Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Nmeteor - Profil | St 14.8.2019 10:43:11

Calex >> krásný kousek... jak říká kamarád: výhoda kvalitního náčiní je i v tom, že když ti fišky neberou, je radost na něj koukat ;-):-)

    NCalex - Profil | So 10.8.2019 14:01:05

    Převod 1:1 je stejně nej....

      NCalex - Profil | Ne 21.7.2019 8:33:49

      meteor >> Kolikrát už jsem je měl jako zprostředkovatele a domluvili mi zaslání do ČR.....Že to jde i takhle nevím. Czechebay je dobrej.

        Nmeteor - Profil | Po 15.7.2019 10:04:34

        Calex >> to se vždycky divím, když někdo z UK nechce posílat do ČR. Peníze dostane předem, potenciální kupující má dobrou reputaci a stejně ne a ne a ne :-)
        Jinak to lze udělat oklikou (třeba czechebay.cz) = zaplatíš nějaký bakšiš navíc a tahle "firma" ti to koupí jakože na "svoji" UK adresu a pošle do ČR...

          NCalex - Profil | Ne 14.7.2019 23:10:59

          Mike >> Jojo, vím o nich..Ten co se mi líbil, tak ho nechce poslat..Chci úzkej 0,75inch. Už mám něco jetýho v merku...Ď.

            NMike - Profil | Ne 14.7.2019 22:51:50

            Calex >> ebay, Jsou tam k mání hned 4.

              NCalex - Profil | Ne 14.7.2019 21:07:44

              Koupím Youngs Wilsona 4.5″. Dík.

                NHONZA201 - Profil | Čt 6.6.2019 19:17:05

                Má ložiska.

                  NPepanD - Profil | Čt 6.6.2019 19:09:57

                  HONZA201 >> Vypadá super.

                    NCalex - Profil | Čt 6.6.2019 15:47:09

                    HONZA201 >> Vypadá dobře...Má to ložiska nebo jen středovej čep ?

                      NHONZA201 - Profil | Čt 6.6.2019 14:04:10

                      Tady je.

                        NCalex - Profil | Čt 6.6.2019 13:47:47

                        HONZA201 >> Dej prosím lepší fotku, nikdy jsem ho pořádně neviděl...Ď.

                          NHONZA201 - Profil | Pá 31.5.2019 11:54:44

                          Jojo

                            NCalex - Profil | Pá 31.5.2019 11:26:40

                            HONZA201 >> Zdarec, to je Matrix?

                              NHONZA201 - Profil | Pá 31.5.2019 11:07:26

                              Dneska je půjdu provětrat.

                                Nbig.John - Profil | So 27.4.2019 12:08:08

                                Calex >> svatá pravda.... Bohužel ☹️

                                  NCalex - Profil | Pá 26.4.2019 7:01:54

                                  big.John >> Vono je těch mazadel na hudební nástroje víc. S prodavačem v hudebninách bych se o navijáku vůbec nebavil, pokud teda není rybář.😂😂 Mám taky olej na mechaniky ke klarinetům ale záleží hodně na výrobci. Většinou to jsou jako třeba např. u žesťů přebalovači......

                                    Nbig.John - Profil | Pá 26.4.2019 5:57:05

                                    Calex >> aha, vidíš. Já to párkrát použil a OK .

                                      NCalex - Profil | Čt 25.4.2019 20:22:08

                                      big.John >> O tom je potřeba trochu znát...Některý syntetický oleje na písty a tahy u žesťů mají i těsnící funkci. Už jsem to zkoušel a novej neochozenej pin se pěkně zatáhnul.😂😂 Takže i ten nejlevnější hodinářskej je pořád nej....

                                        Nbig.John - Profil | Čt 25.4.2019 18:07:30

                                        Na mazání můžu doporučit olejíček pro mazání žesťových (trubka, lesní roh....) nástrojů.
                                        Stačí zajít do hudebních potřeb a domluvit se.