Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NCalex - Profil | Pá 10.1.2020 22:08:06

Honza Veber >> V poho.:-.)))))) To poznáš až budeš brzdit naviják ručníkem, bude Ti prokukovat dno navijáku a nejde to zastavit. Občas jsem přemejšlel že to upálím cigárem....

    NHonza Veber - Profil | Pá 10.1.2020 21:58:05

    Calex >> jak nechces? Nerozumim...

      NCalex - Profil | Pá 10.1.2020 20:57:54

      Honza Veber >> To nechceš.:-))))))

        NHonza Veber - Profil | Pá 10.1.2020 20:28:56

        Calex >> uzasny ulovky!

          NCalex - Profil | Pá 10.1.2020 18:50:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          PepanD >> Už jsem měl pina i na kapráku a to je potom mazec. Nechá se dát na fšechno..Jde o to jak se stím po záběru popereš...Tady mám S na floata Greys a druhej S na bolo.

            NPepanD - Profil | Pá 10.1.2020 14:01:31

            brčkař >> Dobrý nádobíčko.

              NHonza Veber - Profil | Čt 9.1.2020 18:22:42

              karlak >> ano radi bychom to zkusili a pak dam info, jak to dopadlo :-)

                Nkarlak - Profil | Čt 9.1.2020 17:51:07

                osobne ze zakotvene pramice ale proc ne z kajaku stejne musis kotvit kdyz chces krmit misto

                  NHonza Veber - Profil | Čt 9.1.2020 17:40:41

                  karlak >> ahoj, chytas z lode jako z rybarske pramice nebo kajaku? chteli bychom letos (ted v zime) zkusit centrepin z kajaku, dekuju!

                    Nkarlak - Profil | Čt 9.1.2020 17:24:39

                    centrepina chytam 5let ale pouze z lode na vltave a je to jako droga kdyz cvrcek zacne rvat ze brehu pouzivam klasiku hlavne kvuli delce nahozu a rychlosti navijeni a co se tyka zimy je asi lepsi bolonka ma vetsi ocka a ma jich daleko mene ale pozor ve vetsich mrazech pouzivam starsi bolonky ktere prece jen nejsou tak krehke jako dnesni top klacky

                      Ngeni3ds - Profil | Čt 9.1.2020 16:36:32

                      Rutilus Rutilus >> ahoj, máš ho ještě na prodej?

                        NHonza Veber - Profil | Út 7.1.2020 21:55:37

                        brčkař >> diky moc!

                          Nbrčkař - Profil | Út 7.1.2020 21:40:56

                          Honza Veber >> Potíže nemám hlavně proto, že se snažím vybírat si dny, kdy (pokud možno) nemrzne... Je to fakt kvůli té větší celkové pohodě. Kdybych měl velký abst´ák a musel jít na ryby za tuhých mrazů, nasadil bych matchku s o poznání většími, přívlačovými očky.

                            NHonza Veber - Profil | Út 7.1.2020 21:11:55

                            brčkař >> nemáš prosím s match pruty potíže při chytání v zimě nebo to nějak (speciálne) resis? Dekuju!

                              Nbrčkař - Profil | Út 7.1.2020 20:49:10

                              PepanD >> Chytám s matchkama 3,9 / 4,2 / 4,5 m, občas s bolem pětimetrem (s delšími bolo se teprv chystám chytat).
                              Z Anglie mám např. floatové pruty J.W.Young 13-15´Trotter a Greys Prodigy 13´Specialist Float, a jsem za ně rád. Díky nim jsem pochopil, že jsou to v podstatě matchky, jen o něco málo tužší.

                                NHonza Veber - Profil | Út 7.1.2020 18:25:58

                                PepanD >> ja dostal od jeziska float 390 a jeste mam nachystanou bolo 360 do 30g, ale vzhledem k jemnosti ocek to na zimni chytani s tou bolo asi nebude, ikdyz vzhledem k letosnimu vyvoji zimy... ;-) uz se tesim ven, jen co dodelam to nejnutnejsi tak alespon na chvilku :-)

                                  NPepanD - Profil | Út 7.1.2020 18:13:54

                                  MiPo >> Proč? Každý to dává na to, co mu vyhovuje a jaký styl chytání preferuje.

                                    NMiPo - Profil | Út 7.1.2020 18:05:29

                                    PepanD >> pina mám na 6m Bolo na 4,2m match a 8m Bolo na vyvěšenou
                                    Tak a teď babo raď 🤓🤓🤓

                                      NPepanD - Profil | Út 7.1.2020 18:02:23

                                      A teď z jiného soudku. Jaké pruty okováváte těma centrpinama? Používáte Floaty přímo dělané na piny, nebo je dáváte na bolognesky. Já používám prut float ve 3,90 cm a zátěže 15 až 50 g.

                                        NHonza Veber - Profil | St 1.1.2020 14:42:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Pf 2020 vam všem