Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 20:06:28

Mr.Mepps >> mne fakt nic neprislo skus este raz :)

    Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 20:04:34

    Branči >> lasti555 - 16.3.2012 20:01:15 >> Máš tam tu stejnou fotku jako tady na mrku

      Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 20:04:06

      Branči >> Branislav Vasko

        lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 20:01:15

        Mr.Mepps >> nic mi neprislo :D .....na ake meno alebo fotku si to poslal ?

          Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 19:59:32

          Branči >> lasti555 - 16.3.2012 19:57:50 >> poslal sem ti žádost o přátelství :D

            lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 19:57:50

            Mr.Mepps >> a co tam ? som tam a nic nevidim :D

              Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 19:55:12

              Branči >> lasti555 - 16.3.2012 19:48:43 >> se tam koukni

                lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 19:48:43

                Mr.Mepps >> maaam Fb a ty ams ?

                  Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 19:39:49

                  Branči >> lasti555 - 16.3.2012 19:39:08 >> Máš FB

                    Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 19:39:28

                    Branči >> A jo :D

                      lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 19:39:08

                      Mr.Mepps >> ja som sa pytal na boilies

                        Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 19:34:15

                        Branči >> Rád chytám na pelety a ti se rozpustěj do 6 hodin :D

                          lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 19:32:55

                          Mr.Mepps >> to hovor nerybarom ze mas nerozpustne gule :P :P ..injac by si zaber nemal zlaty moj :D :D :D :D

                            Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 19:23:20

                            Branči >> lasti555 - 16.3.2012 19:22:42 >> Mám

                              lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 19:22:42

                              Mr.Mepps >> asi preto neams zabery :)

                                Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 19:21:23

                                Branči >> lasti555 - 16.3.2012 19:12:10 >> celou věčnost :Djá chytám na nerozpustný :D

                                  lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 19:12:10

                                  Mr.Mepps >> neviem....ako dlho vydrzi boilies na ktore chytas vo vode ?

                                    Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 18:42:47

                                    Branči >> lasti555 - 16.3.2012 18:36:36 >> Nahoď radší téma

                                      lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 18:36:36

                                      Mr.Mepps >> :P

                                        Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 18:34:27

                                        Branči >> lasti555 - 16.3.2012 18:05:15 >> :D