Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMike - Profil | Po 11.7.2011 18:55:49

Walleye - altered ... >> ebay.co.uk
Jeden kluk ho tam prodával za dobrou cenu, tak jsem se s ním domluvil a poslal mi to do Čech, i když původně se mu moc nechtělo.

    NWalleye - altered ... - Profil | Po 11.7.2011 18:01:12

    Mike >> Mám takovou věcnou. Kupoval jsi určitě ,,kolečko" venku.Můžu vědět eShop ? Děkuju.

      NMike - Profil | Po 11.7.2011 15:00:45

      PTR >> no tak vidíš:-))
      Nebyl jsem nikde - rodina a tak....

        NPTR - Profil | Po 11.7.2011 14:31:40

        Alpaj >> Ano ten jsem myslel. Jaká je cena?? Pokud to není výrobní tajemství :-)

          NPTR - Profil | Po 11.7.2011 14:15:26

          Mike >> Tak to uhodnu celkem rychle :-)) Byl jsi o víkendu?

            NAlpaj - Profil | Po 11.7.2011 13:42:23

            PTR >> Na, který fotce? Od Duda? Minulý týden jsem objednal odlehčeného Purista od YW Youngs, proutek do jeho barev by měl bý také. Takže sbírka se zase o něo rozroste. :-)

              NMike - Profil | Po 11.7.2011 12:54:35

              PTR >> jestli myslíš ten na fotce s línem, tak můžeš hádat jednou, kdo ho stavěl:-)).

                NPTR - Profil | Po 11.7.2011 10:44:15

                dude >> Co to je za proutek??

                  NPTR - Profil | Po 11.7.2011 10:43:46

                  Mike >> Tak to je fakt krasavec :-)

                    NWalleye - altered ... - Profil | Po 11.7.2011 10:40:17

                    Mike >> Tak to je krasavec.Fakt nádhera.

                      NMike - Profil | Po 11.7.2011 9:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Sheffield dostal bratříčka. Právě dorazil. Člověk si má dělat radost, říkám to furt:-)). Jen mám strach, že se to zase neobejde bez nového prutu. Ach jo.....

                        NWalleye - altered ... - Profil | Po 20.6.2011 20:43:53

                        PTR >> Tak tomu opravdu věř,že dá. Byl jsem stejný nevěřící ,,Tomáš" ale co dokáže mě předvedl kamarád v přímem přenosu. Fakt paráda. Má Hardy.

                          NPTR - Profil | Po 20.6.2011 15:05:47

                          HonzaS1028 >> Hezky napsané. Osobně mám radši očka větší ( i když sehnat takové pruty se mi podařilo až loni). Jinak díky za nedělní ukázku, protože dokud člověk nevidí, takneuvěří jak daleko se s tím dá nahodit i za strašného, větrného počasí.

                            NHonzaS1028 - Profil | So 18.6.2011 21:43:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Centrepin, laminátový nebo štípaný prut to je rybařina jak má být. Používání pinu je podle mého spíše životním postojem a hledáním opravdových pořádných věcí.
                            První seznámení s pinem jsem absolvoval někdy v roce 1998 na stránkách Fisch und Fang v článku od S.F.G.D a pak v knize Plavaná s Vincentem. Pin (tehdy na kontinentě jediný sehnatelný Shakespeare) používám od podzimu 1999, ale na časné jaro 2000 nezapomenu, na několik delikátních labských okounů kteří mi nadosmrti zůstanou v paměti. Pak již následuje mnoho ryb které se podívaly mimo svůj rodný živel s přispěním tohoto navijáku. Po Shakespearu následuje Adcock Stanton, který se mi náhodou podařilo koupit v nejmenovaném ryb obchodě coby bazarové zboží za naprosto zlomkovou cenu. Tehdy to byl přestup typu "z Škodovky do Ferari". A nedávno mi prostřednictvím E-Bay uvízl ve spárech stařičký Merlin od Mordexu.
                            S tím co zde bylo napsáno k pinu vesměs souhlasím. Jen možná mohu podotknout poznámku k prutům, Nepreferuji větší očka, ale spíše zda je prut určen pro lov s centrpinem. Na matchkách na ručním díle vždy dvě očka, což člověk ocení při nahazování. Avony co mám , stařičký laminátový Hardy a o něco mladší Shimano nají také po většině nenší o něco hustěji rozmístěné očka.
                            A ještě jednu poznámku na konec. Používání pinu u mě vyvolává stále hlubší propadávání do historie rybařiny. Už mám připravenou nádhernou bambusovou matchku... tak se těšte šupinatý potvory.

                              NPTR - Profil | Út 10.5.2011 8:35:15

                              dude >> Hezká sestavička :-))

                                NPTR - Profil | Út 10.5.2011 8:34:56

                                dude >> Tak tohle "kolečko" znám :-)) Také jedno vlastním, ve stříbrné barvě.

                                  Ndude - Profil | So 7.5.2011 23:16:56

                                  a par splavku od pana Drennana..:))

                                    Ndude - Profil | So 7.5.2011 23:09:06

                                    a tady JWH od J.W.Young and Sons s pozdimnim tenchem

                                      Ndude - Profil | So 7.5.2011 23:02:43

                                      nejak mrtvo tady....,to trosku prostouchnu par obrazkama:)). Conquest v akci a rutilus 41cm(osobak)

                                        Nkarel.datel - Profil | Út 19.4.2011 12:49:45

                                        Jedu na závody, zdemontoval jsem tedy z 9m bolo centrepin a udělal z ní bič zálohovaný běžným navijákem s bojovou brzdou, ale zase ho tam dám.