- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Medium Feeder - Nexave BX nebo Catana CX
Díky za vaše názory a zkušenosti.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NMascom - Profil | Pá 25.3.2011 14:18:30
NVenca888 - Profil | Pá 25.3.2011 14:18:20
Nicméně já netvrdim, že je 4000 nutná. Já jsem reagoval na fakt, že to někdo nazval "kravinou". Kravina to neni, protože ten naviják vykoná uplně stejnou práci, pokud pak budeš chtít na stojáku hodit dál, tak ti pomůže a zároveň tě nikterak neomezuje v momentech, kdy by bohatě stačila 2500-tka. Naopak se to říct nedá.
NVesy1 - Profil | Pá 25.3.2011 14:18:16
Nluky1616 - Profil | Pá 25.3.2011 14:17:57
NKóĎA - Profil | Pá 25.3.2011 14:14:32
Nluky1616 - Profil | Pá 25.3.2011 14:12:45
NMascom - Profil | Pá 25.3.2011 14:10:31
NKóĎA - Profil | Pá 25.3.2011 14:09:43
Už jsem to tady v diskusích psal 1000x, ale znovu se budu opakovat. Léta jsem chytal s vel. 2500, teprve loni jsem zkusil dát na prut medium-heavy čtyřtisícovku aspíka s bojovkou a zaplakal jsem, že mě tohle nenapadlo dříve.... Ano, ten prut s větším navijákem nevypadá tak hezky (můj pohled na věc) nicméně užitné vlastnosti takovéto sestavy DALECE překonávají mé estetické cítění :-)
Nluky1616 - Profil | Pá 25.3.2011 14:08:06
Jen mě k tim titěrnej medium shimano feedrům prostě ten naviják 4000 nepasuje. k nějakej těžkej tyčce k rajčatům to jo:-)
NVenca888 - Profil | Pá 25.3.2011 14:07:43
Nikdo se nebaví o 100 metrech. Ale třeba o 40, 50 či 60 metrech. Ano - tahle daleko nahodíš třeba i s 2500. Ale s 4000 snáz, nemusíš tolik švihat, takže snižuješ riziko zamotání/odpadnutí nástrahy atd.
Zkrátka z mýho pohledu má ta 4000 oproti 2500 výhodu. Naopak nevýhodu nevidim téměř žádnou, protože mi je uplně ukradený, jestli mám v ruce o 100 g navíc (nevyšel jsem z Osvětimi). Maximálně stojí o pár kaček víc a musíš podmotat víc vlasce.
NVenca888 - Profil | Pá 25.3.2011 14:03:20
Těžkej, těžkej... :-) Čim ti to ublíží, že je o 100 gramů těžší? Vykloubí ti při náhozu rameno? Nebo v čem je problém?
NMascom - Profil | Pá 25.3.2011 14:03:06
NVesy1 - Profil | Pá 25.3.2011 14:00:45
Nluky1616 - Profil | Pá 25.3.2011 14:00:03
Je jasný, že máš zpravidla prut ve vidličkách, ale třeba při delším zdolávání je lehčí sestava výhodou. A navíc proč potřebuješ tak velkou cívku? Na jakejch vzdálenostech s feedrem lovíš?
Ta kapacita cívky u 4000 je zbytečně veliká, musíš něčím podtáčet. Kolik se vejde na 4000 třeba osmnáctky nebo šestnácky vlasce?
NMascom - Profil | Pá 25.3.2011 13:57:30
Ale to je jen můj názor
NLálos - Profil | Pá 25.3.2011 13:53:17
Nluky1616 - Profil | Pá 25.3.2011 13:52:30
Na klasickou feedrovačku je tak velikej naviják zbytečnej a hlavně těžkej!
Nexave medium a k tomu čtyřtisícovka naviják je kravina, ale každej je holt zvyklej na něco jinýho.
Ten velkej naviják (4000) bych dal na heavíčko 3,9 nebo mam baitrunner 5000 a ten dávam na beast master extra heavy carp feeder. Tam už mě to přijde akorát
Kde to žije - feeder
ČtNFeederařina na řece 64350
ČtNPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17









