- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Baitrunner DL 4000 verzus Exage 4000 RCDH
Viem, že o oboch bolo už popísané veľa ale rozhodujem sa medzi týmito dvoma na feeder Cormoran Speciland medium/heavy - chcem to na priehrady a hadzať 50 m + diky za každú radu...
Autor diskuse: hoko - Profil , 7.7.2011 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
30 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nhoko - Profil | So 16.7.2011 12:03:04
Asi podobnú sumu ako si uviedol ty - 110 eur... takže približne tých 2600 českých :D
Nkubah - Profil | So 16.7.2011 8:47:21
hoko >> pěknej, kolik si za něj dal?
Tady mají vel. 4000 za 2600,-
http://www.grundik.cz/cz-detail-137844-baitrunner-xt-2500-4000-fa.html
Tady mají vel. 4000 za 2600,-
http://www.grundik.cz/cz-detail-137844-baitrunner-xt-2500-4000-fa.html
Nloveckaprů - Profil | Pá 15.7.2011 13:38:43
Já mám tento, a používám jej i na těžší kaprařinu. Nedělá mu problém odhoz ke 120 metrům a zdolával jsem na něj i bestie, které měly přes 15 kilo, za mě jej mohu doporučit... :)
Nhoko - Profil | Pá 15.7.2011 13:35:16
Tá 10000 je o dosť väčšia ako 4000 - nástrek je zelená metalíza :D večer nafotím a pridám nejaké fotečky - inak mám aj Spro red arc 40 a tento bait je hodne lepší...
NMilhauz - Profil | Pá 15.7.2011 13:07:17
hoko >> čau,mohl by jsi sem hodit fotku jak vypadá v reálu?dík
Nhoko - Profil | Pá 15.7.2011 10:03:08
Takže Shimo baitrunner 4000 XT-FA je doma a prvé dojmy sú lepšie ako som očakával - výborné spracovanie super chod proste vsio tip-top...Mal som v ruke aj ST - a to proti nemu vyzerá fakt smiešne - plastová hračka pre deti :D a oproti DL - tiež luxusnejšie spracovanie - lepší chod, lepšia citlivosť brzdy a žiadne chvenie pri navíjaní... Takže za tie prachy určite stojí a už sa teším ako ho zajtra pokrstím rybou...
Nmpmaik - Profil | Čt 14.7.2011 7:13:34
daniels >> To je vidět že nekoukáš na drobnosti :-))) Jako kaprař tam máš laso ale na feeder používám slabší vlasce a tam je potřeba perfektní brzda . Což u tohoto modelu jaksi postrádám. Ale popravdě, co chtít za 1100 :-)))
Ndaniels - Profil | St 13.7.2011 12:13:42
ja mam tady tenhle a nemužu si stěžovat Shimano je osvědčena kvalita http://www.as-fish.cz/Shimano-Baitrunner-ST-4000-FA-,4476.html
Nhoko - Profil | Út 12.7.2011 11:04:53
Tak rozhodnutie padlo a aj objednávka - takže nakoniec som rozhodol pre SHIMANO BAITRUNNER XT-FA 4000... snáď nesklame...:D
Nhoko - Profil | Po 11.7.2011 13:56:40
Asi zoberem ten bait - ale ešte neviem ktorý... predsa len som dosť pohodlný a keď budem chcieť chytať zároveň na plavačku či druhý feeder je dobré precvaknúť páčku a nemusím sa strachovať o to, že mi udicu zoberie nejaký 40-50cm kaprík do vody...
Takže už len vybrať ktorý je pre mňa najlepší... )
Takže už len vybrať ktorý je pre mňa najlepší... )
NVenca888 - Profil | Po 11.7.2011 12:42:33
myslim, že zvolit musíš podle toho, zda využiješ a chceš baitunner
Nmurphyy - Profil | So 9.7.2011 22:35:21
hoko >> tak ten uz na mna posobi takym serioznejsim dojmom:) pekny navijacik, oproti DL ma lozisko v rolnicke, preklapac iny, cievku ARC, servisny otvor, osobne by som radsej dosetril a kupil ten XT jak DL
Nhoko - Profil | Pá 8.7.2011 17:26:01
No a ešte mi dnes padol do oka tento kolovrátok...SHIMANO BAITRUNNER XT-FA 4000
Nhoko - Profil | Pá 8.7.2011 13:14:48
uff tak stále neviem - každý má aj svoje pozitíva aj negatíva...
a s tou výmenou prútu si to ako myslel - kurňa veď som ho len prednedávnom kúpil a nezdá sa mi až taký zlý (snáď to nemôže byť nejaký kšunt za 80 eury...)
a s tou výmenou prútu si to ako myslel - kurňa veď som ho len prednedávnom kúpil a nezdá sa mi až taký zlý (snáď to nemôže byť nejaký kšunt za 80 eury...)
Nmurphyy - Profil | Čt 7.7.2011 23:11:11
hoko - >> vacsi extrem(voda, blato, piesok) zvladne ten baitrunner, ma prednu brzdu takze to popripade lahsie vycistis ako na bojovke, ktora je na udrzbu nachylnejsia, ja by som bral bait
NLálos - Profil | Čt 7.7.2011 23:10:30
hoko - >> exage, ale vzal bych si tu předchozí řadu RB, je to na svoji cenu ve 4000 docela držák. Nebo bych popřemýšlel o ještě větší velikosti nějakýho kaprařskýho navi, ideál tak 6000, budou se ti s tím líp házet dálky
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
10:18NFeederařina na řece 64339
9:43NPickermánia-ultra light fishing 49075
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...


















