- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder Bait Sensor - máte s tím už někdo zkušenost?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NHonzasl. - Profil | St 27.3.2013 21:28:31
NSoulfish - Profil | Po 21.1.2013 22:38:31
NSoulfish - Profil | Po 21.1.2013 17:28:52
mezi tím jsem začal používat i klasické diodové světýlko a jsem zvědav, které mi vydrží déle
výhoda bait sensoru je výměna baterky (zatím nevyužito) a změna barvy při záběru (využito mnohokrát), proto jej mám zatím radši
Ntom.f - Profil | Po 21.1.2013 16:37:32
NSoulfish - Profil | Út 9.10.2012 16:19:56
Nkrusell - Profil | Út 9.10.2012 13:12:36
Ndrobcek - Profil | Po 8.10.2012 23:13:10
Je úplne zbytočné to dávať čo najbližšie k špičke - bude zbytočne signalizovať prúd alebo vietor.
Čo sa týka výdrže mám 2ks a ešte som baterky nemenil. Vlasec sa mi oň nezachytil ani raz.
Mám jednu červenú, ktorá blyká pri zábere na zeleno a druhú zelenú, ktorá blyká pri zábere na červeno, ktorú mám radšej nakoľko ani po niekoľkých hodinách absolútne "neťahá" oči.
NSoulfish - Profil | Po 8.10.2012 22:31:15
Nkrusell - Profil | Po 8.10.2012 16:02:53
NSoulfish - Profil | Po 8.10.2012 15:39:26
Ntucnak11 - Profil | Po 8.10.2012 11:23:27
Ntucnak11 - Profil | Po 8.10.2012 10:07:14
Nkrusell - Profil | Ne 7.10.2012 22:48:59
Nhonza_kr - Profil | Ne 7.10.2012 14:39:08
Ani jeden se mi nepodařilo ani rozsvítit, podle návodu jsem ohýbal ten drátek co je uvnitř, zkoušel podkládat baterii, dotahovat a nic, ani blik. Nakonec se mi povedlo ulomit na obou senzorech nožky při dotahování.
Vyhozený peníze.....
Protože jsem senzor chtěl hlavně na noční vyřešil jsem to pípákem před špičku, je to spolehlivé.
NMike - Profil | Po 6.8.2012 8:06:43
NKasura - Profil | Pá 3.8.2012 12:59:02
NSoulfish - Profil | St 1.8.2012 13:52:18
NCZudko - Profil | St 1.8.2012 13:23:16
NSoulfish - Profil | Út 23.8.2011 12:41:00
U chemického světla záleží i jak dobře promícháš ty dvě chemikálie - tady nic takového není + můžeš to vypnout kdykoliv chceš (což s chemickým nemůžeš). Navíc to líp na těch špičkách drží.
NAnýzový dědek - Profil | Út 23.8.2011 11:05:25
Nrumi7 - Profil | Út 23.8.2011 10:51:30
NMarfi - Profil | Út 23.8.2011 9:20:45
Nmeteor - Profil | Út 23.8.2011 9:09:26
NSoulfish - Profil | Po 22.8.2011 10:38:07
k upevňování - jak bylo doporučeno u návodu, ořízl jsem si váleček, baterii jserm podložil několika vrstvami papíru a (odzkoušeno na spro inspiration s nejtužší špicí) docela to fungovalo - záběr jde poznat dobře a při upevnění mezi první 2 očka to ani nepřepadává dolů - ani při záseku, ani samo od sebe.
rozhodně je to lepší než světýlko chemické. S klasickým diodovým světlem porovnávat nemůžu, protože nic takového nevlastním. nicméně já si nejspíš časem ještě 2 pořídím. Jsem s tím docela spokojen, až na tu změnu barvy. Co to udělá se špičkama je na delší testování - uvidíme tak po roce..po dvou...
Nrumi7 - Profil | Po 22.8.2011 10:05:22
NPašík - Profil | Út 16.8.2011 15:50:37
1 - UPEVNENI
na spicku se to pripevnuje tak ze svitici polokoule pod kterou je baterka se sroubuje do umelohmotneho protikusu ze ktereho leze takovy valec .. ten se natiskava na spicku a dotahnutim s ema upevnit ... dotahovat se to opravdu musi hodne jinak se to otaci ( zkouseno na Spro - inspiration). Aby to drzelo musi se to pomerne dorvat az se spice trochu prohne pod tlakem valce. Dalsi nevyhodou je ze drazku do kterych se to uchycuje jsou pomerne siroke .. takze to bud musite dat hodne nizko nebo se do toho obcas chytne vlasec.
2 - BLIKANI
aby se to rozblikalo je potreba s tim opravdu hodne zatrast .. osobne jsem vetsinu zaberu uspesne sekal aniz by se svetlo preplo z cervene na zelenou .. kolotoc zacne ve chvili kdy vytahujete sestavu ci rybu z vody .. pak to blika dokonale :)))
Ta svitivost co tam uvadi (1000 h) je lakava jen by to chtelo trosku poladit provedeni verim ze budoucnost to ma ale druhy si nekoupim ..Dobre take je ze se to povolenim zavitu da lehce vypnout takze to sviti opravdu jen pri lovu ..
NCronicle - Profil | Pá 12.8.2011 11:17:08
Nrumi7 - Profil | Čt 11.8.2011 12:30:23
Nlumiiir - Profil | Čt 11.8.2011 9:17:07
NKasura - Profil | Čt 11.8.2011 8:25:44
NSoulfish - Profil | St 10.8.2011 23:06:35
Nrumi7 - Profil | St 10.8.2011 22:53:41
NSoulfish - Profil | St 10.8.2011 22:23:06
NPajavec25 - Profil | St 10.8.2011 21:27:18
NSoulfish - Profil | Pá 29.7.2011 17:37:07
Nhadica - Profil | Pá 29.7.2011 14:10:09
daco podobne sa da uz par rokov zohnat na ebay, ale zacina to od spicky 3mm hrubej...
Nkiller1 - Profil | Pá 29.7.2011 14:09:49
NRTckar - Profil | Pá 29.7.2011 13:10:17
NFeroo - Profil | Pá 29.7.2011 12:55:49
Červené karty: HmmmmTakJooooo
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NFeederařina na řece64343
NLov dravců na feeder849
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPickermánia-ultra light fishing49077
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NFeeder na Dunaji1192
NPreston - vše kolem této značky.4055
NGURU - vše kolem téhle značky6270
Kde to žije - feeder
12:27NPickermánia-ultra light fishing 49077
11:30NFeederařina na řece 64343
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












