- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kdo zlomil prut při nahazování?
Je to nemilé, ale jak se Vám to stalo a co jste měli za pruty? Rád si poslechnu přihody, ze života rybářů u vody.
Autor diskuse: KapriCZEk - Profil , 29.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Pepé - Vsetín - Profil | Čt 30.6.2011 23:06:32
grizzly72 >> jestli máš raketu udělanou z kýble na probarvenou omítkovou fasádu, tak se není čemu divit :-) jinak čumím, že se to dalo zlomit.
KUBE07 - Profil | Čt 30.6.2011 23:00:32
já zlomil jdou špičku při záseku ... uprostřed špičkysan teleskopu od okumy...jinak sloužil dobře dobrých 7 let...jeden mám doted a funguje stále..zrovna dneska sem ho docela protáh
Pepé - Vsetín - Profil | Čt 30.6.2011 22:58:00
bicman >> je něco shnilého v tom státě Shimaňáckém - jsou to 3. díly feederů Catana BX. Neee, ale je to haluz, že se to stalo i Tobě. Tak snad už další nezlomíme! :-)
Martimo - Profil | Čt 30.6.2011 19:24:15
me se to stalo pred cca 12 lety s prutem SONA... 3m a zlomil se nad molitanem nad navijakem...jinak jen nednou feederovou spicku ale asi byla nacata z batohu :-(
ZV - Profil | Čt 30.6.2011 19:21:25
ahoj mě se podařilo dvakrát při náhozu zlomit chub outkast. Pokaždé se prut zlomil ve spodním díle pod spojem prutu, vždy byla reklamace uznána taky jsem byl překvapen jak to tak jde vůbec zlomit měl 2,75lb a olůvko bylo 80g.
Dejv - Profil | Čt 30.6.2011 19:15:56
ladikxxx >> únava materiálu sešlostí věkem, jinak si to nedokážu vysvětlit. Do tý doby normálně kilovej krmelec zvládnul..:-)))
brach - Profil | Čt 30.6.2011 19:09:42
Zatím jediný - teleskop Sona 370 v roce 1985 na Rozkoši. Dodnes mám ze zbytku perfektní tyčku na čeřen.
Mraroz (houba) - Profil | Čt 30.6.2011 19:03:05
mne už se to stalo také poněvač mi na něj kamoš šlápl. :D
kospi - Profil | Čt 30.6.2011 18:17:40
tak mě se to povedlo při nahazování.Stál jsem po pás zabrozený ve vodě protože jsem nahazoval k ostrovu ke kterému se zebřehu nedalo dohodit,opřel jsem se do svého klacíku plnou sylou jako vždy a v tom se ozvalo ohlušující prasknutí aměl jsem klacíky dva:-( byl to byron huntig specimen budiš mu země lehká.Prasknul ve spjoce.
splavek - Profil | Čt 30.6.2011 17:58:03
Přímo,při nahazování,se mi to ještě nepovedlo,ale při manipulaci na břehu ano,viz boloňka ruplá vejpůl,přišlápnutá špička u matchu a další bollo ruplé,těsně před koncovým očkem,když jsem stahoval po vlase splávek a ten byl omotnutej kolem inkriminované špičky,víc jsem zabral a rup.Takže moje šestka bollo má momentálně o pět cm míň.Což se dá,asi přežít.Ale přece si mo jen povedlo i při náhozu(teď jsem si vzpoměl) kdysi jsem byl vlastníkem telematchu a při náhozu,jsem klepl posledním dílem o větev nade mnou a bylo vymalováno.Takže i při náhozu.
Tomasson3 - Profil | Čt 30.6.2011 17:54:47
To já jsem při nahazování zapřáhl slunečník, kterej byl zrovna zamnou a shimano beast master to nepřežilo.Takže bacha se slunečníkama nahazovat nejde.. :-))
Pallermo - Profil | Čt 30.6.2011 17:34:18
ja pri nahazovani u vlacky kdyz sem dal prut za sebe chtel sem nahodit sekl se me o kamen a byl vejpul :D
kozic - Profil | Čt 30.6.2011 17:29:39
KapriCZEk - >> Nejlepší je, když ti prut zlomí někdo druhý. Takhle každý sám sobě, to není originální.
Mě se to přihodilo. Jednou mi proutek rozšlápl můj lovecký komplic.
Otázka by tedy mohla znít: Kdo mi zlámal prut? Užili bychom víc zábavy. Každý láme své pruty a jsme mrzutí.
Mě se to přihodilo. Jednou mi proutek rozšlápl můj lovecký komplic.
Otázka by tedy mohla znít: Kdo mi zlámal prut? Užili bychom víc zábavy. Každý láme své pruty a jsme mrzutí.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
Pá🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáRybářský kniho - koutek 143
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














