- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
jemnější feeder (picker) v čem je lepší než normalní feeder?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nrybomil - Profil | Pá 8.4.2011 22:28:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Používám i v proudu, jen je problém , že nemá origoš víc jak 2 oz špici. Ale to zase pak ztrátí smysl pickeru, na vláčku bych jí uživil, asi si jí dokopím od jiný značky.
Nrover - Profil | Pá 8.4.2011 22:20:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jde pouze o "pocitovou" záležitost, resp. o velikost ryby. Čím větší ryba, tím větší zážitek. Ale ten "božský" pocit ze "zdolávačky" si musíš dobře nastavit hlavně ve své hlavě. Prut je pouze výkoný nástroj, ...prodloužená ruka tvého mozku !
Nkozic - Profil | Pá 8.4.2011 21:58:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npajaprochy - Profil | Pá 8.4.2011 19:44:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nploticee - Profil | Pá 8.4.2011 19:41:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NDrtič - Profil | Pá 8.4.2011 7:32:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 5.4.2011 14:57:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTomas.K - Profil | Út 5.4.2011 14:51:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSada - Profil | Út 5.4.2011 12:17:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
mám picker Byron X12T 3m a jsem s ním maximálně spokojenej.Většinou ho používám na stojatý vody.Dá se říct,že jen na stojatý vody používám tenhle prut. Na řeky používám light a media pruty.
Jestli někdo říká,že je zbytečný tak ho nikdy neměl v ruce.Tahal jsem s ním jak plotice tak kapry a ne malý.Jediný problém s ním mám a to je lámání špiček.(vždy jen svou vinou!!)někdy ho používám i na přívlač ale není to pravý ořechový,je moc ohebný a na zásek nic moc.(dost ryb mi spadlo kvůli špatnýmu záseku)
Tak Čau a dobře se rozhodni!
NTožba - Profil | Po 4.4.2011 8:44:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njasommato - Profil | Po 4.4.2011 0:06:51
ja mimo kaprariny nepouzivam kosik nad 15 gramov to len na kanali kde je silny prud ale aj to len na feederke tam bi som picker nedokazal pouzit
Njasommato - Profil | Po 4.4.2011 0:02:15
na velke rybi mam us feederku a na ul privlac kormorana takze na to ho us nepotrebujem mneide skorej o to vyhratie s malimi rybkami 5-10 gramovi kosik a na vahu prelovovat tisinky pri brehu pod stromami a tak
ale zase mat o daco silnejsi prut neni na skodu clovek nikdy nevie co samu zapne lebo ked som na tom svojom zapol 45 kaprika tak sa mi ohibal aj v rucke a cakal som co povoli prve ale bol som prekvapeny dva roky odvtedy a furt nan chitavam
NJarda Š. - Profil | Ne 3.4.2011 23:58:12
NAďo - Profil | Ne 3.4.2011 23:47:39
Skus sa pozriet na to garbolino rocket carp picker co som spominal dole.
Njasommato - Profil | Ne 3.4.2011 23:39:40
NAďo - Profil | Ne 3.4.2011 23:33:47
Njasommato - Profil | Ne 3.4.2011 23:30:18
Njasommato - Profil | Ne 3.4.2011 23:27:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
zaberi na nom poznat dobre pretoze je fakt velmi citlivi
ja mam dost maky picker s parabolickou akciou co je celkom sranda pri zdolavani ale neni to moc vihoda ak chces dalej nahodit ale na to us mas feeder
dalsou vihodou je ze sa da pouzit aj na lachku vlacku zo smakmi animfami kedy sa krasne vedu a dobre spoznavaju zaberi ale ak len feedrujes tak ti to je jedno
ak sa ti paci a bavi ta jemna zdolavacka s lachkym vybavenim tak donho chod urcite sa oplati
NAďo - Profil | Ne 3.4.2011 23:26:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Podla mna by si mal radsej ist k vode lovit dalej z tym svojim prutom a sam prides na to co vlastne chces od prutu. Tazko je radit ,ak chybaju zaklady teoretickych znalosti a nevies co ocakavat od prutu. Vecsina ludi ti poradi na zaklade svojich osobnych skusenosti, ktore su zalozene povecsine na jednom prute, takze nejakej objektivnej odpovede sa nedockas. Potom uz len nasleduju nadavky a plane reci typu ''ta feeder, ta to je na ho..o!'' :-)
Kde to žije - feeder
15:38NFeederařina na řece 64349
12:27NPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














