Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMiPo - Profil | Po 25.2.2019 19:18:40

Calex >> Já myslim že to poznal na vlastní kůži i majitel Vipy

    NCalex - Profil | Po 25.2.2019 18:29:23

    MiPo >> Uhlík je svině. :-(((

      NMiPo - Profil | Po 25.2.2019 10:08:11

      Calex >> těch případů bylo víc, bičem 11m a ještě si stoupl na bedně a bylo vymalováno.

        NCalex - Profil | Ne 24.2.2019 22:30:04

        Dnes mi v aukci utekl super olej do pinů...Takže nadále budu používat olej co vymysleli soudruzi z bývalé NDR, Uhrenol XU120.....

          Nmalyjohn - Profil | Ne 24.2.2019 20:52:10

          Willow >> Byli dost daleko...teda i když asi ne zas tak daleko.Pár krmitek i trpytek na nich kazdy rok zustane.

            NCalex - Profil | Ne 24.2.2019 20:26:01

            Willow >> Taktak, není to tak dlouho na Loučný a to neměl ani bolo.....Zachránil ho jeden z nás....KLIKA.
            https://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/rybar-se-pr​utem-dotkl-dratu-vysokeho-napeti-zachranili-ho-kole​gove.html

              NCalex - Profil | Ne 24.2.2019 20:22:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              malyjohn >> Při troše cviku se nechá nahazovat i s Ikonixem.:-))))
              https://www.youtube.com/watch?v=AHNT7jnVxCc

                NWillow - Profil | Ne 24.2.2019 20:17:50

                malyjohn >> Ty chodíš s 5 m bolo pod dráty VN.?
                To nedělej.!!Je to o hubu.

                  NCalex - Profil | Ne 24.2.2019 20:14:11

                  malyjohn >> To už jsem zkoušel taky ale není to vono.:-)))

                    Nmalyjohn - Profil | Ne 24.2.2019 20:12:16

                    Calex >> No vidis, tohle mě nedošlo. Dost často u vody usínám a pin by mě určitě vzbudil. :-)...jen bych snim nebyl schopen házet tak daleko jako s klasickym navijakem.Možná ho někdy vyzkouším na feederu.

                      Nstandas - Profil | Ne 24.2.2019 19:51:21

                      Calex >> jj

                        NCalex - Profil | Ne 24.2.2019 19:47:36

                        standas >> Tak vona to ta fotka zkresluje. Viděl jsem i kombinaci s black...

                          Nstandas - Profil | Ne 24.2.2019 19:46:08

                          Calex >> Sheffield Silver S1002😎

                            NCalex - Profil | Ne 24.2.2019 19:45:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            malyjohn >> Smysl má pin v proudu...Nejlépe ve Fenclofce. I na těžko. Je to účinný a jeho zvuk mně dokáže i vzbudit...Nepotřebuju ani hlásič.:-)))

                              Nmalyjohn - Profil | Ne 24.2.2019 19:31:31

                              pepa-č >> Je...ale ja se spis snim ucil nahazovat a ovládat ho...na stojaku ztraci vyznam, jeho smysl je v proudu.

                                Npepa-č - Profil | Ne 24.2.2019 19:21:46

                                já nevím, školy nemám (jára cimrman copyright), ale není smysl centrepinu úplně zabitý, pokud to prdnu do vidličky?

                                  NCalex - Profil | Ne 24.2.2019 19:04:14

                                  standas >> Zdarec, to máš Sheffield Silver S1002 nebo nějakej v kombinaci s černou ?

                                    Nmalyjohn - Profil | Ne 24.2.2019 18:39:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak dnes poprvé jak s bolo tak s pinem. S bolo dobrý , s pinem si moc nerozumim.Ještě to sním párkrát zkusím a když to nepůjde, tak ho vyměním za klasický naviják.

                                      Nstandas - Profil | Ne 24.2.2019 16:36:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Už to pomalu chystám. 😎