Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NCalex - Profil | Čt 14.3.2019 21:46:03

vicx >> Zase bez krabičky....Cena slušná akorát ta doprava...

    Nvicx - Profil | Čt 14.3.2019 21:10:07

    Na ebay je Hardy centrepin za 180L ak by niekto chcel

      Nmeteor - Profil | Čt 14.3.2019 12:55:55

      Calex >> jj, poměrně hodně nabídek na UK Ebayi je fyzicky mimo EU... taky jsem se jednou nachytal a už si dávám pozor :-)

        NCalex - Profil | Čt 14.3.2019 11:46:38

        meteor >> Jojo, konkrétně u jednoho navijáku ,,obchodník,, na EBAY z UK.. Odesláno to bylo mimo EU. Už si na to dávám pozor. DPH mi bylo napáleno na starý naviják...

          Nmeteor - Profil | Čt 14.3.2019 11:25:25

          Calex >> tak to jsi poměrně dost (finančně a kvalitativně) náročný ;-)
          Jinak při koupi čehokoli v rámci EU neplatíš ani DPH ani clo. Toto se platí pouze při koupi ze třetích zemí...

            NCalex - Profil | Čt 14.3.2019 11:12:58

            meteor >> Od 300 liber už se nechá sehnat docela pěknej. Akorát mi štve že mi kolikrát na poště ještě naúčtujou DPH nebo co to je....

              Nmeteor - Profil | Čt 14.3.2019 11:07:52

              aguirre >> tak pořád si můžeš pořídit pina za pěkné peníze z UK, v dnešní době to přece není žádný problém ;-)

                Naguirre - Profil | Čt 14.3.2019 11:04:23

                Calex >>
                Maju to veru zmaknute. A ten pin kupil za 10 libier vo vypredaji. Skoda, ze u nas sa tak lacno zohnat neda. Inak aj ta zastera je super, vsetko ma po ruke a nemusi nic nosit v rukach ci batohu.

                  NCalex - Profil | Út 12.3.2019 16:34:22

                  aguirre >> To taky ale směřuje to nádherně i do prvního očka. Maj to tyhle staří pardálové zmáknutý....

                    Naguirre - Profil | Út 12.3.2019 14:09:18

                    Calex >>
                    Ja sa na svoj centrepin este len chystam lovit. Tak zatial mozem iba teoretizovat. Mozno je vedenie vlasca zhora lepsie aj proti padaniu vlasca z bubna.

                      NCalex - Profil | Út 12.3.2019 13:27:24

                      aguirre >> Určitě je lepší mít vlasec seshora ale nejsem zvyklej točit pozpátku.:-))))

                        Naguirre - Profil | Út 12.3.2019 9:14:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Martin Poter vysvetluje vyhodu vedenia vlasca zvrchu centrepinu - ak zaberie vacsia ryba, palec ruky umoznuje lepsie regulovat odvijanie vlasca, ergo pribrzdovat plynule vypady ryby.

                        https://www.youtube.com/watch?v=pj6a-P44oQI&t=262s

                          Naguirre - Profil | Pá 8.3.2019 16:38:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ak by niekto zatuzil po centrepine za par drobnych s nadychom starych sovietskych dob...
                          https://www.youtube.com/watch?v=8FslK8DUsww

                          Ukrajina je dnes vcelku slusna velmoc vo vyrobe rybarskeho naradia, takze napriek "ugly" vyzoru to nemusi byt marny centrepin...

                            NCalex - Profil | St 6.3.2019 22:41:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            HonzaS1028 >> Kdo maže ten jede.:-)))) Mám tohle, je to asi -30 až 70°C. Spešl na mazání třecích míst u hodinek...Ale stačí olej č.3 z bývalý NDR. Používal jsem, ho na soukolí u mašinek TT.

                              NHonzaS1028 - Profil | St 6.3.2019 22:26:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Souhlasím. Pin bez ložisek je jasná volba. Dost špatně se mi porovnává, mám je jen bez ložisek. Anglická klasika je prostě bez ložisek.

                                NCalex - Profil | Út 5.3.2019 20:07:40

                                malyjohn >> Nejlepší pin je bez ložisek. :-))))

                                  Nmalyjohn - Profil | Út 5.3.2019 17:20:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak jsem si koupil do Asiatského pinu hybridní keramická ložiska a nepozoruji zlepšení v délce otáčení :-(
                                  Asi by to chtělo mnohem dražší, ale to už by se asi nevyplatilo.

                                    NCalex - Profil | Út 26.2.2019 18:42:15

                                    malyjohn >> Vona je průser i bouřka.....

                                      Nmalyjohn - Profil | Út 26.2.2019 18:10:13

                                      Calex >> Tak to je mazec...ted se budu drátům obloukem vyhýbat.

                                        NCalex - Profil | Po 25.2.2019 19:23:28