Naviják Centrepin | MRK.cz

Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Nbrčkař - Profil | Út 31.12.2019 18:20:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

PF 2020

    Nboriak - Profil | St 4.12.2019 12:20:05

    kupoval už niekto splavky na lov s centrepinom z aliexpress?

      Ndoktor multiplikator - Profil | St 4.12.2019 10:06:10

      lipen na tarhonu

        Nbrčkař - Profil | Út 3.12.2019 23:41:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nbrčkař - Profil | Po 2.12.2019 23:16:21

          A ještě jedno - aktuální, zimní: https://www.youtube.com/watch?v=zqmhI0A51HM

            Nbrčkař - Profil | Po 2.12.2019 23:12:48

            Jaksi jsem se pozapomněl "přihlásit se do klubu" ;-) (Ale o nějaké vystavování průkazek tu asi nejde, že?) Činím tak opožděně, dodatečně a s úctou i pokorou před geniálním kolečkem s poměrem 1 : 1. Jedno kratičké a šťavnaté video: https://www.youtube.com/watch?v=SVVyD_meAw4

              NRutilus Rutilus - Profil | Po 30.9.2019 9:55:48

              Naviják prodán. Díky

                NRutilus Rutilus - Profil | Ne 29.9.2019 20:11:39

                Zdravím, neměl by někdo zájem o Advanta Ikon Classic Black Centerpin? Pouze vyzkoušen. Stav 100%. Původní cena 1400 Kč, nechám za 700Kč + pošta.

                  NCalex - Profil | Ne 22.9.2019 20:25:59

                  aartu >> Nechal jsem si pérka poslat z UK. Bylo to Airpostem a snad i zadarmo..Našel jsem to v emailu,třeba s eto bude někomu hodit.....customerservice@totalfishinggear.co.uk

                    Naartu - Profil | Ne 22.9.2019 20:24:06

                    Calex >> Třeba budu mít více štěstí. Ale co bych chtěl za ty prachy.

                      NCalex - Profil | Ne 22.9.2019 19:45:14

                      aartu >> Zdarec lofče, takže starej...Novej typ stojí pomalu okolo 4500Kč ale má vyřešenýho cvrka pomalu stejně jako Hardy Conquest. U tohodle prvního je blbě vyřešená pružina...Co jsem ho měl , tak jsem ji měnil 2x....
                      http://www.sportcarp.cz/eshop/rybarske-navijaky/nav​ijaky-muskarske/tfg-muskarsky-navijak-free-flow-cen​tre-pin-reel.aspx

                        Naartu - Profil | Ne 22.9.2019 19:15:17

                        Ahoj, mám tento. Jestli je to starý, nebo nový nevím. Koupil jsem to minulý rok.

                          NCalex - Profil | So 21.9.2019 11:14:58

                          aartu >> Zdarec, máš ještě toho starýho nebo už ten novej typ?

                            Naartu - Profil | Po 16.9.2019 12:57:54

                            První větší ryba s pinem. Amur 45cm. Naviják TFG, prut Byron light groundbait 330cm, nástraha vařená kukuřice.

                              NCalex - Profil | Čt 15.8.2019 11:38:47

                              meteor >> Na FB nechodím ale to je dobrá cenofka...A je to komplet jako z krámu...

                                NCalex - Profil | Čt 15.8.2019 10:56:41

                                meteor >> Něco tam občas je ale motaj se okolo 400liber......Chtělo to ještě koupit když se vyráběli...To bylo pořád že je to jen sériofka od šikmookejch a teď čumíme jak jsou v ceně.😟

                                  Nmeteor - Profil | Čt 15.8.2019 10:28:40

                                  Calex >> tak určitě půjde sehnat ještě někde v bazaru, na ebay apod. ;-)

                                  Ale jinak je faktem, že poslední roky mám takový pocit, že co je dobré a kvalitní, to se přestává vyrábět a je nahrazeno něčím kvalitativně o řád horším... bohužel :-(

                                    NCalex - Profil | St 14.8.2019 11:17:36

                                    meteor >> Škoda že už se nevyrábí......