Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 21:17:27

Mr.Mepps >> už tě řešíme aj v omladině:-))

    frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 21:16:25

    Mr.Mepps >> já taky ne....uvidíme,co zase kdo vypotí.....na to sem zvědavej

      Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 21:15:29

      frost862 >> Mno já se v nich nevyznám :D

        Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 21:15:03

        frost862 >> Jo ták :D

          frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 21:14:41

          Mr.Mepps >> jo ale nikdo nic zatim:-)

            frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 21:14:08

            Mr.Mepps >> nn šel zpátky:-)loni na úhořích sem ho dostal

              Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 21:11:16

              frost862 >> Jo koukal řešej :D

                Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 21:11:05

                frost862 >> Si ho dal sumíkům ne???

                  frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 21:09:19

                  Mr.Mepps >> tu je

                    Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 21:07:38

                    frost862 >> Du se tam juknout :D

                      Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 21:07:25

                      frost862 >> Jo nakul ho sem

                        frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 21:05:42

                        Mr.Mepps >> v plkárně už řešijou,jestli je to obecnej nebo stříbrnej.....

                          frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 21:02:21

                          Mr.Mepps >> jj taky mám podobnýho,chceš fotos?

                            Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 21:00:23

                            frost862 >> To je maxi ryba :D

                              frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 20:59:59

                              Mr.Mepps >> no vidíš:-))to de!

                                Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 20:55:05

                                frost862 >> Je tam a mám ho největšího (dojsmysl) http://www.mrk.cz/nejnej.php3?action=new

                                  frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 20:51:02

                                  Mr.Mepps >> jj není zač:-)

                                    Mr.Mepps - Profil | Ne 25.3.2012 20:49:45

                                    frost862 >> Jo dík za chvilku tam je :D

                                      frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 20:48:26

                                      Mr.Mepps >> dáš prestiž,trofejní úlovky a přidat trofejní úlovek...

                                        frost862 - Profil | Ne 25.3.2012 20:47:27

                                        Mr.Mepps >> vydrž