Opavice,Opava a okolí-jak berou.

Ahoj,v dubnu a květnu jsem byl 5krát na Opavici,vždy bez záběru.
Vyzkoušel jsem červy,kukuřici,rohlík a hnojáky.Návazce různé délky a
síly,krmítkové směsi sladké s rybí příchutí a stejně nic. Jak jste
na tom vy? Dík za odpověď.
Autor diskuse: Ludvi - Profil , 14.5.2011 feeder - ostatní

Milan 66 - Profil | St 30.11.2011 22:36:15

tak jak na Opě?

    Kein - Profil | Po 21.11.2011 17:18:38

    Já jsem 3 listopadu potkal vláčkaře tak jsem se na ně díval a co 5 minut tahali jelce :) potom jsem potkal ten den chlapíka co mě feeder a říkal že furt tahá jenom hrouzky....jak jsem se ale koukal z mostu tak asi 12 jelců vedle sebe a ten pán se zrovna postavil vedle...tak jsem mu poradil ať to zkusí tam.....bum...3-4 minuty a rána do prutu jak hrom :) nádhernej Jelec tloušť.....myslím že nejlepší je na opavici si vyhledat kde vedou mosty...podívat se z mostu a zkusit to tam kde jsou vidět :)

      Rostik - Profil | Po 21.11.2011 17:01:59

      maskacovy-lovec >> Mě to vubec neštve,že kapříci nezobou :)) Aspon Nám sportovním rybářum něco zbyde na jaro :)

        tomsa - Profil | Ne 20.11.2011 19:07:58

        Dneska jsem prošel svůj oblíbený úsek a výsledek stejný. Asi to zazimuji, jelikož letos silvestra trávím v práci byl to můj poslední pokus něco ulovit.

          maskacovy-lovec - Profil | Ne 20.11.2011 16:56:58

          Rostik >> cau draku dneska jsem byl na rybách OP5 N zamrzlá vedle řeka vyschlá a na pochni bez záběru :(

            Rostik - Profil | Ne 20.11.2011 16:27:19

            tomsa >> Zlepšení ani trochu.Jediná věc co mě těší,že to všechno masaříci nevytřískájí hned a zbyde snad něco na jaro,pokud ještě kapříci nezačnou zobat....

              tomsa - Profil | So 19.11.2011 19:03:35

              Tak co mládenci. Zlepšilo se to po vysazení? Mám takové iformace, že do řeky toho moc nešlo. Aspoň do dvojky.

                pelikan aliaz STOP S - Profil | St 9.11.2011 6:24:45

                tomsa >> fajne jednohubky :D

                  tomsa - Profil | Út 8.11.2011 16:59:36

                  Tak jsem dneska prubnul tu naši dvojku a o výsledku raději nebudu nic říkat. Dopadlo to stejně jako vždy. Prošel jsem úsek kolem kilometru a potkal pár rybářů se stejným výsledkem.
                  Tak jsem nahodil na své vodě a vytáhl pár kusanců, kteří obohatí Opavu.

                    Bachy - Profil | St 19.10.2011 19:04:46

                    tomsa >> Problém je v tom, že ti lidi se staraj jen o tu jednu rybku a ono to není jen o té jedné rybce.

                      tomsa - Profil | Út 18.10.2011 21:45:28

                      Bachy >> Štika, která se letos slovila, byla extrémně nádherná, vykrmená a velká, pokud bude mít dost potravy, věřím, že pár kousků bude v příštím roce mírových. Bílá ryba co plnila úkol potravy se dávala do řeky, odhadem co jsem viděl několik desítek kg., prostě co se chytlo.
                      No a čeho bylo nejvíc tak to uhádne i průměrně procházející student matěřské školky.
                      Jestli říkáš fuj práci lidem co se o tu rybku starají, pak je mi Tě líto.

                        Bachy - Profil | Út 18.10.2011 21:29:50

                        tomsa >> Ha, už se ani nepíše druh ryby, už stačí napsat jen že se nasadila ryba. To je ale hnus kolegové. Je to velmi smutné a vy je chcete chválit, třikrát fuj.
                        Měl jsis je nabrat hned z kádě, vyšlo by to nastejno. Přeju dobrý LOV.

                          pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Út 18.10.2011 21:21:10

                          tomsa >> já nic nechytám :D o žádných rybách nevím :D .....jak říká kámoš,malo místa a hodně rybářu :D

                            tomsa - Profil | Út 18.10.2011 21:19:19

                            -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - 18.10.2011 21:17:07 >> Ty lumpe všechno vykecáš.
                            Jak to vypadá na tvém revíru.

                              pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Út 18.10.2011 21:17:07

                              tomsa >> cituji tě: Krásná ryba je pro mne čistá, nepoškozená, vykrmená, prostě připravená na zimu......ale v mrazáku,že tomsa :D

                                tomsa - Profil | Út 18.10.2011 20:38:39

                                pazez >> Krásná ryba je pro mne čistá, nepoškozená, vykrmená, prostě připravená na zimu, kterou přežije. Navíc tam bylo dobrých 80 procent mírových tak bych chtěl Hlučínský svaz touto cestou pochválit.

                                  pazez - Profil | Út 18.10.2011 20:14:49

                                  tomsa >> něco tam nechej :))) Jo a krásna je co, bo vždycky se říka že LETOS JE NÁDHERNÁ :))))))

                                    tomsa - Profil | Út 18.10.2011 20:11:25

                                    Zdravím všechny.
                                    V sobotu se slovilo téměř 65 metráků krásné ryby, která šla především do Hlučínské štěrkovny a řeky Opavy. Zítra jdu řeku prubnout.

                                      GTdpcfix - Profil | Pá 14.10.2011 19:22:31

                                      P.R.E.D.A.T.O.R >> co ty kdy jdes zkouset klacky?

                                        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 14.10.2011 19:22:00

                                        GTdpcfix >> j táák,moc nečtu konveraci druhých :D

                                          GTdpcfix - Profil | Pá 14.10.2011 19:19:43

                                          P.R.E.D.A.T.O.R >>mno ale ne precti si to tady a uvidis:D

                                            P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 14.10.2011 13:58:05

                                            GTdpcfix >> čus co ty máš zase nějakej rekord nebo co :D

                                              GTdpcfix - Profil | Pá 14.10.2011 0:47:00

                                              bart.bm >> jasna paka....povedl se:D

                                                bart.bm - Profil | Pá 14.10.2011 0:45:54

                                                GTdpcfix >> na to se vykašli je tokrasavec a gratuluji

                                                  bart.bm - Profil | Pá 14.10.2011 0:45:23

                                                  taky mizím tak dobrou s kobrou :-) naštěstí ta moje je v rachotě :-))