Čertovy rybníky v roce 2010/11

Zravím, :-) zajímalo by mně jak to vypadá s rybama na Čerťácích...Hlavně s kaprama. Budu rád za každou fotku :-) Dále by mně zajímaly nějaké dobré nastráhy, které tam na kapry fungují.
Díky za radu.. :-))

Nkelly-kelly - Profil | So 29.6.2013 20:30:54

PETLOV >> na certacich to bere porad :)

    Nctvrtmile - Profil | So 29.6.2013 20:21:05

    PETLOV >> zdravím,pane,sonduješ a jed tam nechceš....???

      NPETLOV - Profil | So 29.6.2013 20:06:45

      zdravim panove,jak to vypada na čertacich ?...byl jste tam nekdo v posledni dobe ?

        NDan.J - Profil | Ne 12.5.2013 20:36:35

        ctvrtmile >> Tak to jde,sem se lek ze za bivak chce 200kc na noc:-)

          Nctvrtmile - Profil | Ne 12.5.2013 20:30:36

          Dan.J >> Jo,je to ta chatka,bivak je myslím za pajcku.

            Npitrs818 - Profil | Ne 12.5.2013 20:07:22

            a tady neco k tomu jidlu vecere pro dva od mistniho kuchare

              Npitrs818 - Profil | Ne 12.5.2013 20:06:15

              80

                NPETLOV - Profil | Ne 12.5.2013 19:49:32

                ctvrtmile >> Jeste nevim,domluvime se pres tyden.

                  NHejiček - Profil | Ne 12.5.2013 19:01:04

                  Ahoj,uz jezdim jen na svazovky.Krom tohodle se povedl i kapr 91 cm,Nastraha Boilie......

                    NDan.J - Profil | Ne 12.5.2013 18:57:43

                    ctvrtmile >> Ten pristresek za noc 200kc za noc je doufam chatka a ne flek pro muj vlastni pristresek?

                      NDan.J - Profil | Ne 12.5.2013 18:32:06

                      ctvrtmile >> No to sem to tu mohl hledat do vecera:-) Dik za info.

                        Nctvrtmile - Profil | Ne 12.5.2013 18:15:11

                        Zdar,je to na Moravě u Prostějova:http://www.certovyrybniky.cz/

                          Nctvrtmile - Profil | Ne 12.5.2013 17:55:33

                          PETLOV >> Zakrmeno už máš,tak kdy vyrazíme.....bez výmluv....

                            NPETLOV - Profil | St 8.5.2013 20:22:42

                            kulihrášek - >> ahoj,tak na certaku jsem byl uz nekolikrat je to dobre zarybneny rybnik,kapri jsou tam rovnez pekni i amuri,no a co se tyka nastrah,tak neni treba spekulovat navar kuku s repkou a psenici a na hacek kuku,medovky,mne tam tohle vzdy fugovalo perfektne i pelety,samo ze si lovne misto predem nakrm a postupne dle potreby prikrmuj...tohle mi fungovalo vzdy v letnich mesicich pak uz tam nejezdim jak se ochladi.Tak si tam urcite zajed urcite si dobre zachytas(kdyz tak pak dej vedet treba na sz jak ti to slo).Zatim cau

                              Nkelly-kelly - Profil | St 8.5.2013 19:27:25

                              Nazdarek chtel bych se zeptat jak to tepe na certacich.. Byl bych rad za jakekoliv info co se tyka vody a vse kolen ni :) Diky

                                NPETLOV - Profil | Pá 3.5.2013 14:45:10

                                Zdravim kolegove uz jste nekdo letos byl na čertakach ? jak se dařilo a co jste chytli ?Uz je tam i ten free internet ?

                                  Nhusqarna - Profil | Po 6.6.2011 0:40:07

                                  Přijeď a uvidíš. Je u nás hezky. Na webu so nové fotky :-)
                                  Husqarna

                                    NS.Jakubem - Profil | Út 17.5.2011 15:35:29

                                    kulihrášek >> Díky ;)).. Né nic nevymejšlej šouni tam Mulťáka a Ananas jako teďkon a uvidíš ;)) Tutovej kapr ;) Ať se daří

                                      Nkulihrášek - Profil | Út 17.5.2011 15:32:36

                                      S.Jakubem >> nojo jakoubkou skopirovat z internetu to umím taky :D

                                        NS.Jakubem - Profil | Út 17.5.2011 15:07:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kulihrášek - >> něco málo pro tebe :d

                                        - kvalitně zarybněný rybník (loňské rekordy kapr 96cm, amur 95cm a ryby jsou u nás i větší)
                                        - půjčovnu prutů, porběráků a podložek pod ryby
                                        - prodej rybářských potřeb
                                        - skvělé občerstvení
                                        - příjemné prostředí
                                        - ubytování - 2 chatky po čtyřech postelích
                                        - velké parkoviště
                                        - letos nově zprovozníme free internet

                                        chytej na kuku a na rohlík a na rousnice a něco chytneš :dd