Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NBernard - Profil | Čt 28.7.2011 15:00:43

Mike >> Díky

    NAlpaj - Profil | St 27.7.2011 18:42:39

    Bernard >> Ten materiál je pěna s výliskama. Dřív nevím jak dnes se to dalo koupit od Mila.Taky jsem to používal do svých krabic.

      NMike - Profil | St 27.7.2011 18:40:26

      Hoši, krabice je dřevěná Made in CZ - koupená zde přes bazar od jednoho šikuly.
      A to, v čem jsou uloženy splávky, je pěnovka, co se dává třeba pod nárazníky, aby nemlátily. Zbytky od kamaráda z autoservisu:-)).

        NWalleye - altered ... - Profil | St 27.7.2011 18:08:06

        Bernard >> Necháme se překvapit :-))

          NBernard - Profil | St 27.7.2011 18:04:48

          Walleye - altered ... >> Můžeme se jen domnívat. Snad nám to majitel prozradí :-)

            NWalleye - altered ... - Profil | St 27.7.2011 17:52:35

            Bernard >> Miralon nebo tvrzená pěna( EVA).Popřípadě nějaká pěnovka používaná podobně na mycí houby. Alespoň si myslím.

              NBernard - Profil | St 27.7.2011 17:51:23

              Walleye - altered ... >> Myslel jsem to šedivý v čem drží s splávky. To dřevo bezpochyby kvalitní je.

                NWalleye - altered ... - Profil | St 27.7.2011 17:49:16

                Bernard >> Myslím,že to bude kvalitní dřevo a výrobek made in England. Má to kluk hezký .

                  NBernard - Profil | St 27.7.2011 17:35:15

                  Mike >> Splávky i krabice perfektní. Co to je prosím za materiál, ve kterém máš splávky uloženy a kde se dá sehnat? Díky.

                    NWalleye - altered ... - Profil | St 27.7.2011 17:00:56

                    Mike >> Mno .. slušně uložený ,,peníz" :-))

                      NMike - Profil | St 27.7.2011 16:43:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Aby to tu úplně neusnulo, přidávám se k dudovi....
                      Pár splávků (Drennan, Fox) na chytání s pinem na řece....

                        NPTR - Profil | Út 12.7.2011 8:26:17

                        Mike >> Já to zkoušel na Třebůvce a vzhledem k "množství" vody jsem využil ten nejmenší loafer. Něco málo uloveno.

                          NMike - Profil | Po 11.7.2011 21:15:13

                          Walleye - altered ... >> šel jsem na to podobně:-)).

                            NWalleye - altered ... - Profil | Po 11.7.2011 21:08:30

                            karel.datel >> To eBay to jistí 100%.Taky dík.

                              NWalleye - altered ... - Profil | Po 11.7.2011 21:07:56

                              Mike >> Popročítám recenze v UK a nechám se inspirovat. Každopádně jdu do toho. Jinak díky za info.

                                NMike - Profil | Po 11.7.2011 21:04:51

                                Walleye - altered ... >> na ebay je pinů hromada, jen je třeba vědět co chceš a jak moc jsi ochoten za to dát. Měl jsem v ruce jak Hardyho, tak Greyse a nějak jsme si nepadli do oka, ale každému se líbí něco jiného. Mně se třeba líbí ty Okumy, ale teď už mi do sbírky chybí jen Kennet (a Aventa, ale tu nechci), tak se budu časem muset rozhlédnout i jinde:-)).

                                  Nkarel.datel - Profil | Po 11.7.2011 21:00:40

                                  Walleye - altered ... >> Jedině z Anglie, kupoval jsem na e-bay. Přiznám se, že teď je centre pin dole, ale půjde zpátky.

                                    NWalleye - altered ... - Profil | Po 11.7.2011 20:52:10

                                    Mike >> No právě :-)) ale stačí jeden.Chci ho hlavně využít na ,,splavávanou".

                                      NMike - Profil | Po 11.7.2011 20:42:48

                                      Walleye - altered ... >> za cenu Hardyho budeš mít takové dva, když se poštěstí.

                                        NWalleye - altered ... - Profil | Po 11.7.2011 19:10:00

                                        Mike >> Dík. Na eBay jsem zapomenul. Právě ,že taky něco sháním aza plnou ,,palbu" se mi to kupovat nechce. Zvláště u nás třeba Hardy.