- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Argumentář internetových diskuzí
Chci chytat (chytám) non stop na svazových vodách. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) dravce na MP v době hájení na mušku. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) na podzim potočáky na P. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) z bivaku mimo dosah prutů. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) dravce na hájené, podměrečné ryby. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) na vyhrazených místech, kam mi nemají jiní rybáři co lézt. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) a přitom brodit, kdykoli a kdekoli se mi zlíbí. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) velké kapry, a proto je bráním i napadením rybáře za ponechání K 70. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) ryby pro všeobecné uznání a každou rybu si proto vyfotím. Proč je to správné?
Chci chytat (chytám) ryby na množství a potřebuji vědět počet a hmotnost úlovků, proto všechny úlovky pytluji a pak pouštím. Proč je to správné?
Samozřejmě nejde o kompletní výčet, takže uvítám i další argumentačně zapeklité pasti internetové komunikace s návrhem patřičného returnu rýpalovi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nstrejka - Profil | Čt 26.5.2011 15:13:34
Nrybomil - Profil | Čt 26.5.2011 15:08:25
Chci chytat ( chytám ) cíleně hájené ryby. Proč je to správné ?
Tarn >> nefotím, přestože existuje ML
add
1) nemám foťák
2) neumím to
3) když mám foťák, nic nechytnu
4) všechny ryby se mi zdají na focení moc malé
5) nevím, jakým způsobem se strká malíček káčkám do řitního otvoru a co to oběma zůčastněným přináší
6) neumím vkládat foto do ML
7) tím pádem mi jde aura do kelu, no je to zkrátka v pr....
8) radši se podívám na kvalitní foto suprových ryb jiných borců
NMrknato - Profil | Čt 26.5.2011 14:46:40
NLudaT - Profil | Čt 26.5.2011 14:13:46
Jsem ortodoxní C&R, jen štiky a candáty si beru. Proč je to správné?
1. Štika a candát nadělají ve vodě spousty škody, protože žerou ostatní ryby.
2. Kaprů je málo a zaslouží si úctu. Ostatních ryb je dost a nejsou zrovna in.
3. Štika je kanibal a tak by se stejně požraly navzájem, to je lepší když ji zbaštím já.
4. Candát vylovení stejně nepřežije, takže škoda ho pustit....
5. Přeci to nenechám masařům.
6. Závidíte. (*tohle je univerzální argument, použitelný na všechny otázky)*poznámka autora
Jsem ortodoxní C&R, i přesto že chytám dravce na živou. Proč je to správné?
1. Jsem šikovnej a umím zaseknout rychleji než to šlukne. Tudíž se nástražce nic nestane a zbytek životy šťastně dožije.
2. Umím rybku napíchnout tak že se jí to vůbec nevadí.
3. Plevelný ryby se do C&R nepočítají.
4. Závidíte (*tohle je univerzální argument, použitelný na všechny otázky)*poznámka autora
NJarda Š. - Profil | Čt 26.5.2011 13:19:07
NTarn - Profil | Čt 26.5.2011 13:08:28
Protože ač rozhodně nejsem podpantoflák, bez důkazů že jsem byl na rybách se vrátit domů nemohu. není rozhodující či jsem rybu chytil já či nikoliv, případné nedostatky jako zelená tráva v zimě a nedostatečné vybarvení ryby zvládne Photoshop.
Mám nový foťák a velkokapacitní paměťovou kartu.
Ač tvrdím, že mi nevadí když nenachytám, protože u vody je hezky, je třeba trumfnout kolegy, protože těch prvních míst jsem v životě moc nezískal.
I slepé kuře někdy najde zrno a Sláva Štochl je můj vzor.
Není důležité co fotím, ale aby toho bylo hodně, ryby fotím hlavně proto že je to jednodušší jak fotit psy, protože mne nekousnou když se jim to nelíbí. Když se moje fotky nelíbí kolegům, vždy je možné začít tvrdit že je to recese a snaha o výchovu ostatní že takhle teda ne.
