Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Mike - Profil | Ne 24.3.2019 17:54:25

Akorát, že Greys má všechny plavačkový pruty “float”, i když to jsou matchky...

    Calex - Profil | Ne 24.3.2019 13:44:35

    Rybkin >> Taktak....Chytám na to fšechno. Three Floata od Sportexu chytám i na těžko......

      Rybkin - Profil | Ne 24.3.2019 13:26:43

      aguirre >> On neni rozdíl jen v gramáži ale float má většinou méně větších oček oproti match

        aguirre - Profil | Ne 24.3.2019 13:14:33

        Calex >> tak ak je rozdiel len v gramazi, nechapem, preco rozlisuju oba pruty.

          malyjohn - Profil | Ne 24.3.2019 12:07:03

          Calex >> Tak to je nahderný ulovek na PIN.

            Calex - Profil | Ne 24.3.2019 11:57:49

            aguirre >> Hodně velký.:-))))) Asi 30gr na gramáži.......A u Sportexu je rozdíl ještě větší...

              aguirre - Profil | Ne 24.3.2019 11:40:04

              Calex >>
              Ok dik. Rozdiel oproti matchovym prutom je velky?

                Calex - Profil | Ne 24.3.2019 10:34:47

                aguirre >> Float Greys
                ....

                  aguirre - Profil | Ne 24.3.2019 9:22:34

                  Calex >> co to je za prut na tej fotke?

                    Calex - Profil | Ne 24.3.2019 8:42:24

                    malyjohn >> Škoda, chytání s pinem je velkej adrenalin...Jeden lov s pinem nic neřeší, bylo potřeba něco ulovit a pak tomu totálně propadneš.:-))))

                      aguirre - Profil | Ne 24.3.2019 8:29:48

                      malyjohn >>
                      Tak ano, ale Americania stoja pri love vo vode a maju to ako nahradu za muskarenie. Taliani su blizki aj mme, ale Briti su mi blizsi, kedze mam za domom podobne vody ako su u nich.

                        malyjohn - Profil | Ne 24.3.2019 7:50:46

                        aguirre >> u nas nejsoou jezera...jen male prelovy....byl jsem snim jednou na rece a vcera na prelovou s brckem...proste me to ovladani snim nejde...kdyz koukam jak Italove chytaji s Boloňkou, tak pouzivaji taky smekaci navijaky . Zase Americani hodne pouzivaji na lososovite ryby Piny...Asi mam blize k tem Italum :-)

                          aguirre - Profil | Ne 24.3.2019 7:21:27

                          malyjohn >> skoda, ze to neskoncilo ako love story. Mal si to testovat na rieke, nie na jazerach...

                            malyjohn - Profil | Ne 24.3.2019 6:09:59

                            Vím, že to tady není bazar, ale nějak jsem se nezkamarádíl s Asiat Pinem ( smekací naviják je smekací naviják :D ).
                            Byl se mnou 2x u vody (naposledy včera), ale moje ruce to sním neumí.
                            Kdyby ho někdo chtěl, tak cena je 1100,-Kc + pošta ( k tomu mám ještě dvě náhradní loziška - kupovaná keramická jsem dal do Pinu a ty puvodní k tomu nechám). Průměr Pinu je 113,5mm udávaných výrobcem.
                            Pokud neprodám zde, nabídnu ho v bazaru.
                            Nebo vyměním za menší smekací navíják vhodný na 5m bolo.

                              statik - Profil | So 16.3.2019 10:39:39

                              meteor >> každý může vystavit prodávané zboží na libovolné odnoži E Bay,důležité je přečíst si kde se to zboží fyzicky nachází.Tady máš příklad,E BAY com ale je to Francie.
                              Shipping: EUR 18.00 (approx. 461.33 CZK) La Poste - Colissimo International | See details

                              Item location:
                              Calvados, France

                              Ships to:
                              Worldwide

                                aguirre - Profil | So 16.3.2019 7:43:56

                                Mike >>
                                Pekny. Vypady si zvladol v pohode? V zime asi moc nebojoval.

                                  Mike - Profil | Pá 15.3.2019 21:19:09

                                  aguirre >> lednový kapr na centrepin. Nic zvláštního, ryba jako ryba.

                                    aguirre - Profil | Pá 15.3.2019 20:35:41

                                    Ma prosim niekto skusenost s chytenim mreny/parmy alebo kapra na center pin?

                                      Calex - Profil | Čt 14.3.2019 22:28:25

                                      vicx >> Jasný, vono k tomu navijáku ještě taky patří vyvažovací válečky a imbus klička....Všechny navijáky na který nechytám mám uložený v origo krabicích....K jednomu Conquestu mi právě krabička chybí. Docela velkej problém ji splašit.....

                                        vicx - Profil | Čt 14.3.2019 21:47:42

                                        Calex >> nechytám krabičkou... :D