Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Mike - Profil | Ne 26.1.2020 13:31:11

Calex >> je to celé nějaké divné....

    Calex - Profil | Ne 26.1.2020 12:51:11

    Mike >> Jako by letos nešly ani spát...Na proudu je to lepší než v létě....

      Mike - Profil | Ne 26.1.2020 12:26:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tenhle čas mám rád, u vody klid a ryby pořád berou.

        Calex - Profil | Čt 23.1.2020 19:48:25

        berlinan >> Jojo, kdyby je nepřestali vyrábět, tak by to nebylo tak drahý.....

          berlinan - Profil | Čt 23.1.2020 19:40:57

          Calex >> ty brdo, na kolik te ten Hardy vysel?

            Calex - Profil | Čt 23.1.2020 8:59:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Calex - Profil | Út 21.1.2020 13:44:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Conquest 4,5'' a Antík....Bude to dobrá dvojka....

                Honza Veber - Profil | Po 20.1.2020 14:04:52

                Calex >> ufff... Nepreju to nikomu a tobe uz vůbec ne...

                  Calex - Profil | Po 20.1.2020 13:59:03

                  Honza Veber >> Není, vypadá to spíš na přejetí autem...

                    Honza Veber - Profil | Po 20.1.2020 13:53:57

                    Calex >> to je tvuj pripad i pin??

                      Calex - Profil | Po 20.1.2020 12:42:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Calex - Profil | Ne 19.1.2020 22:17:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Nechytejte s pinem sumce....

                          pepson - Profil | St 15.1.2020 18:43:09

                          sliver >> To poznám, ale ešte som to neskúšal. Používam priesvitné floatery od drennanu, ale to je kus plastu. Hentie oné drevené, to je už aj pre potechu oka :o)

                            Calex - Profil | St 15.1.2020 11:40:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Greys Bewick......Kdepak jim je konec....https://www.youtube.com/watch?v=ITUSPTw_4h4

                              Calex - Profil | St 15.1.2020 11:30:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Mike - Profil | Út 14.1.2020 19:51:51

                                Honza Veber >> něco jo, něco jsem koupil už nevím kde. Asi ebay.

                                  sliver - Profil | Út 14.1.2020 19:31:18

                                  pepson >> neznáš ten fígl s přitahováním splávku při vázce ? Při zachování jediného pravidla nepřijdeš ani o jeden.

                                    Honza Veber - Profil | Út 14.1.2020 19:02:03

                                    Mike >> krasna prace, to je tvoje dilo?