Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Siven Polní - Profil | Po 11.12.2017 7:27:10

Gekoman >> Tak co Komodo? Na další sezónu do něj jdu taky. Teď jsem měl ale rozdělanýho Citrixa a jediná věc, která trošku utrpěla, je "kick Lever" (překlápěcí páčka vevnitř). Je trošku obroušená, ale funguje. Jinak NIC, NIC, NIC :) A to jsem s ním chytal opravdu hodně. Takže páčku se pokusím sehnat, a každopádně doufám, že mi Citrix bude ještě pár let dělat radost. Za 3800,- to tehdy byla dost haluz.

    Siven Polní - Profil | Po 11.12.2017 6:48:10

    Gekoman >> Tak máš celou zimu.... :)

      Gekoman - Profil | Ne 10.12.2017 23:49:00

      Siven Polní >> Musím vymyslet do čeho jít ... :D

        Siven Polní - Profil | Ne 10.12.2017 16:12:53

        Gekoman >> Tak s tou rychlostí jsem asi kecal - našel jsem i sedmičku....

          Siven Polní - Profil | Ne 10.12.2017 13:27:13

          Gekoman >> https://www.okumafishing.com/en/product/cerros-bait​cast-reel.html

          Mag. brzda, jedna rych. varianta, grafitové oba boky....

            Gekoman - Profil | Ne 10.12.2017 11:57:25

            Ahoj. Je nějaký rozdíl mezi malým citrixem a cerrosem ? Ocením každou zkušenost. Díky.

              Gekoman - Profil | Ne 10.12.2017 11:45:34

              kkki >> Je moc pěknej, jen je škoda , že letos ho už moc nevykoupeš ...

                Siven Polní - Profil | Ne 10.12.2017 10:23:08

                kkki >> Však jo....

                  kkki - Profil | Ne 10.12.2017 9:20:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Když on mě padl do oka... no.

                    Gekoman - Profil | Po 4.12.2017 16:58:19

                    Fiďák >> Čau, tak já mám teď na hraní zatím Komodo, ale smekáč by se hodil a vypadá dost zajímavě ...

                      Fiďák - Profil | Po 4.12.2017 16:51:06

                      Gekoman >> Čau, tohle je naviják určený pouze pro Australský trh a pouze pro pravou ruku.

                        augustus12 - Profil | Po 4.12.2017 15:59:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Navsteva zubare, zima a nejaka divna lenost me donutily byt doma a tak sem premyslel a hral si a vytvoril tohle, a musim rict ze chod zajimavej, dlouho mi vadilo ze se nevyrabi pstruh paddle tail jako river roach jen guma samotna a tak sem ho vyrobil sam

                          Gekoman - Profil | Po 4.12.2017 15:58:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Motátko ...

                            Gekoman - Profil | Po 4.12.2017 15:53:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              augustus12 - Profil | St 15.11.2017 19:50:02

                              Diamond >> fotky dela kolega otos vetsinou, ja jen chytam ryby :D ty hacky davam fakt ruzne, dle velikosti nastrahy se snazim dat vzdy vetsi, ale zase ne extra velke abych zbytecne nevadil, treba na velke daiwy 25+ davam hacky ze super shad rapu obcas.

                                Diamond - Profil | St 15.11.2017 19:47:26

                                augustus12 >> ok, i tak dik. Mimochodom robíš pekne fotky, palec hore.

                                  augustus12 - Profil | St 15.11.2017 19:32:29

                                  Diamond >> popravde ani nevim, to co doma najdu tam dam, tohle ja moc neresim :D sebral sem je nekde ani nevim kde, myslim z lip skull od soft 4play 19cm

                                    Diamond - Profil | St 15.11.2017 19:21:03

                                    augustus12 >> Pekné ulovky! Gratulacia! Prosím ťa, akú veľkosť trojhacikov používaš na roach 22? Vdaka

                                      Milan 66 - Profil | St 15.11.2017 19:13:55

                                      augustus12 >> ahoj. Pekne Jedeš!!! Kloboucek.

                                        augustus12 - Profil | St 15.11.2017 18:55:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jizda pokracuje, dnes na cannibal shad 15cm jedna krasna 85cm stika a pote 70cm ctika na river roach 22cm