Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

standas - Profil | So 26.1.2019 11:59:14

PepanD >> bolo od Trabucca.😎

    Calex - Profil | So 26.1.2019 11:51:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MiPo >> Já mám floaty Sportex a Match Exckluzíf.....Speciály jsem ještě snad ani neviděl. Nevím ani jakej je v tom rozdíl.....Na boloňku jsou za mně piny taky super.

      PepanD - Profil | So 26.1.2019 10:58:19

      MiPo >> Teda, ty jsi divoch. A kdo se pak rozjel..:-)) Jeden pin jsem si nechal.

        MiPo - Profil | So 26.1.2019 10:14:15

        PepanD >> Já myslel že jsi pina prodal, nebo už jsi koupil jiného. Já mám DAMa na 6 bolo Mivardi a Okumu na 4,20 match Mivardi a stále mám cuky na jednoho ještě na 8 Milo

          Calex - Profil | So 26.1.2019 9:59:10

          malyjohn >> V každým krámu s ložiskama....

            PepanD - Profil | So 26.1.2019 9:52:31

            MiPo >> Pina mám, a na proutek se půjdu podívat na výstavu.

              MiPo - Profil | So 26.1.2019 9:31:22

              PepanD >> už jsi zase pacientem? Nebo čekáš?

                aartu - Profil | So 26.1.2019 7:38:10

                PepanD >> Korum Neoteric 1,5lb.

                  malyjohn - Profil | So 26.1.2019 6:43:42

                  jetam >> Ještě sehnat , kde koupím ty správné ložiska.

                    malyjohn - Profil | So 26.1.2019 6:40:05

                    PepanD >> Já Boloňku 5m

                      PepanD - Profil | Pá 25.1.2019 22:47:13

                      Když jsme teda ti majitelé centrpinů, tak jaké k nim máte pruty?

                        jetam - Profil | Pá 25.1.2019 20:23:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          malyjohn - Profil | St 23.1.2019 17:44:49

                          minatrix >> Taky možné.

                            minatrix - Profil | St 23.1.2019 17:40:48

                            malyjohn >> spíš jsou všichni dělaný v Číně ,za cash ti na to nalepí i Hello Kitty a udělají v růžové..

                              malyjohn - Profil | St 23.1.2019 17:38:21

                              minatrix >> Díky..nojo Čína..ty vše okopírují. Díky za odkaz.

                                malyjohn - Profil | St 23.1.2019 16:40:41

                                minatrix >> neznám ty výrobky, při hledání centrepinu jsem na ně nikdy nenarazil.

                                  minatrix - Profil | St 23.1.2019 16:25:09

                                  malyjohn >> stejné jako Ikonix, Marco, Aventa... :-)

                                    Štikozubec - Profil | St 23.1.2019 16:23:51

                                    malyjohn >>
                                    Ahoj
                                    Máš odkaz na toho tzv. Činanka.... Vypadá hezky... Diky ahoj