Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 20:09:30

Mr.Mepps >> nevyjednavaj daj teraaz ty

    Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 20:09:08

    Branči >> lasti555 - 15.3.2012 20:08:01 >> Ještě :D

      lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 20:08:01

      Mr.Mepps >> hej uz mas

        Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 20:07:41

        Branči >> lasti555 - 15.3.2012 20:06:22 >> A proč ??? líbí za líbí ???

          lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 20:06:22

          Mr.Mepps >> daj libi se mi :D

            Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 20:06:02

            Branči >> lasti555 - 15.3.2012 20:05:34 >> :D

              lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 20:05:34

              Mr.Mepps >> 5-8kg chytaciek sa mi zvysilo :D

                Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 20:00:54

                Branči >> lasti555 - 15.3.2012 19:58:04 >> Tak to s toho koupil docela málo ne :D :D :D

                  lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 19:58:04

                  Mr.Mepps >> taaak od Lastie beriem vsetky :) a konkretne prichute su : Diamond rada: 2-krat Squid Crab 20mm
                  2-krat Steak 20mm
                  1-krat Magic Rassberry 20mm
                  1-krat Chilli corn carne 20mm
                  1-krat PLUM 20mm
                  HNV v dipe:Fr.Klobasa,Ananas,Pečeň 20mm
                  Pop-up: Chilli,3PLX,Magic rassberry,Tuniak,Fr.Klobasa,Patentka,Korenista Ryba 16mm
                  Liquid food:Krill
                  Hook boilies : Chilli 14mm,Steak 24mm
                  Silver rada : Jahoda-Ryba,Broskyna-Chobotnica,Indian Spice,CHobotnica
                  Dip : Fr.Klobasa

                    Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 19:33:51

                    Branči >> dlasti555 - 15.3.2012 19:32:25 >> sušenku :D a jakou příchuť lastie ???

                      lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 19:32:25

                      Mr.Mepps >> niesom hladny :D a ty si co mal ? ....a mam novinku :) dnes som si objednal boileis

                        Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 19:17:45

                        Branči >> lasti555 - 15.3.2012 19:13:48 >> Já mm tému co si mal k večeri

                          lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 19:13:48

                          Mr.Mepps >> zjec ho ...co mas nowe ? :D

                            Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 18:48:15

                            Branči >> lasti555 - 15.3.2012 18:44:31 >> ovno

                              lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 18:44:31

                              Mr.Mepps >> cooo ?

                                Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 18:07:07

                                Branči >> lasti555 - 15.3.2012 15:10:00 >> Mnt

                                  lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 15:10:00

                                  Mr.Mepps >> tak nejaku vymysli :D

                                    Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 15:02:44

                                    Branči >> lasti555 - 15.3.2012 15:01:03 >> Já neim temu

                                      lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 15:01:03

                                      Mr.Mepps >> dobra tema :D

                                        Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 14:57:18

                                        Branči >> lasti555 - 15.3.2012 14:55:53 >>