Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NCalex - Profil | Út 14.1.2020 18:59:17

pepson >> Normálně.:-))) Časem zapomeneš kolik stály.:-))))

    NCalex - Profil | Út 14.1.2020 18:58:32

    Mike >> Zdarec, nosím v tašce už dlouho několik dikobrazích ostnů a nějak se k tomu nemám je udělat.......Ve sklepě mám splávků krabici od bot ale stejně nejradši chytám na plasťáky od Drennanu.:-)))

      NMike - Profil | Út 14.1.2020 18:55:37

      Mám podobných pár doma..... spíš pro pokochání se

        Npepson - Profil | Út 14.1.2020 18:54:40

        Chlapi nebláznite, tia plaváky by mi bolo ľúto naviazať a hodiť do vody. A pri predstave, že by som to urval sa mi robí mdlo :o)

          NHonza Veber - Profil | Út 14.1.2020 18:48:23

          Calex >> 👍👍👍👍 to mi nedelej toto! 😉

            NCalex - Profil | Út 14.1.2020 18:35:49

            Honza Veber >> Tady se můžeš taky pokochat.....http://handmadefloats.blogspot.com/

              NHonza Veber - Profil | Út 14.1.2020 18:25:28

              Calex >> krásná práce ty splavky 👍, diky moc za video

                NCalex - Profil | Út 14.1.2020 0:25:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  NCalex - Profil | Po 13.1.2020 20:21:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  MiPo >> Na černým Conquestovy mám nějakej vakl na hřídeli. Není to tak hrozný ale není se asi čemu divit. :-(((((( Jestli na ty větší prasečiny nejsou lepší piny s ložiskem....

                    NCalex - Profil | Po 13.1.2020 10:42:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    MiPo >> ....

                      NCalex - Profil | Po 13.1.2020 10:31:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      MiPo >> To nebylo šťastný řešení....Novej už to má jinak ale už i cena je jinde....

                        NMiPo - Profil | Po 13.1.2020 10:25:14

                        Calex >> krumpl byl dobrý až na to perko 😪😪

                          NCalex - Profil | Po 13.1.2020 10:23:43

                          brčkař >> S tímhle krumplem jsem začínal.✌️😃

                            Nbrčkař - Profil | Ne 12.1.2020 22:22:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Letní pohoda na malé říčce - : https://www.youtube.com/watch?v=NqMv52nBRJI

                              NHonza Veber - Profil | Pá 10.1.2020 22:38:00

                              brčkař >> diky za odkaz na krasne video!!

                                NHonza Veber - Profil | Pá 10.1.2020 22:37:44

                                Calex >> joo taaaak , ale zazitek to musi bejt :-)

                                  Nbrčkař - Profil | Pá 10.1.2020 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Honza Veber >> Zdolávat sumíka s centrepinem (jak kolega Calex) si dovedu jen těžko představit. Já zatím tahal jen půlmetrové tlouště a ostré v proudu. S takovou parmou se už ale musí brzdit celou dlaní a "obouruč"...: https://www.youtube.com/watch?v=ujjxx8u4EcI