- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak se díváte na "bordel" u vody?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NVash - Profil | Po 7.4.2014 19:53:09
Taky sem ještě nepochopil, proč je takovej problém, odněst si prázdný obaly od sváči, červů, krmítkovky, pivka....
Partičky ovlivněný jakoukoliv látkou mi nechávaj klidnym, pokud nejsou slyšet na kilometry. :o) No a nejvíc miluju pípáky na plný pecky! Krásnej soumrak, pohoda a najednou řev hlásiče. To je nádhera. Bo ferda co nahodí, vrazí prut do pípáku a pak šponuje. To i já sačínam šponovat. :o) A čaj nehul, nejni to dobrý. :o)
Bušák - Když přídu k vodě a někdo tam je tak pozdravi a pokecam. I když se neznáme. Když jedu kolem někoho na lodi či někdo kolem mě, zvednu ploutev a pozdravim. Neubude mi a sem na to zvyklej. Když sem jezdil na čundr tak sem každýho, koho sem potkal častoval svym ahoj. Dneska, když někoho v lese pozdravim tak kouká jako bych ho chtěl okrást. :o))) A to nejsem uplně strašák... :o)
Vůbec mi příde, že sou lidi na sebe víc zlí. Každej zalezlej ve svojí "bublině", čumí jako bubák. Přitom stačí trocha slušnosti a tolerance a řídit se heslem: nedělej druhejm co nechceš, aby oni páchali tobě....
Pardon zase sem se nechal nějak unést. :o))))
NKreja - Profil | Po 7.4.2014 19:42:14
Nretrívr - Profil | Po 7.4.2014 19:23:13
NPvl - Profil | Po 7.4.2014 19:04:35
NKozič origin - Profil | Po 7.4.2014 18:51:26
Jak napsal Netipa. Chodit někam, kde je to hnusné. Kupodivu se ryby dají chytat i tam, ovšem není to jen tak pro někoho.
Třeba kardiaci, nebo epileptici a cukrovkáři jsou rádi, když je někdo nablízku, a tak mohou aspoň do poslední doufat, že jim má kdo zavolat rychlou.
NKozič origin - Profil | Po 7.4.2014 18:23:02
Hlavu vzhůru, příteli, nesmíme být tak útlocitní, nebo nás to zničí. Není to samozřejmě nic pěkného, to určitě ne, ale v kontextu s množstvím přejetých ježků a kočiček, a nebo přímo s nějakou genocidou v Africe, je to jen kapka v našem civilizačním moři.
NBušák - Profil | Po 7.4.2014 18:21:07
Narnošt - Profil | Po 7.4.2014 18:19:46
Dám příklad Jezero Vrbenský...přijedu,auto s vlekem zaparkuju v areálu,věci na lodi odvezu na flek,všude okolo rákosí a jen úzké cesty pro přístup.Lidé okolo nikde žádní...Všude pořádek a čistota,však si za to klient také platí...
Naproti tomu svazovku už beru spíše na takové to půldenní chytání.Mám je stejně rád jako soukromáky,nedělám mezi tím rozdíl,ale třeba minulý rok koncem léta jsem měl k autu zhruba 150 metrů a zloděje,který mi klidně prohodil cihlu zadním oknem jsem už chytit nestačil.A to v pravé poledne!!! Tohle se mi na dobrém soukromáku asi nestane... :((
Může si o mě myslet každý co chce,že neumím chytit rybu jinde než na soukromce,ale já tam nacházím právě ten klid,komfort a pohodičku...
Jezdím skoro vždycky sám a ještě loni jsem byl třeba na svazovce na dva nebo tři dni.Letos nevím jestli ještě něco takového podniknu,nebo už si to schovám pouze na soukromáky.Připadá mi to rok od roku horší a nebezpečnější.Copak ve dne,to je v pohodě,ale v noci na ty 4 hoďky aby se člověk bál na chvíli usnout,pokud je u vody sám.Bohužel,to co se děje,to se zdaleka netýká jen rybařiny. :-(
NMárvin - Profil | Po 7.4.2014 18:01:46
NKozič origin - Profil | Po 7.4.2014 17:41:32
Nebudu se tedy ostýchat a přicházím s příspěvkem.
Velice mě mrzí bezohlední trempové, somráci a zdivočelá mládež, kteří pod vlivem alkoholu a jiných omamných prostředků neuváženě páchají nejeden nepěkný skutek, pod dojmem kterého se ocitám zcela nevinně ve špatném stínu i já.
Již nesčetněkrát jsem se při lovu neubránil konzumaci, i když jsem se možná někdy v případě některých látek jen trochu spletl. Avšak jakkoli zmámen jsem nezanevřel na návyky, které jsou tak nějak samozřejmě dány. Důkazem toho budiž třeba nyní obsah mého batohu, který byl k mému překvapení krom snad nějakého vysypaného čaje (zkusím zakouřit) plný různých plastových obalů, včetně prázdné plechovky a několika metrů silonové motanice. Nejsem zrovna sběratel, ale zjevně mi nečinilo problém donést toto zpět od vody, když jsem to dokázal přinést s sebou k ní.
Co se týče koupajících se, tak já jim to přeju. Možná je to nějaká úchylka, pro kterou by se našlo odborné pojmenování, nicméně mi činí radost koupající se pozorovat, tím spíš, čím blíže nahozených udic se ocitají. Už jsem se smířil s tím, že svět není spravedlivý, ale pořád cítím křivdu, poněvadž jsem dosud nenarazil na koupáče, který by naopak měl slabost pro mě a nechal by se dobrovolně a bez výčitek zdolat.
NMárvin - Profil | Po 7.4.2014 16:59:48
NPvl - Profil | Po 7.4.2014 16:45:00
Nretrívr - Profil | Ne 6.4.2014 21:13:13
NMárvin - Profil | Ne 6.4.2014 21:09:05
Moc dobře vim že je na rybách nepříjemný když se vám zamotá spousta metrů vlasce,ale to neni důvod tam ten vlasec nechat,spalte ho,a už kvuli tomu nic nezemře.Před časem jsem do této diskuze dával něco podobného,pták byl ale v pořádku,tentokrát to dopadlo hůř,ptáčka jsem osvobodil ale uletěl mi s nožkou co mu jen vysela na kousku.I kdyby mi neuletěl asi už by nešlo ho zachránit netušim,o to víc mě mrzí že mi ulít a ted někde bude umírat z nožkou co mu jen vysí.
Uvedu revír kde to bylo třeba si to ten co to tam nechal přečte.Bylo to u Hradce Králové 451 334 - Labe 31 A
Zamyslete se někteří nad sebou!
NPstruh27 - Profil | Pá 21.6.2013 13:05:10
Čo sa týka kúpajúceho sa "pána", tak s tým by som sa veľmi nepáral a rovno mu dal "do budky".
Celkovo tolerancia je dnes problém. Snažím sa, aby som nikoho neobmedzoval a nikomu nezavadzal ale to isté očakávam aj od druhých a nie vždy sa dočkám aj keď určite aj ja som neraz niekoho na rybách obmedzil alebo naštval (nevedomky). Najviac potyčiek som mal práve s kúpačmi, ktorým nestačí 3/4 rybníka ale musia robiť bordel po celom. Ale po ostrelovaní 40 g olovom to vzdali a odtiahli.
Kde to žije - všechna témata
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"













