- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chtěli byste lovit jako klient?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NChlumik99 - Profil | Po 4.7.2011 13:49:21
Njasommato - Profil | Po 4.7.2011 13:17:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
na nasich reviiroch bio som napriklad velmi rad prijal honorar od niakeho nemca a ukazal mu miesta nahodil pruty a kludne aj vitiahol rybu
NButchi - Profil | Po 4.7.2011 13:13:15
Kapraři tě pochválí, protože jsi vyčistil životní prostor pro kámoše.
A ostatní neřeknou ani popel, protože mají v hlavě mozek a uznají, že volba je právo lovce. Takže tak :-)
Nnofish - Profil | Po 4.7.2011 13:09:43
NMartimo - Profil | Po 4.7.2011 13:06:38
NButchi - Profil | Po 4.7.2011 13:05:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Přesně tak. Jak kdyby se tomu koníčku nedalo věnovat trochu času a trpělivosti. Né, tak by to nešlo. Mám vole bojlíz od Nigaz, tripod, litry dipu a boostery. Musím hned nachytat obří prasokapry. Pokud se to nepovede, může za to svaz nebo ti hajzli masaři a hned je potřeba všem zakázat si brát rybu, protože já to pouštím, tak je to správné a tak to má být.
Jestliže vypláznu osumdesát litrů za chytání marlinů někde na moři, toho průvodce si zaplatit v podstatě musím, pokud nechcu, aby ty prachy vyletěly oknem..
Přesně tak, proč se neradovat z každé ryby? Že něco nedoroste váhy dobře živeného prasete neznamená, že to nemá právo na existenci a slušné zacházení.
A to bych si myslel, že by se k tomu tihle lidi nikdy nesnížili. Možná jeden z osvícených.
Nnofish - Profil | Po 4.7.2011 13:01:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na moři nebo tak to asi bude potřeba. Když to tam neznáš, ale zase jen k cílenému lovu určité ryby.
Všechno je to o jednom. Já jdu na ryby s tím že něco chytím. Jdu na dravce, nebo se splávkem, nebo....... To je jedno. Nenadávám na cejny, plotice. Nechodím cíleně na kapra, na candáta. Řeknu že jdu něco chytit, co se podaří, to se podaří, samozřejmě že máš představu co bys chtěl ulovit, ale nespecializuješ se přesně jen a jen na tu rybu.
Je to pak celkem komedie když kolega vedle řekne že by ty cejny taky bral, ale že nemá ani splávek a má jenom boilis, jestli mu nedáš kus rohlíku :-)
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 4.7.2011 12:55:49
NButchi - Profil | Po 4.7.2011 12:54:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
V myslivosti to bývalo tak, že do lesa navezli zvěř, kterou panstvo hromadně vystřílelo. Připomíná mi to odchyt duháků na pstruhové zahájení.
Peníze v takovém případě smrdí. Dobrá vůle a laskavost kolegy, který někoho někam vezme je něco, co se nevidí tak často a je třeba si toho vážit. Kupovat si to je pro mě osobně jakási špinavost. Všichni pořád někam spěchají, chcou všechno hned. Zjm. W@M kapraři. Kvůli tomu taky máme K70 a další kraviny. Co třeba objevování revíru a postupné sbírání zkušeností? Na to jako by všeci zapomněli..
Nnofish - Profil | Po 4.7.2011 12:50:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Hele ale ono to funguje třeba v myslivosti docela obstojně.
U nás bych určitě neplatil, zase na druhou stranu, kdo jde poprvé v životě chytat nějakou jinou technikou nebo jinou rybu tak taky půjde s kolegou co mu poradí, takže v principu to vlastně funuje už dávno. Jen v tomhle případě ne za prachy no.......
Npepa-č - Profil | Po 4.7.2011 12:48:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
kdybych jel někam např do jižního pacifiku, tak ano.
dát za to několik set tisíc a pak chytit hovno, protože prostě nevím, že teď v tuto roční dobu např. bylo třeba chytat na západní straně ostrova a ne na východní nebo tak něco, by se mi fakt nechtělo.
Ncuchak - Profil | Po 4.7.2011 12:38:49
NButchi - Profil | Po 4.7.2011 12:37:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
"Já pšijela do Šéská republika a chtěla chytat šéská ryba. Já platila v euro. Vy odfésla mě k foda, nachodila moje prut a nafotit fšechno. Já se pak s tím chlubila u nás v koncentacyjons lágr."
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 4.7.2011 12:36:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já myslím, že tady je trh v plenkách a svého kupce si jistě najde.
NLukýno - Profil | Po 4.7.2011 12:34:25
Nmakass - Profil | Po 4.7.2011 12:32:41
NDimmu - Profil | Po 4.7.2011 12:26:33
NChlumik99 - Profil | Po 4.7.2011 12:12:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










