Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NPTR - Profil | Út 19.4.2011 12:37:19

Mike >> Jooo, ještě trochu potrénovat a bude to OK. Co Ty, jak jsi strávil víkend?

    NMike - Profil | Út 19.4.2011 8:39:14

    PTR >> úlovky budou, žádnej strach...

      NPTR - Profil | Út 19.4.2011 8:35:25

      Mike >> Postupně je zkouším a zatím plná spokojenost. Úlovky sice bída, ale zatím mi to tak nevadí :-))

        NAlpaj - Profil | Po 18.4.2011 14:18:49

        dude >> Jsem si říkal, kdy se tady opičáku taky vyloupneš. :-)

          Ndude - Profil | So 16.4.2011 20:06:56

          Mnoooo,pekna diskuze tady koukam, vsiml jsem si az ted...:)) Moje srdecni zalezitost a mam radost, ze so to u nas trochu vic rozjizdi. Ja, kdyby obcas nebylo potreba chytat na vetsi vzdalenost, bych snad smekacku uplne vyskrtnul. Pousteni na rece je nadhernej sport, ale takova jizda pod nohama na boilie od nejake desitky s 1,5lb interceptorem je taky velka parada. To pak clovek ani nevi jak to kolecko brzdit..:)))

            NPTR - Profil | Pá 1.4.2011 12:29:45

            pepa-č >> Trochu zvýrazňovačů uživím :-))

              Npepa-č - Profil | Pá 1.4.2011 12:26:36

              Mike >> propisky? :-)

                NPTR - Profil | Pá 1.4.2011 12:25:39

                Mike >> Tohle mi snad chvilku vydrží :-)) Už se těším.

                  NMike - Profil | Pá 1.4.2011 11:39:59

                  PTR >> Radku, tak tohle je tvoje. Teď to dorazilo.... Bude zase co trhat:-)

                    NFilip Svoboda - Profil | Po 28.3.2011 10:23:59

                    m@rek >> Díky. Tam jsem se dostal také. Snažil jsem se s nimi komunikovat, ale bezvýsledně. Vůbec neodpověděli. Zajímala mě spíše praktická zkušenost.

                      Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 9:58:47

                      m@rek >> ja viem len na taky momentalne nemam peniaze a budem moc rad ked mi vide aspon na pina
                      mislel som ze ci je dobra dlzka a gramaz

                        Nm@rek - Profil | Po 28.3.2011 9:44:01

                        Filip Svoboda >> Aj si s nimi komunikoval? Na stranke maju dost kratky zoznam http://www.anglingdirect.co.uk/store/delivery-infor​mation/#europe, ale aj odkaz na kuriera City Link, ktory posiela v podstate vsade, akurat drahsie. Preto som Matovi pisal, ze je lepsie to poslat niekomu v UK a dat si to doniest, prip. poslat inym sposobom.

                          Nm@rek - Profil | Po 28.3.2011 9:39:46

                          jasommato >> S tym prutom ti neporadim. Ja mam na to nachystany Daiwa Aqualite Sensor Float. Ma iba 9 ociek vacsieho priemeru. Uz sa to tu riesilo minuly tyzden. Pani pouzivaju stavane pruty.

                            NFilip Svoboda - Profil | Po 28.3.2011 7:05:23

                            m@rek >> Omlouvám se za vybočení od tématu, i když to s tím trochu souvisí. Dá se objednávat z http://www.anglingdirect.co.uk i do ČR? Dříve jsem se o to snažil a nevyšlo to. Díky.

                              Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 0:23:32

                              m@rek >> jeden znami tam ma celu rodinu mozno bi sa dali ukecat len sa s nimi musim spojit a niako dohodnut
                              ten lacny vizera dobre a mislim ze bi aj stacil
                              mislis ze ho mozem dat na prut garbolio coach vagler 3,9 metra 5-15 gram ??

                                Nm@rek - Profil | Po 28.3.2011 0:18:01

                                jasommato >> Uz som to tu daval. Zatial najlacnejsie co som nasiel nove http://www.anglingdirect.co.uk/store/coarse-match/r​eels/waterline-ikonix-centre-pin-reel + £20 doprava. Alebo trochu drahsi http://www.tackle2u.com/reels/centre-pin-reels/okum​a-aventa-pro-centrepin-reel-free-delivery/flypage.t​pl.html. Zatial i neviem vybrat. Na postovnom sa da usetrit ak mas niekoho v UK, kto by ti to mohol priniest. Potom je postovne zvycajne £5, pripadne ak je akcia zadarmo. (len UK prip. Irsko)

                                  Njasommato - Profil | Ne 27.3.2011 23:35:58

                                  neviete mi niekto poradit niakeho lacnejsieho pina a kde sa da zohnat?? blizi sa cas jalcov a nosalov a ja bi som to chcel popri muche viskusat
                                  plany s retro na chvilu posli pruty potrebuju opravu ktoru do leta nestihnem takze dovtedy skusim novu vibavu

                                    Nm@rek - Profil | Pá 25.3.2011 15:05:58

                                    MISO* >> Vidim, ze si z GA. Ja by som to videl tak na Ciernu Vodu, ale skor blizsie k Sencu, hlbka okolo 1-1,5 m a mimo hati prudnejsia voda.

                                      NPTR - Profil | Pá 25.3.2011 15:04:08

                                      Šlapeto >> To je fakt. Dokud jsem si to nevyzkoušel, tak to taky šlo mimo mě, ale dneska tomu dávám prioritu č.1

                                        NŠlapeto - Profil | Pá 25.3.2011 14:31:14

                                        MISO* >> Hlavně je to "styl". Neokoukané, trošku retro a originální.