Fotím proto, že mi přibývá aura jak na mé fotky reagují kolegové
Fotím proto, že existuje ML
Fotím proto, že je to levnější jak ulovené ryby vycpávat a preparovat.
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 26.5.2011 12:49:17
Nmedvěd - Profil | Čt 26.5.2011 12:48:44
Nstrejka - Profil | Čt 26.5.2011 12:44:59
Nlubos666.p - Profil | Čt 26.5.2011 12:41:41
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 26.5.2011 12:35:11
Z příkladu sousedních států můžeme vidět, že tam je lov nonstop zcela přirozený a běžný. Ptám se, proč bratia ze Slovenska můžou mít nonstop a my ne? Chytat ryby v noci je přirozené a jediné správné. Ryby nespí. Ryby žerou pořád. Argument, že si ryby potřebujou odpočinout je naprosto zcestný, jelikož ryby neodpočíaj. Argument, že by přibylo pytláků je ještě zcestnější. Jak by mohlo přibýt pytláků, když by přibylo rybářů a tím jistě i kontrol RS? Pche. Naopak pytláctví by ubylo, jelikož soudnej pytlák jde pytlačit někam, kde nikdo není. Celej náš řád je výplodem pošahaných rudých komunistů, kteří přežívají dodnes a nechce se jim zemřít. Zpátečníci to jsou povídám.
Lov ryb nonstop na svazovkách je tedy správný, jelikož je přirozený. Odjakživa byl lov o přelstění kořisti, využití všech výhod ku prospěchu. Ptám se tedy, proč nemůžeme využít výhodu, kterou nám naskýtá lov v noci v náš prospěch, jakožto výhodu, kterou využívali i naši předci?
NPike - Profil | Čt 26.5.2011 12:21:16
Drobné nuance v odpovědích jsou možné, hlavní myšlenku bych ale vždy ponechal.
NXAXAP - Profil | Čt 26.5.2011 10:31:00
Nstrejka - Profil | Čt 26.5.2011 10:30:04
Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 26.5.2011 10:27:44
NXAXAP - Profil | Čt 26.5.2011 10:26:35
NMára85 - Profil | Čt 26.5.2011 9:50:47
NXAXAP - Profil | Čt 26.5.2011 9:50:45
NXAXAP - Profil | Čt 26.5.2011 9:49:45
Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 26.5.2011 9:46:17
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 26.5.2011 9:41:17
NJKL - Profil | Čt 26.5.2011 9:36:58
Nrover - Profil | Čt 26.5.2011 9:36:46
Myslíš, že se k nějakému konkrétnímu cíli dopracuješ ?
Nstrejka - Profil | Čt 26.5.2011 9:32:22
NTarn - Profil | Čt 26.5.2011 9:31:58
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 26.5.2011 9:26:37
Njenikkk - Profil | Čt 26.5.2011 9:25:46
NTarn - Profil | Čt 26.5.2011 9:23:17
NButchi - Profil | Čt 26.5.2011 9:22:01
Nebo by sis mohl koupit agregát od Nikla, případně trojharpunu s šípem dipovaným v aromatu "Srážka kočky s autem" bez protihrotu.
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 26.5.2011 9:01:12
NJKL - Profil | Čt 26.5.2011 8:54:36
Nkakr - Profil | Čt 26.5.2011 8:47:23
Nezapomeň zařadit (ne)kompetentnost RS, včetně šikany poctivých rybářů.
NVenca888 - Profil | Čt 26.5.2011 8:45:49
NVenca888 - Profil | Čt 26.5.2011 8:45:14
NDiegoGSX-R - Profil | Čt 26.5.2011 8:42:54
NButchi - Profil | Čt 26.5.2011 8:39:44
Lov dravců bez lanka.
Lov na více prutů.
Zvyšování minimální a snižování maximální velikosti ryb.
Chytání na živou rybku a s tím spojená úmrtnost dravců.
Zdražování povolenek a hospodaření svazu.
Návrh returnu jest předmětem improvizace, jisté však je, že blb zůstane blbem a vítězství argumentů oponující strany nepřizná.
Vítejte na internetu.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













