- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Centrepin
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil
Dále moderuje: berlinan Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
166x v oblíbených a 30x v ignorovaných.
NMike - Profil | Po 11.7.2011 18:55:49
Walleye - altered ... >> ebay.co.uk
Jeden kluk ho tam prodával za dobrou cenu, tak jsem se s ním domluvil a poslal mi to do Čech, i když původně se mu moc nechtělo.
Jeden kluk ho tam prodával za dobrou cenu, tak jsem se s ním domluvil a poslal mi to do Čech, i když původně se mu moc nechtělo.
NWalleye - altered ... - Profil | Po 11.7.2011 18:01:12
Mike >> Mám takovou věcnou. Kupoval jsi určitě ,,kolečko" venku.Můžu vědět eShop ? Děkuju.
NPTR - Profil | Po 11.7.2011 14:31:40
Alpaj >> Ano ten jsem myslel. Jaká je cena?? Pokud to není výrobní tajemství :-)
NAlpaj - Profil | Po 11.7.2011 13:42:23
PTR >> Na, který fotce? Od Duda? Minulý týden jsem objednal odlehčeného Purista od YW Youngs, proutek do jeho barev by měl bý také. Takže sbírka se zase o něo rozroste. :-)
NMike - Profil | Po 11.7.2011 12:54:35
PTR >> jestli myslíš ten na fotce s línem, tak můžeš hádat jednou, kdo ho stavěl:-)).
NMike - Profil | Po 11.7.2011 9:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Sheffield dostal bratříčka. Právě dorazil. Člověk si má dělat radost, říkám to furt:-)). Jen mám strach, že se to zase neobejde bez nového prutu. Ach jo.....
NWalleye - altered ... - Profil | Po 20.6.2011 20:43:53
PTR >> Tak tomu opravdu věř,že dá. Byl jsem stejný nevěřící ,,Tomáš" ale co dokáže mě předvedl kamarád v přímem přenosu. Fakt paráda. Má Hardy.
NPTR - Profil | Po 20.6.2011 15:05:47
HonzaS1028 >> Hezky napsané. Osobně mám radši očka větší ( i když sehnat takové pruty se mi podařilo až loni). Jinak díky za nedělní ukázku, protože dokud člověk nevidí, takneuvěří jak daleko se s tím dá nahodit i za strašného, větrného počasí.
NHonzaS1028 - Profil | So 18.6.2011 21:43:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Centrepin, laminátový nebo štípaný prut to je rybařina jak má být. Používání pinu je podle mého spíše životním postojem a hledáním opravdových pořádných věcí.
První seznámení s pinem jsem absolvoval někdy v roce 1998 na stránkách Fisch und Fang v článku od S.F.G.D a pak v knize Plavaná s Vincentem. Pin (tehdy na kontinentě jediný sehnatelný Shakespeare) používám od podzimu 1999, ale na časné jaro 2000 nezapomenu, na několik delikátních labských okounů kteří mi nadosmrti zůstanou v paměti. Pak již následuje mnoho ryb které se podívaly mimo svůj rodný živel s přispěním tohoto navijáku. Po Shakespearu následuje Adcock Stanton, který se mi náhodou podařilo koupit v nejmenovaném ryb obchodě coby bazarové zboží za naprosto zlomkovou cenu. Tehdy to byl přestup typu "z Škodovky do Ferari". A nedávno mi prostřednictvím E-Bay uvízl ve spárech stařičký Merlin od Mordexu.
S tím co zde bylo napsáno k pinu vesměs souhlasím. Jen možná mohu podotknout poznámku k prutům, Nepreferuji větší očka, ale spíše zda je prut určen pro lov s centrpinem. Na matchkách na ručním díle vždy dvě očka, což člověk ocení při nahazování. Avony co mám , stařičký laminátový Hardy a o něco mladší Shimano nají také po většině nenší o něco hustěji rozmístěné očka.
A ještě jednu poznámku na konec. Používání pinu u mě vyvolává stále hlubší propadávání do historie rybařiny. Už mám připravenou nádhernou bambusovou matchku... tak se těšte šupinatý potvory.
První seznámení s pinem jsem absolvoval někdy v roce 1998 na stránkách Fisch und Fang v článku od S.F.G.D a pak v knize Plavaná s Vincentem. Pin (tehdy na kontinentě jediný sehnatelný Shakespeare) používám od podzimu 1999, ale na časné jaro 2000 nezapomenu, na několik delikátních labských okounů kteří mi nadosmrti zůstanou v paměti. Pak již následuje mnoho ryb které se podívaly mimo svůj rodný živel s přispěním tohoto navijáku. Po Shakespearu následuje Adcock Stanton, který se mi náhodou podařilo koupit v nejmenovaném ryb obchodě coby bazarové zboží za naprosto zlomkovou cenu. Tehdy to byl přestup typu "z Škodovky do Ferari". A nedávno mi prostřednictvím E-Bay uvízl ve spárech stařičký Merlin od Mordexu.
S tím co zde bylo napsáno k pinu vesměs souhlasím. Jen možná mohu podotknout poznámku k prutům, Nepreferuji větší očka, ale spíše zda je prut určen pro lov s centrpinem. Na matchkách na ručním díle vždy dvě očka, což člověk ocení při nahazování. Avony co mám , stařičký laminátový Hardy a o něco mladší Shimano nají také po většině nenší o něco hustěji rozmístěné očka.
A ještě jednu poznámku na konec. Používání pinu u mě vyvolává stále hlubší propadávání do historie rybařiny. Už mám připravenou nádhernou bambusovou matchku... tak se těšte šupinatý potvory.
NPTR - Profil | Út 10.5.2011 8:34:56
dude >> Tak tohle "kolečko" znám :-)) Také jedno vlastním, ve stříbrné barvě.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNNaviják Centrepin 5883
PáNSamo domo splávky 1923
StNKlub přátel Bolognese 1759
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

















