- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Úbytek pstruhů potočních
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
N: vydrák - Profil | Čt 28.4.2011 19:38:22
Lutra lutra a Ardea cinerea tu přece byla vždy!Za všechno může jen a pouze Homo sapiens.Pomatuj-Homo sapiens!!!!!!Petrův zdar
Nstrejka - Profil | Čt 28.4.2011 19:32:14
Nberlinan - Profil | Čt 28.4.2011 19:04:22
Nsněžný muž - Profil | Čt 28.4.2011 18:39:09
To máš pravdu , většině rybářů není ani blbý chytat v době výtěru .
Zrušílo se všeobecné hájení od 15.3. do 15.6.
Nejrději by chytali 24 h , na 3 pruty a pokud to projde , tak třeba na 4 pruty.
Nsiri - Profil | Čt 28.4.2011 18:25:48
Nsiri - Profil | Čt 28.4.2011 18:21:23
Nsiri - Profil | Čt 28.4.2011 17:55:40
NAntonM - Profil | Čt 28.4.2011 17:42:50
Máš naprostou pravdu.
Taky mam příklad.
Na řece Mže v Plzni si usmyslel podnikavec MVE.
Byl nařízen ichtio průzkum : možný dopad MVE na biotop v řece.
- zjištěna velmi silná populace Vranky obecné.
-vydán zákaz jakéhokoli zásahu do tohoto biotopu pod jezem.
Dva roky se nic nedělo.
A když tu náhle koryto pod daným jezem bylo vybagrováno v délce cca.60m.Kompletně i se zarovnáním břehů.
Samozřejmě nikdo neví kdo to bagroval.
A dál:
Znovu podána žádost na stavbu MVE
A nějakej hospodář si může s vrankou vytřít prdel.
Nstrejka - Profil | Čt 28.4.2011 17:21:43
Nstrejka - Profil | Čt 28.4.2011 17:19:55
Nsněžný muž - Profil | Čt 28.4.2011 16:45:13
Svaz se rozpadne a bude se privatizovat ,tak jak to chceš .
Nsiri - Profil | Čt 28.4.2011 16:43:33
Nstrejka - Profil | Čt 28.4.2011 16:31:26
Nsiri - Profil | Čt 28.4.2011 16:29:08
Nstrejka - Profil | Čt 28.4.2011 16:23:46
Jak jsem psal už níž, betonové lobby bude jendo, jestli bude vydělávat na betonování nebo revitalizacích. Oni chtěj zakázku, nic víc.
Prostě nevěřím, že to nejde. Snadno jistě ne, samo už vůbec, ale třeba u těch RL nevěřím, že na nich má stát takový zájem, že je hájí do roztrhání těla v podobě, v jaké jsou. Chtěl po státu někdo, aby to bylo jinak, snáz pro cizince i domácí? Předložil někdo už zpracovanou novelu, aby ji zákonodárce jen mohl vzít a prezentovat jako svou vlastní? Nebo jen vizi, jak by to mělo být a příslibem další pomoci? Sluncoelektrikáři to udělali a své si prosadili. I kdyby to všechno bylo uděláno, tak minimálně neexistence potřeby prezentovat výsledky své práce je něco příšerného. Já se můžu pro klienta zbláznit, dělat 12 hodin denně s fenomenálními výsledky, ale když o tom nebude vědět, nepřesvědčím ho o tom, smlouvu mi bez mrknutí oka vypoví...
btw. klient je ten, kdo celou tu srandu platí...
Nstrejka - Profil | Čt 28.4.2011 16:19:41
Nkakr - Profil | Čt 28.4.2011 16:12:08
Zapomínáš na základní věc. Svazy nejsou vlastníky pozemků ani vody. Tedy převážně.
Ani v roce 2014, kdy má dojít k velkému třesku se staro(noví) nájemci revírů vlastníky nestanou.
Po katastrofálních povodních má betonová loby v rámci protipovodňových opatření zelenou.
Postavit jízek na malém potůčku je dnes prakticky nemožné (legálně). Když se postaví ilegálně je při nejbližší možnosti patřičným orgánem rozvalen.....
Stát,potažmo kraje nemají žádný zájem o nějakou podporu.
Malý příklad, víš jak je komplikované získat Rybářský lístek pro cizince? Jsou ochotni za povolenku vysolit balík, ale nedostanou ji, úřední dny na pár úřadech, které RL vydávají jsou pondělí a středa....
Bez RL povolenku vydat nelze.
Ale oni balík peněz od cizozemců moc stavy potočáka a lipana nepozvednou, jsem značný pesimista už proto, že pamatuji doby,kdy potočáka bylo fakt dost..
Nsiri - Profil | Čt 28.4.2011 16:11:37
Nstrejka - Profil | Čt 28.4.2011 15:52:23
Kde to žije - všechna témata
20:45NATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:32NLov pod jezem v letních vedrech? 27
20:22N🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00NRybářský kniho - koutek 143
16:32NRybářské odznáčky ... 547
14:35NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











