- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak se díváte na "bordel" u vody?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Mrknato - Profil | So 12.4.2014 8:41:03
To přesně ukazuje na to, že mnozí nedokážou odlišit představy, skutečnost a svá přání.....
Ano bylo by lepší, aby ti, co chtějí do omrzení lovit velké kapř, závodit, měli svoje vody a jak jsem psal, mají je. Dokonce je má i skoro každá MO, tak tam jsme to ve společném rybolovu dopracovali. Samozřejmě, že ty pípáky jsou už jen taková třešinka na dortu, která se musí vychutnat.....
Tak ještě o tom nesmyslu na konci, co jste napsal. Ano, rybáři se domluvili, že budou vysazovat 90% kapře, přesto že neubývá, jako jiné druhy, protože kapře chce skoro každý, je to tak společensky správné a tak má domluva přednost před zákonem. A stejně tak cikán je před zákonem, díky domluvě etablišmentu rovnější než já, aby nás snad někdo proboha nepomluvil, že se nedokážeme sami domluvit.
Takže moje práva a svoboda jako občana jsou menší, než práva cikána, nebo na druhé straně loobisty, či politika a i moje možnosti v lovu ryb jsou menší, než práva např. kapraře a na druhé straně ministra a jeho kamarádů. Tak to prostě je a na tom se s nikým domlouvat nebudu.
Blue - Profil | So 12.4.2014 1:55:43
Nicméně do budoucna si nepřeji a prosím toto berte na vědomí aby jaký koliv můj článek byl porovnáván s nějakými cikány tolik jsem toho snad neřekl aby jste musely používat takto sprostá slova.......Já ty k.rv. černý n,nav,d,m
Mrknato - Profil | Pá 11.4.2014 7:53:57
Takové bašty demogracyje, jako Francie, Anglie, Kanada, co měly pindů o rasizmu a teď je posílají šupem zpět. Takže o demokracii se můžeme bavit, ale když se má zavádět do praxe, tak to tak nějak nefunguje.
F.T.M. - Profil | Pá 11.4.2014 5:45:31
Blue - Profil | Pá 11.4.2014 2:02:23
computerfish - Profil | Čt 10.4.2014 23:23:54
Mrknato - Profil | Čt 10.4.2014 23:20:51
Blue - Profil | Čt 10.4.2014 22:59:07
Vážení kolegové držme se tématu o bordelu u vody o tom je diskuze nebo né ? na pípákách se neschodnem a pokad se někomu něco nelíbí zkuste si stěžovat na MO že váš kolega na pravo co bydlí ve stejné vesnici má pípák moc nahlas a vy nemůžete u vody v klidu meditovat .... By se vám asi vysmály
computerfisch- pane kolego takže pokud jsem lehce neslyšící nebo prostě mám levný pípák a zvuk nejde ubrat,nebo dokonce pouštim pípák schválně na plný koule páč tak se mi to líbí tak proto bych dle vás neměl chodit k vodě ??? abych vás tiché rybáře nerušil ??? to asi né že jo na tohle máte soukromé revíry kde vám za uplatu dohodnou které koliv podmínky a pro mě za mě pokud chcete klid najímejte si revír vždy celí....Ale na veřejné vodě laskavě nediktujte druhým co je podle vás vhodné a co není..
u.x.a. - Profil | Čt 10.4.2014 18:42:52
stojím za tím že největší bordel kolem vody dělají kapraří... To mi nikdo nevymluví...
Mrknato - Profil | Čt 10.4.2014 18:00:18
S&F - pescador - Profil | Čt 10.4.2014 17:50:46
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=9119&idzapisu=138302
apropos - lepší povídka zde ještě nebyla :)
Mrknato - Profil | Čt 10.4.2014 17:46:59
mzxy - Profil | Čt 10.4.2014 17:36:27
Plzeňské jádro - ti co jezdíte na Borskou-Litickou přehradu, uklízejte po sobě...jezdím tam Babetou a na tu neupevním metrákový pytel s odpadky...uklidil jsem si plácek kousek pod jezem a za týden tam byla další pet lahev, 50 vajglů a sáček od sušenek...uklidil jsem si plácek kousek za mostem,. na druhý den tam byl bivak, který tam stál 3 dny, když se místo uvolnilo byl tam opět bordel...
Bordel dělají především rybáři.
Mrknato - Profil | Čt 10.4.2014 17:10:18
Trvám na tom, že v půměru 99,999% bince u vody, nejde na vrub lovících rybářů. Pokud někde vznikne nepořádek po WaM, pak tu máme BP, které mohou určit technické prostředky lovících. To samozřejmě ještě nikomu nedošlo, nebo nedostal k tomuto kroku odvahu, ale Timurů je tu jako ráno výměšků v nočníku.......
Mrknato - Profil | Čt 10.4.2014 17:01:19
šmudla007 - Profil | Čt 10.4.2014 14:16:07
Pro hluché osoby jaksi postrádá smysl pípák, pokud nedává bezdrátově elektrošoky.
Kozič origin - Profil | Čt 10.4.2014 14:11:45
Kozič origin - Profil | Čt 10.4.2014 14:09:43
Kde to žije - všechna témata
PáLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
Pá🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáRybářský kniho - koutek 143
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










