- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kvalita značky Giants Fishing?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NVašek74 - Profil | Út 9.5.2017 21:11:26
Vyzkoušel jsem ho i na dvě lehátka, ale vedle byl na sezení deštník s bočnicí.
Také pro mě výhoda brolka je že je rychle složené i rozložené a pokud se balí za deště snadno se dosuší doma. Pokud je čas a počasí suším a balím venku samozřejmě.
To maxi jsem zvolil že je vyšší a prostornější.Rozměry na transport mi nevadí, mám auto jen n ryby a mám i člun, tak to tak neřeším.
Garážovku beru když jedu třeba na týden a nemusím přemýšlet jak bude atd.Samozřejmě má větší stabilitu , a spolu s přehozem je "neprůstřelné" .Ale jen garáž bez přehozu mě stála cca 17 tis..Ale garáž stavím déle a pokud ji chci opravdu dobře uskladnit tak musím stavět v garáži a balit až je vše s pohodě.Broklo doschne naž zabalíme pohozené rozložené na trávě, drží bez kotvení a je to prostě lehčí a rychjejší....
Protože jsem zmlsaný prostorem, ale zase chci jednoduchost a rychlost, tak pro mě vyšlo Maxi nejlíp, i když má jen přední okno se sítí a panelem a nemá okna na boku.Zase se dá ale rychle odepnout předek a tak na léto ideál.Skvělá je výška, i konstrukce drátů je výš, tak si stoupnu a jen skoloním hlavu při oblékáním atd...
Vše má svoje,nedá se to úplně srovnávat, každé má svoje klady i zápory.
Hlavně na výpravy na týden a více není tolik času +/- 2 x za rok a tak víkendovky, nebo na 1-2 noci jsou nejčastější těch dám tak 10-12 jinak jen celodenní. Pokud je počasí nic moc, je brolko skvělé řešení jako přístřeší s výbavou. a pod Maxi se dá v pohodě víkendovka ve dvou.
Tak že asi tak, ale každý má nějaký názor a zkušenost.
Tak že asi tak...Ať se daří..
NxDanielS - Profil | Út 9.5.2017 17:34:41
NMarczech - Profil | Út 9.5.2017 17:32:07
Nkiller1 - Profil | Út 9.5.2017 17:15:18
NVašek74 - Profil | Út 9.5.2017 16:27:31
NToku - Profil | Út 9.5.2017 16:24:10
NxDanielS - Profil | Út 9.5.2017 16:20:23
NVašek74 - Profil | Út 9.5.2017 16:11:55
Nkiller1 - Profil | Út 9.5.2017 15:08:07
NToku - Profil | Po 8.5.2017 20:37:37
https://rybarske-bivaky-pristresky.heureka.cz/giants-fishing-specialist-xt-bivvy-2-man/
Jsem hodně spokojenej. Pro jednoho super, dvě lehátka by se asi vešla, ale moc místa by nezbylo. Podlážka sice není na zapínací zip, ale na sucháč. Už jsem si zvykl a vůbec to nevadí.Stavění i balení pohoda, ani dlouhodobý déšť vůbec neublíží. Jen bych při dalším případném nákupu zvažoval ten kšilt nad vchodem. Při dešti musím zapínat vchod a dávat pozor, aby voda neztékala po bivaku na podlážku a pak dovnitř do bivaku. Ale zase jsem byl svědkem, jak při velkém větru dva bivaky s kšiltem uletěly. Asi byly špatně postaveny, ale i tak.....
Nkiller1 - Profil | Po 8.5.2017 19:15:39
NToku - Profil | Út 13.9.2016 23:32:46
Díky i za jiné postřehy a případné zkušenosti.
NVavry - Profil | Pá 2.9.2016 22:09:32
N1mirda2 - Profil | Čt 1.9.2016 17:26:43
Ndrvoštěp - Profil | Čt 1.9.2016 15:34:33
Nstrejda16 - Profil | Čt 1.9.2016 15:21:31
Ndrvoštěp - Profil | Čt 1.9.2016 15:15:49
NRastislaf - Profil | Čt 1.9.2016 15:06:01
Nviceroy - Profil | Čt 1.9.2016 14:31:58
NxDanielS - Profil | Čt 1.9.2016 14:27:21
NEwa Farna - Profil | Čt 1.9.2016 14:24:50
NVavry - Profil | Čt 1.9.2016 14:04:22
NPjutr - Profil | Čt 1.9.2016 12:51:10
úplně zírám na tu samou chválu. :O Mám od této značky pípáky asi 2 roky, mají sice mírné nedostatky, jako odlepující se potah tlačítek, u jednoho odpadnutá gumka k položení prutu, ale fungují. Jedno kolečko se mi zdá, že se netočí až tak moc lehce.
