Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

PepanD - Profil | So 18.8.2018 12:41:25

MiPo >> No TWL. ty jsi ale pacient..:-)) To už v tom zase lítáš ?

    Calex - Profil | Pá 17.8.2018 12:07:53

    MiPo >> Jako malej jsem měl první naviják zděděnej Stabil IV......Chytal jsem ale taky s teleskopem na kolečko Tokoz Black Seal Ø67mm tlouště...Na třešně, se splávkem ,,šípek,, na splavávanou....To mně už tenkrát bavilo...

      MiPo - Profil | Pá 17.8.2018 11:40:40

      Calex >> to je pravda ,kolečko stálo 5,- kčs takové malé plastové a furt mě skákal vlasce pod civku . Ještě ho tu někde mám, taky byly kolečka otočné že se dalo nahodit . I když co si pamatuji tak se chytalo na 5-6 m bambusáky u břehu. Tend trend chytat až za obzorem přišel později

        Calex - Profil | Pá 17.8.2018 11:33:56

        berlinan >> Byly určitě na tu dobu drahý....

          berlinan - Profil | Pá 17.8.2018 11:01:09

          Calex >> ale musely se nejake prodavat...tenhle je nekdy z konce valky

            Calex - Profil | Pá 17.8.2018 10:40:06

            MiPo >> Ono se asi chytalo ale nebyl to pin ale nějaký kolečko.😁😁Smekací naviják byl asi luxus....

              MiPo - Profil | Pá 17.8.2018 10:11:46

              Calex >> Já nevím proč se na piny u nás nikdy masově nechytalo přitom plavačku tu chytalo hodně lidí. Alespoň co jsem chodil na Berounku od 1963, dědové bambusové pruty všude pod jezy a soutoky

              Mám ještě trošičku vazelinky od Cormorána v pidi tubičce za velké peníze https://www.mojerybarina.cz/navijaky/vazelina-na-na​vijaky/

                Calex - Profil | Pá 17.8.2018 8:59:30

                MiPo >> Možná dost dobrý věci na údržbu.....https://skalamusic.cz/udrzba-cisteni-dechovych-nast​roju-393

                  Calex - Profil | Pá 17.8.2018 8:36:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  MiPo >> No, je tam asi 150m 0,17mm...Asi zbytečný. :-))) Prosím Tě, v nějakým videu od Johna Milnera jsem viděl na stole WD-40...Na co to asi používá? Já mažu olejem od Shimana, co je na rolničky....Ale má vzlínavost, takže to mám uvnitř jakoby zamaštěný a občas to musím utřít, protože se tam na to chytá prach...Teď jsem koukal že v hudebních potřebách mají olej na mechaniky hudebních nástrojů. Údajně je dobrej. Pak ještě nějakej olej na písty k trumpetám...Ten by neměl asi vzlínat, neb by hudebníkovi potom klouzali prsty.:-))))
                  Tohle je borec.:-))) https://www.youtube.com/watch?v=SbH9CP7KwaM

                    MiPo - Profil | Pá 17.8.2018 8:29:19

                    Calex >> kolik tam máš toho vlasce a jaký sila/značka
                    Připadá mě to nějak napěchovaný, vlastně Labe je velká dlouhá řeka 😊😊😊

                      Calex - Profil | Pá 17.8.2018 6:49:08

                      berlinan >> Teď chytám většinou na Sportex Exclusive match 420cm.

                        berlinan - Profil | Čt 16.8.2018 22:05:51

                        Calex >> hezoun : ) a proutek taky v anglickym stajlu?

                          Calex - Profil | Čt 16.8.2018 21:11:35

                          berlinan >> Jojo, 4,5 palce.

                            berlinan - Profil | Čt 16.8.2018 21:05:05

                            Calex >> vidim dobre? hardy conquest?

                              Calex - Profil | Čt 16.8.2018 20:14:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              MiPo >> Tak to má být..Převodový poměr 1:1 je jediný správný...

                                MiPo - Profil | Čt 16.8.2018 20:06:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak jsem zpět mezi pacienty pinů

                                  Calex - Profil | Ne 12.8.2018 21:17:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Calex - Profil | Út 7.8.2018 18:14:16

                                    MiPo >> Dyk jó, zvuk neměl špatnej😁.....Dnes bych ho ale použil tak na pouštění draků.😁😁