- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shakespeare - zkušenosti
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NKlepi - Profil | Po 19.3.2012 10:15:00
já si pořídil "Shakespeare Omnix Feeder 3,6m" byl to muj první feeder tak jsem nechtel moc zainvestovat byl v akci s navijákem. moje hodnocení prut nemam na co bych si stežoval možná nemožnost sehnat další špičky jelikož ty dvě základní se mi zdají dost tuhé ale záběr od ježdíka na ních byl taky vidět takže prut vpohode. ale ten naviják no hrůza..neni čemu se divit byl zadarmo, ale brzda obcas brzdí obcas se zasekává..náhradní cívka snad není ani od tohoto navijáku protože nepasuje a v navyjáku tak nejak praspodivně hrkolo ikdyž sem tahal 40 cm kapra možná sem padl na špatný vyrobek a ostatní šlapou v pořádku ale ten co sem k tomu dostal ja zkrátka katastrofa.ale prut bezva :) a když si vemu že sem platil za prut a ne za "naviják" tak si nemám na co stěžovat
Nčinka - Profil | Po 19.3.2012 9:34:00
Nsumec 1950 - Profil | Po 19.3.2012 7:32:55
NRams - Profil | Po 19.3.2012 7:02:10
Nsumec 1950 - Profil | Po 19.3.2012 4:50:17
Nmirmen - Profil | Po 19.3.2012 1:23:34
~ Shakespeare sigma competition 390 cm, s parabolickou akcí, 40 - 70 gr. transportní délka 175 cm , těžší, skvěle pracuje i při zdolávání větších ryb, největší kapr ( ne cíleně ) 90 cm ( nevážen , váha nebyla k dispozici ), cena cca 3 600 Kč.
~ Shakespeare ganza power match 420 cm, elegantní proutek v angl. stylu, r. 2005 , cena cca 3.400 Kč , rychlý prut , spolehlivý i při zdolávání ryb okolo 3-5 kg
~ Shakespeare Ugly Stik 270 cm, 15 - 40 gr., r. 2003 , cena 2700 Kč , vynikající vláčák se silovou rezervou
~ Shakespeare QUO 30 - naviják, na který jsem dával recenzi do nádobíčka, cena vs. výkon odpovídající , slouží asi 8- 9 tý rok , byla nutná výměna rolničky a pružiny navijáku , nyní už jen na úhoře
Kdysi jsem používal i levné monofily shakespeare OMNI , cca 40 Kč/100 m , vzhledem k častější obměně slušný poměr cena/výkon
NPepé - Vsetín - Profil | Ne 18.3.2012 23:04:10
NCinca - Profil | Ne 18.3.2012 22:56:01
Ngx1 - Profil | St 11.5.2011 14:34:52
NAzeal - Profil | St 11.5.2011 13:40:19
NFrancJosef - Profil | St 11.5.2011 13:09:51
NJarda 2004 - Profil | Út 10.5.2011 20:19:18
NJarda Š. - Profil | Út 10.5.2011 19:42:13
Nsumec 1950 - Profil | Út 10.5.2011 19:24:04
Nmegalodon - Profil | Út 10.5.2011 18:12:41
Je jasný,že taková "klasa" jako dřív už to není,ale myslím že vyloženě špatný věci nadělají. Ovšem taky záleží na co si kdo potrpí, někomu to stačí,jinýmu ne...
NVitali - Profil | Út 10.5.2011 18:00:52
Ndejff - Profil | Út 10.5.2011 17:49:15
Nšťovíček - Profil | Út 10.5.2011 17:48:15
NKáceč - Profil | Út 10.5.2011 17:44:23
NKáceč - Profil | Út 10.5.2011 17:43:27
Nchachar000 - Profil | Út 10.5.2011 17:05:35
NVaša - Profil | Út 10.5.2011 16:40:41
Nondiktt - Profil | Út 10.5.2011 15:46:14
Nvoz - Profil | Út 10.5.2011 15:42:05
http://shakespearman.freepage.cz
NNessos - Profil | Út 10.5.2011 15:39:30
NMirek M. - Profil | Út 10.5.2011 15:16:37
NŠiban - Profil | Út 10.5.2011 15:05:26
NBlondak01 - Profil | Út 10.5.2011 8:12:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ntinkky - Profil | Út 10.5.2011 7:58:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Út 10.5.2011 7:51:29
NArsenal - Profil | Út 10.5.2011 7:45:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrumi7 - Profil | Út 10.5.2011 7:18:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrybomil - Profil | Út 10.5.2011 7:04:21
Se tuze divím, že nějaký soukromník je netahá, když už je nemá ofiko dovozce, jestli ještě nějaký vůbec je.
Dříve Shake BB bylo něco jako dnes Stella nebo Morethan Branzino :-) tu dobu bohužel & bohudík pamatuji velice dobře. Mám ještě plně funkční 2x BB.
NRSA - Profil | Út 10.5.2011 6:51:15
NTukan - Profil | Út 10.5.2011 0:31:14
NKáceč - Profil | Út 10.5.2011 0:04:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