Ale zakoupený dešník, byl asi tak 7x u vody, při prvním přikurtování zástěny hned 1 očko v pr...., na poslední vycházce dešník nešel stáhnout. Jelikož jsem k vodě nepřijel tranzitem, tak po půlhodinovém vlídném domlouvání jsem již fakt musel použít trochu síly. Podařilo se, ale je komplet v pr...
Další věc je lehátko, nové, hned poprvé u vody odletěl určitý nýtek (nemá velký vliv na použití, ale v tomto případě to naštve), po druhé s ním u vody jsem si všiml jednoho prasklého kloubku. Jestliže by se urval celý, tak je to opět kompletně v pr....
Pak jsem koupil nějaké pouzdro na návazce, které má uvnitř plastové krabičky na drobotinu (háčky, obratlíky...), to je pěkné, ale má to jeden háček. Krabičky jsou náchylné na samootevírání a tím vysípání obsahu. Naprosto konstrukčně odfláklé. Nemám na to nervi, už ho nepoužívám.
Vše co půjde vyreklamuji a dál s touto značkou nechci mít nic společného!!!
Podobně mi 2 lidé nezávisle na sobě hodnotili křesla. Opět palec kolmo dole.
Možná budu působit, že jsem hovado a neumím se k věcem chovat, ale opak je pravdou! Umím si věcí cenit.
Pravda je, že ceny mají dobré, ale mne to za tohle již nestojí. Nechci jen na tu značku plivat, ale bohužel mne momentálně nenapadá žádná kladná myšlenka. Přeji všem jen úspěšný rybolov. ;)
NMifí5429 - Profil | Út 4.11.2014 20:42:25
NBobstain - Profil | Út 4.11.2014 20:22:34
NBobajz - Profil | Út 4.11.2014 20:02:13
Nstefek - Profil | Út 4.11.2014 19:59:54
Npavloš - Profil | Út 4.11.2014 19:51:12
Npslany - Profil | Út 4.11.2014 19:49:56
Nddeno - Profil | Út 4.11.2014 19:07:31
NDonn79 - Profil | Ne 12.1.2014 0:45:09
NDonn79 - Profil | Ne 12.1.2014 0:35:23
NSeveřan - Profil | Ne 12.1.2014 0:34:08
NPadja - Profil | Ne 12.1.2014 0:29:21
NPadja - Profil | Ne 12.1.2014 0:27:20
NSeveřan - Profil | Ne 12.1.2014 0:26:33
Pár věci od této značky mám a spokojenost spíš průměrná.Každopádně kvalita jakékoliv značky se odvíjí od toho jak se v Číně vyspí a to se tyká i dražších značek zvučnějších jmen.
NDonn79 - Profil | Ne 12.1.2014 0:24:33
NPadja - Profil | Ne 12.1.2014 0:16:52
NDonn79 - Profil | So 11.1.2014 23:58:26
Mám od této značky pouze jedno,carp box.Ale od kolegů mám ohledně této značky kladné informace a proto mám v plánu na jaro si objednat od této značky spacák a 8 nohé lehátko.Tak snad to bude ok.
Nmilankocian - Profil | So 11.1.2014 23:25:00
NBnick - Profil | So 11.1.2014 22:37:44
NBedřišák - Profil | So 11.1.2014 21:00:28
Nksanda - Profil | So 11.1.2014 20:59:17
NBečetka - Profil | So 11.1.2014 20:45:19
NMAXXSKATER - Profil | So 11.1.2014 20:44:01
Nprdec - Profil | So 11.1.2014 20:17:53
Ndave86 - Profil | Pá 20.12.2013 14:05:47
Nj.sladkay - Profil | Pá 20.12.2013 13:41:30
NBobajz - Profil | Pá 20.12.2013 13:34:19
http://www.tropicliberec.cz/kaprove-delene/prut-giants-fishing-distant-carp-mx-50-12ft-3-00lb-akce-1-1
NWoohooo - Profil | St 14.8.2013 12:51:30
NMatto323 - Profil | St 14.8.2013 12:44:28
NDOCarp - Profil | Čt 4.4.2013 19:57:41
http://sportcarp.cz/obchod/bivaky-destniky-prislusenstvi/pristresek-umbrella-brolly-qt-60.aspx
Nsauron13 - Profil | St 23.5.2012 14:22:24
Nryba domácí - Profil | St 23.5.2012 13:47:19
Nmeteor - Profil | St 23.5.2012 13:10:50
Já mám tuto a naprostá spokojenost... dokonce měří (jakžtakž) i venkovní teplotu :-)
http://www.ebay.com/itm/NEW-40kg-20g-Electronic-Portable-Digital-Weight-Scale-Black-/150755883200?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2319c038c0
Kde to žije - všechna témata
18:04NLov pod jezem v letních vedrech? 1
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....






















