- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nepríjemná skúsenosť s kliešťom.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Npoky82 - Profil | Ne 21.8.2011 21:41:54
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 20:59:12
Nvelbyk - Profil | Ne 21.8.2011 20:47:28
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 20:47:04
NButchi - Profil | Ne 21.8.2011 20:46:15
Jojo, já vím, že jí to doktorka doporučila považuju za logické..
NButchi - Profil | Ne 21.8.2011 20:45:45
Hmm, tak to fakt nevím. Uvidíš, co ti řeknou na krvi.
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 20:44:55
128 km rieka,oddeluje sa v BA od Dunaja,tecie juznym SVK,vytvara tzv.Zitny ostrov/uzemie medzi Dunajom a Mal.Dunajom/.krasna rieka,dam dakedy foto.
Npoky82 - Profil | Ne 21.8.2011 20:44:41
Brzy se uzdrav hoj
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 20:41:57
NButchi - Profil | Ne 21.8.2011 20:30:27
Jojo, byla, je to nějaká přehnaná reakce. Tak jí doporučila Zyrtec. Je to drahy jak sviňa, ale prý by to mělo pomoct.
Jinak nějaké další potíže, až na tu teplotu? Mně to přijde, že mám v tom horku snad 40ky :-)))
Nvelbyk - Profil | Ne 21.8.2011 20:29:37
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 20:18:21
NButchi - Profil | Ne 21.8.2011 20:09:16
Já bych se asi poblil, ale na druhou stranu, účel světí prostředky :-))
Přítelkyně má něco se štítnou žlázou, nevím, jestli to nějak souvisí, ale když ji kousne komár nebo má klíště, strašně jí to oteče a vůbec to vypadá strašně.. Tak držím palce, pokud už žádné problémy nemáš, mělo by to být ok.
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 20:05:25
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 20:02:27
NButchi - Profil | Ne 21.8.2011 19:58:12
Nejlepší je prý se cpát B-Komplexem. Ten pach je odpuzuje. V pivu je to hodně naředěné, ale radši si dám jedno pěkně vychlazené, než bych do sebe cpal prášky :-))))
Nejlepši je očkování, nemusiš myslet na nic.
Jinak si myslím, že by to mohla být alergická reakce. Kdybys tu měl anketu, hlasoval bych pro : Jdi k doktorovi :-)
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 19:53:06
ja nepijem,tak mna miluju:-)
alebo neviem,ja mam asik sladku krv,kedze mam cukrovku:-)
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 19:50:29
a klieste!kua!
NButchi - Profil | Ne 21.8.2011 19:50:27
Já taky nejsu, ale měl jsem štěstí.. Asi taky proto, že většinou bývám v neoprénu nebo piju pivo.
Nech se fakt očkovat, za ten průser s encefalitidou to nestojí. Borelióza zase tak hrozná není, když se na ni přijde včas. Kámoš s ní normálně chodil do školy..
Každopádně val co nejdřív k doktorovi, může to být třeba jen alergická reakce, tak to má přítelkyně.
Nvelbyk - Profil | Ne 21.8.2011 19:46:55
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 19:46:46
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 19:43:10
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 19:41:43
Nvelbyk - Profil | Ne 21.8.2011 19:30:14
Nvelbyk - Profil | Ne 21.8.2011 19:28:37
Nmimisek - Profil | Ne 21.8.2011 19:25:56
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 18:29:19
ale uz sa budem radsej repelentovat,i ked nebudu prave komare.Pri Dunaji,ci Malom a ci velkom ich zrejme bude dost.
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 18:26:41
Nvelbyk - Profil | Ne 21.8.2011 18:24:21
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 18:21:45
miluju ma:-)
Nvelbyk - Profil | Ne 21.8.2011 18:03:47
Nsplavek - Profil | Ne 21.8.2011 17:45:41
NRomanBA - Profil | Ne 21.8.2011 0:33:08
vraj tie teploty su len reakciou tela,tak neviem,uvidim:-)
NPaulus - Profil | Ne 21.8.2011 0:29:53
Nvydra1 - Profil | So 20.8.2011 23:27:17
NAnýzový dědek - Profil | So 20.8.2011 15:23:35
Nmazar - Profil | So 20.8.2011 13:48:51
NAnýzový dědek - Profil | So 20.8.2011 13:48:22
NAnýzový dědek - Profil | So 20.8.2011 13:46:53
NLaďa K - Profil | So 20.8.2011 13:26:41
Nmazar - Profil | So 20.8.2011 13:23:10
NArsenal - Profil | So 20.8.2011 13:15:06
Nmazar - Profil | So 20.8.2011 13:12:10
Nmazar - Profil | So 20.8.2011 13:09:53
Nmazar - Profil | So 20.8.2011 13:07:39
NArsenal - Profil | So 20.8.2011 13:06:43
Obe rany po úspešnom odstránení kliešťaťa nebolia.Aj keď u boreliozy sa začne vytvárať a zvetšovať červený kruh.36 hodín je krátka doba od vrcholu ochorenia.
Radšej,byť na na tvojem mieste,keď mám T idem k Dr.
Keď tú ranu máš zahnisanú,muselo tam z neho niečo zostať.Maj sa,uzdrav sa skoro :-)
Ndosec - Profil | So 20.8.2011 13:06:03
Nmazar - Profil | So 20.8.2011 13:05:02
NLaďa K - Profil | So 20.8.2011 13:00:20
Nvelbyk - Profil | So 20.8.2011 12:59:06
Nprochy96 - Profil | So 20.8.2011 12:47:43
NAnýzový dědek - Profil | So 20.8.2011 12:37:02
Kde to žije - všechna témata
10:54NLov pod jezem v letních vedrech? 13
10:09NRybáři vs ochránci přirody 88
9:59NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 5
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













