Hrdina a odpadlik MRKu

Kdo z autoru/uzivatelu je pro vas hrdina a proc a kdo vyvhrel a proc? Jen pro ty keri se chteji vyjadrit myslim ze to bude lepsi nez aura metr :)
Autor diskuse: HmmmmTakJooooo - Profil , 26.7.2011 všeobecné - ostatní

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.

Navstevuji MRK protoze ...

A) Se dozvim uzitecne veci a rady.34%

B) Rad pomohu radou zacinajicim rybarum.10%

C) Rad prudim ...8%

D) Sam ani nevim ...10%

E) Cely MRK stoji za prd!15%

F) Lide jsou tu prijemni a je radost s nimi diskutovat.5%

G) Dozvim se tu spoustu veci ale otravuji me neustale diskuze o "NICEM"18%

Od 27.7.2011 hlasovalo 61 čtenářů.

vokounek - Profil | Čt 28.7.2011 14:17:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

hrdinovia sú admini ktorý majú nekonečné nervy s korigovaním úrovne dizkusií aby sa to tu nezvrhlo na spoločenský suterén..

    kožich007 - Profil | Čt 28.7.2011 14:08:50

    HmmmmTakJooooo - >> zdar.
    hrdinové- jsou pro mne všichni kteří nějakým spůsobem spolupracují na tom aby tento web měl nějakou úroveň (radiči v poradnách, správci a vlastně i majitel)
    odpadlíci- jsou všichni ti kteří nedokázali zvládnout diskuze a rezignovali tím že odsud odešli (z boje se přeci neutíká) :))

      Kok - Profil | Čt 28.7.2011 11:45:36

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak exhibuj, já tě podpořím a kdyby se někdo o tebe začal otírat, budu bránit, .....parket máš teď volný, takže: jeď jak machtřiturbo!!!

        Lauri - Profil | Čt 28.7.2011 11:39:09

        Hrdina je Jovánek, jde do všeho po hlavě a vyvrhela neznám nikdo mi tu nevadí

          : vydrák - Profil | Čt 28.7.2011 11:16:25

          Azbest >> Myslel jsem,že jsi slovo vydrák vypustil ze Svého slovníku?

            Azbest - Profil | Čt 28.7.2011 7:30:53

            HmmmmTakJooooo - >> asi bys měl definovat pro tuto diskusi slovo odpadlík.
            Je to někdo nepříjemnej a nebo někdo, kdo už tu není, nebo působí tak, že jeho zdejší svíčka dohořívá(nebo zhasla)?
            1)Za hrdinu bych jednoznačně pasoval Malamuta.
            2)Za prudenty Kolibříka, GU-GU, vydráka,
            3)Za zmizevši či mizevši třeba Pavel68, a nebo Osprey.

              MarekB - Profil | Čt 28.7.2011 0:08:55

              Hrdina je tajnej a odpadlík je Enšpígl. Bo co mu fouklo gufero na fungl novym Techniu a začal mu z toho kapat volejíček tak je to s nim špatný.....

                sneakhead - Profil | St 27.7.2011 23:47:20

                Hrdinové - Bambus, Netipa, Nepiju...........(dál nevim), Scanix, Anýzový dědek, tucnak11 - Zajímavé příspěvky, u kterých se i často zasměju.
                Odpadlíkové - Ten 5letej šašek jak tahal ty okouny po zdi 5metrů (na jméno si nevzpomenu), Kolibřík a jiný pohádkáři. A ty individua co sem cpou fotky zmasenejch ryb po tunách.

                  HP - Profil | Út 26.7.2011 23:09:02

                  Dominika (netipa) davám za hrdinu, protože umírající diskuze dokáže rozohnit.
                  Za odpadlíky Brněnské Jádro - největší a zakládající jádro všech ostatních, které přešlo do ilegality.

                    afjee - Profil | Út 26.7.2011 23:04:33

                    petrhod >> Souhlasím s tebou. U Netipových zápisů se vždy dost nasměji, protože mi je jeho humor blízký a Scanixe beru taky jako jednoho z nejlepších vláčkařů zde na MRKu, který tomu fakt rozumí a prostě umí. Jako odpadlíka bych viděl slavného českého kapraře VLASTY, který bohužel vody MRKu už nebrázdí.

                      petrhod - Profil | Út 26.7.2011 22:52:17

                      Hrdina je dle mého názoru v tuto dobu Netipa výstižný a vtipný kecal co i ví, a Scanix je pro mě profík který ví a umý. Jsem zde zaregistrovaný čerstvě , ale MRK čtu tak 3 roky a chybí mi tady diskuze a odpovědi od jepice dříve byli hodně časté teď je to v menším počtu proto dávám odpadlík Jepice.

                        Baraba - Profil | Út 26.7.2011 22:50:01

                        HmmmmTakJooooo >> Kozic si ma fandit proč. Trefil na hlavičku, protos mu dal nelibi a Stanlejuv88 zapis skovals.

                          pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Út 26.7.2011 22:23:57

                          meteor >> jo,ja jsem se malamutovýma přízpěvkama taky moc bavil :D stejně si myslím že zde bloudí pod novým nikem,mám aj svůj tip :D

                            HmmmmTakJooooo - Profil | Út 26.7.2011 22:16:52

                            kozic >> Nooo taaak nefandi si tolik :))))

                              meteor - Profil | Út 26.7.2011 22:00:47

                              Cloud >> taky jsem si vzpomněl na "malamuta"... ale stačí, že tu má "synátora" v podobě "Netipy" :-D

                              Škoda ho, rozhodně bylo pestrým zpříjemněním dne číst jeho příspěvky (většinu... no, některé :-)).

                                Malda512 - Profil | Út 26.7.2011 21:55:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jirkazez >> Doufám, že ti zadavatel za tvou odpověd dá poděkování. Protože jsi to napsal velice vystížně a to nejen v rámci téhle ujeté otázky, ale v rámci celého MRKU.

                                  lobotomie (fanik) - Profil | Út 26.7.2011 21:46:08

                                  zajímavé a velmi poučné...

                                    Hellfish - Profil | Út 26.7.2011 21:41:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    K zadanému tématu vím kulový,ale přiznat to byl čin mimořádně hrdinský, což mi ale moc nesedí a tak zadavatele otázky posílám dopr... abych se mohl stát vyvrhelem. A vy mě taky pánové....

                                      maraske - Profil | Út 26.7.2011 21:38:36

                                      já se hlásim dobrovolně jako odpadlík :DD Hrda.. To nevím..

                                        foxxx - Profil | Út 26.7.2011 21:37:51

                                        medvěd >> Každý jen jeden zápis...asi nějaká prevence:-)