krásně jse rovná na cívku,když ho vemeš do ruky tak ti ani nepřijde že má takovej průměr,přitom drží v uzlu a má dobrý odhoz.vlastnosti.600m stojí okolo 150kč.Ale nejslabší průměr dělaj 0,23mm.
Nstandas - Profil | Čt 31.10.2013 15:40:41
pro carp >> hm . tak to nevím já ty vlasce moc neřeším, kolikrát překvapí levný vlasec jak nějaký hogofogo :-)
Npro carp - Profil | Čt 31.10.2013 15:37:28
standas >> Ten jsem taky jednou měl,docela drát,já bych tam chtěl ted vyzkoušet dát 0,20 aspire silk shock,ten je prej hodně dobrej.
Npro carp - Profil | Čt 31.10.2013 15:22:10
standas >> Co tam dáváš za dvacku černý technium?
Npro carp - Profil | Čt 31.10.2013 14:59:43
standas >> Máká suprově,já dával 0,23mm kmen i návazec,protože 0,18 bylo málo když chytáš 7m od břehu kapry a amury na řece.Tu 90ku jsem tahal tak 10 minut víc ne,dvakrát jsem tu 0,23 urval jak jsem za něj bral.Je to můj specialista na chytání s method krmítky.
Nstandas - Profil | Čt 31.10.2013 14:39:13
pro carp >> já tam mám 20ku a ta stačí bo ten prut maká velmi dobře:-)
Npro carp - Profil | Čt 31.10.2013 14:15:24
standas >> Já ho mám taky,je to hračka veliká.Dávám na něj i 0,23mm vlasec,mám na něj amura na Vltavě 90cm. Od léta na jinej nechytám.
Nstandas - Profil | Čt 31.10.2013 13:51:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Aerocast 3,60 medium - ten prut snese všechno, kolikrát si říkám že tohle nepřežije a ono ejhle - přežil:-) Letos Kapr 72 a Amur 74.
Nskroby - Profil | Út 29.10.2013 18:42:14
pro carp >> no to by mi docela vyhovovalo,fakt jsem zvědavej na ceny.akorát mě docela zarazilo,jestli jsem teda čet dobře,že speedcast 3,9m bude v 90g a až 4,2m ve 120g