- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Malý vs velký
Jaký je Váš názor na používání velkých navijáků na feeder.Jste zastánci navijáků velikosti do 4000,nebo rádi používáte pořádné stroje jako třeba Ultegra 5500.Pište proč preferujete malý nebo velký naviják a jaké má pro a proti.Autor diskuse: Pavel S. - Profil , 22.6.2011 feeder - náčiní, doplňky
Malý vs velký
A) malý70%
B) velký20%
C) neřeším, podle situace10%
Od 22.6.2011 hlasovalo 230 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
P3 - Profil | Ne 4.9.2011 20:24:05
já mám ty ultegry 4500 a nemůžu si je vynachválit,lov v 80 i více metrech je kolikrát mnohem efektivnější než lov 30 m atd.A pro nezkušené,záběry rozeznám stejně dobře i v dálce!!vše je pouze o lidech!
Pally - Profil | Ne 4.9.2011 20:16:01
: vydrák >> Kazdy ma iny navijak na feeder.... Najprv som mal okuma semper-x
a zle sa mi z nim pracovalo a po kupe catany boly lahsie zdolavania hody takze preto som ho opisal ze je na feeder "najlepsi"... A nemusel si ti brat doslovne ;)
a zle sa mi z nim pracovalo a po kupe catany boly lahsie zdolavania hody takze preto som ho opisal ze je na feeder "najlepsi"... A nemusel si ti brat doslovne ;)
: vydrák - Profil | Ne 4.9.2011 17:40:14
Pally >> Opravdu myslíš,že Catana je na feeder nejlepší? Že by lepšího navijáku nebylo? Ještě o tom popřemýšlej:-)
Tencher97 - Profil | Ne 4.9.2011 17:17:26
Pavel S. - >> Ahoj,mám naviják Okuma Longbow II 6 ložisek (LB II -630)
Kapacita 260m 0,2 já tam mám 300m 0,18
Mám Light feeder Sema X-Force Feeder do 50g používám nejčastěji 0,5-1 oz špici
Největší ryba : 50 cm kapřík
Proutek i naviják v poho a za krásné peníze
V poměru Cena:Spokojenost by měl být nejlepší na světě :-))
Doporučuji (Vlasec mám Colmic Axial či jak se to píše)
Ahoj a ať koušou !! :-))
Kapacita 260m 0,2 já tam mám 300m 0,18
Mám Light feeder Sema X-Force Feeder do 50g používám nejčastěji 0,5-1 oz špici
Největší ryba : 50 cm kapřík
Proutek i naviják v poho a za krásné peníze
V poměru Cena:Spokojenost by měl být nejlepší na světě :-))
Doporučuji (Vlasec mám Colmic Axial či jak se to píše)
Ahoj a ať koušou !! :-))
Pally - Profil | Ne 4.9.2011 17:15:51
Ja som uplne spokojny s Shimano Catana 3000SFB.Maly,Sikovny krasne sa s nim hadze.... proste je na feeder najlepsi.Neviem ako niekto moze pouzivat 40000 a viac ved feeder je citliva rybacka: jemne vlasce,male haciky... a nie 5000 navijaky na kapre.
velbyk - Profil | Ne 4.9.2011 16:16:49
já mám obič shakespeare omnix malej prdola a taky mi stačí ;-))
kubah - Profil | Ne 4.9.2011 15:53:13
Na mediu i heavy mám navijáky 4000. Menší ani větší nechci a nepotřebuji...
ploticee - Profil | Ne 4.9.2011 15:22:58
Taky si říkám že je to zbytečné velké navijáky, používám 2500 od shimána a je to dostačující.
Lee-Haney - Profil | So 3.9.2011 23:52:52
Pavel S. - >> Já nevím mám ultegru 4500 a na feeder bych ji rozhodně nedal....Dokážu si na něm představit naviják této velikosti na feedru,ale ne surfové navijáky a řadu big pit....
Steel - Profil | So 3.9.2011 23:14:50
oskus >>
Rozhodně malej kvůli lehkosti. Feeder není 3 lbs prut. A mít velkej naviák a kilometrem vlasce si může vzít na feeder jen magor dá se pochopit na kapražinu dyž třeba zavážíš ale na feeder demence. Čili ber malej jedině malej.
Rozhodně malej kvůli lehkosti. Feeder není 3 lbs prut. A mít velkej naviák a kilometrem vlasce si může vzít na feeder jen magor dá se pochopit na kapražinu dyž třeba zavážíš ale na feeder demence. Čili ber malej jedině malej.
Steel - Profil | So 3.9.2011 23:04:08
Butchi >>
Kdyžtak feeder se dává do takové věci říká se tomu motýlek ...
Kdyžtak feeder se dává do takové věci říká se tomu motýlek ...
M@1r - Profil | Pá 22.7.2011 21:40:13
Pavel S. - >> zalezi asi na tom na jaké vzdálenosti chytáš a jaké ryby chytáš.maly navijec bude urcite good třeba exage 2500, je lehučký ale zase bude malý na heavy a bude více kroutit vlasec
M@1r - Profil | Pá 22.7.2011 21:38:28
nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 22.7.2011 1:24:21 >> tak tomu rikam nazor na hovno
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
16:12Feederařina na řece 64350
12:27Pickermánia-ultra light fishing 49077
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













