Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Nstandas - Profil | Ne 10.2.2019 15:20:20

Calex >> woe:-))))))))))

    NCalex - Profil | Ne 10.2.2019 15:17:47

    standas >> Píšou tam že je to kunden kaufen...Tak nevím, když je to kauf na......😂😂

      Npupejda - Profil | Pá 1.2.2019 13:26:52

      malyjohn >>Ložiska jsou stejná7x14x5. loziskarna.cz , cena 128,-ks.Mají vice druhů.

        NCalex - Profil | Čt 31.1.2019 19:03:54

        MiPo >> Byl tam zájezd z Karlovejch Varů...Prej to zkoupili....Ruskej Hárdy.

          NMiPo - Profil | Čt 31.1.2019 18:57:55

          Calex >> předevčírem jsem chtěl okouknout ten ruský pin v Black Bassu a už naštěstí nebyl 😎

            NCalex - Profil | Čt 31.1.2019 18:20:53

            pupejda >> Co to je zač, ten Asiat? Ze strany od klíček to vypadá pomalu jako Šéfild....Ale do něj to asi má daleko...

              Nmalyjohn - Profil | Čt 31.1.2019 10:57:04

              pupejda >> Kde jsi loziska kupoval?Jaky meli ty tve rozmer?Ja ve svem Asiatu mam 7x14x5 a tak hledam kde koupím stejne, ale keramicke. A jak dlouho ti ted toci a kolik tocil pred tim?

                Nboriak - Profil | Čt 31.1.2019 8:31:11

                pupejda >> ved tam maju aj s vodičom do 40e

                  Npupejda - Profil | St 30.1.2019 19:03:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak se povedl upgrade "ASIAT".Komplet ložiska keramika+vodič vlasce.

                    NPepanD - Profil | Ne 27.1.2019 16:57:34

                    malyjohn >> Se šňůrou nemám na plavačce žádné zkušenosti. Ani nevím proč a z jakých důvodů bych jí tam měl mít.

                      Nmalyjohn - Profil | Ne 27.1.2019 16:52:03

                      PepanD >> Diky..co koukam na zahranicni videa, dost mivaji na Pinech snuru a pomerne dost. Snura se nezařezáva?

                        NPepanD - Profil | Ne 27.1.2019 14:57:08

                        malyjohn >> Rovnou na buben. Žádný podmotávání. Ztratilo by to smysl chytání na pin.

                          Nmalyjohn - Profil | Ne 27.1.2019 14:29:43

                          MiPo >> 0,20 mám v úmyslu, jen mě zajímalo, zda to někdo podmotává, či dává rovnou kmen na PINa.

                            Nmalyjohn - Profil | Ne 27.1.2019 14:28:27

                            PepanD >> Takže nepodmotávat vůbec a přímo na kolovrátek?

                              NMiPo - Profil | Ne 27.1.2019 12:00:15

                              malyjohn >> když kouknu na nějaká videa tak bych řekl že mají dokonce pletenku
                              Osobně dávám max 100 m víc je zbytečné od 0,20-0,24mm

                                NPepanD - Profil | Ne 27.1.2019 11:16:17

                                malyjohn >> Dávám 50 až 60 m kmenového vlasce. Jestli dáš víc, bude se ti zařezávat a blbě odvíjet.

                                  Nmalyjohn - Profil | So 26.1.2019 19:01:37

                                  Dotaz na vlasec...dáváte kmenový vlasec přímo na PIN, nebo pod něho nějaký podmot a případně kolik a kolik kmenového? A jaký je ideální průměr kmenového vlasce na PIN na prut Bolo?

                                    Nstandas - Profil | So 26.1.2019 16:22:34

                                    PepanD >> 4.metr:-)

                                      NPepanD - Profil | So 26.1.2019 16:19:35

                                      standas >> Pěkná špejle..:-))) Na Vltavu perfekt,a jaký máš k tomu podběrák. Aspoň 5 metrový, ne ?