Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMiPo - Profil | Út 7.8.2018 18:11:24

Calex >> já jsem měl pina i na 8 na vyvěšenou,to byl cvrkot. Taky mě to asi načlo to pérko

    NCalex - Profil | Út 7.8.2018 18:07:58

    MiPo >> Ani ne, když fouká, tak je dobrej...Hrouzci neberou, chytám něco jinýho....

      NMiPo - Profil | Út 7.8.2018 18:05:56

      Calex >> tam máš ten vodič vlasce ?
      Mě by tam asi vadil
      A už jsi ho pokřtil hrouzkem

        NMiPo - Profil | Út 7.8.2018 18:03:58

        Calex >> budu tebe chodit strašit 👻

          NCalex - Profil | Út 7.8.2018 17:21:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          MiPo >> Nestraš, nebo něco přivoláš.😁

            NMiPo - Profil | Út 7.8.2018 17:17:40

            Calex >> Tak to nevím s tím číslem, uvidím dnes podáte příští týden to ztratíme 😊😊😊
            Jsem doma tak snad to bude OK 👌

              NCalex - Profil | Út 7.8.2018 16:30:39

              MiPo >> Jestli tam nenapsal č. mob., tak Ti žádná SMS nepřijde.😁Já to dycky chci, protože náš pošťák se moc nezdržuje a hned hází do schránky lístky k vyzvednutí na poště....

                NMiPo - Profil | Út 7.8.2018 16:14:00

                Calex >> včera mě řekl že to dnes ráno pošle, zatím nic. Peníze jsem poslal včera

                  NCalex - Profil | Út 7.8.2018 15:31:46

                  MiPo >> Mě pošta poslala ještě ten den SMS....Teď už to je na poště....Takže nakonec ta Aventa?

                    NMiPo - Profil | Út 7.8.2018 14:14:25

                    Calex >> Tak pin je někde na cestě

                      NMiPo - Profil | Út 7.8.2018 13:39:21

                      Bacha >> díky ten jsem prodal. Problém s perkem na cvrčka, ale Sportcarp.cz je schopný sehnat náhradní

                        NCalex - Profil | Út 7.8.2018 12:50:30

                        Zdar kolečkáři....Chytáte někdo s pinem Hardy Conquest 4,5 ?

                          NMiPo - Profil | Po 6.8.2018 10:38:11

                          Bacha >> co to máš za pina?

                            NBacha - Profil | So 4.8.2018 22:14:26

                            kveta >> Je hezkej a za ty prachy zajímavej. Jen ta mělká cívka bez řadiče se mi nezdá. Bude se to motat:-)

                              Nkveta - Profil | Pá 3.8.2018 12:45:39

                                NDr. Greenthumb - Profil | Út 22.5.2018 19:32:52

                                Bacha >> ok díky kouknu

                                  NBacha - Profil | Út 22.5.2018 19:31:08

                                  Dr. Greenthumb >> Má ho Jirka Ouředníček v Blackbassu (myslím, že jsem ten popis četl na jejich webu), ale v ruce jsem ho neměl.

                                    NDr. Greenthumb - Profil | Pá 18.5.2018 16:53:40

                                    Zdravím vás pánové, malý dotaz. Měl někdo tenhle centrepin nebo ví o něm něco? Myslím jak šlape atd. Díky http://orap.cz/navijaky-nelma/centerpin-nelma-KP114​

                                      NBacha - Profil | Pá 4.5.2018 22:23:21

                                      Ati >> To bude na tuti. Jedu primárně jako každý rok na oslavy osvobození americkou armádou a letos jsem si vybrečel celé dvě hodiny chytání:-)))
                                      Jo, a musím podat hlášení i Na soutok, kde jsem kupoval a zaměstnanci se celkem divili:-)