Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMiPo - Profil | Út 4.9.2018 10:38:50

Calex >> prý naděje umírá naposled. Údajně zítra bude odesláno

    NMiPo - Profil | Út 4.9.2018 10:37:00

      NCalex - Profil | Út 4.9.2018 8:46:21

      Zdarec, nevíte někdo o stránkách s pruty na pina....Já našel jen tohle a budou to nejspíš nějaký lososáky...Chtěl bych něco jako float, tak 40gr, min.13stop..S většíma očkama..Všude se zase uvádí jen dop. síla vlasce. To bych viděl tak na 12lb.....https://www.fishusa.com/Center-Pin-Float-Fishing-Ro​ds

        NBacha - Profil | Po 3.9.2018 12:54:20

        u x a >> Vyučil jsem se tam rybařině v šedesátých letech:-)

          Nu x a - Profil | Po 3.9.2018 0:28:11

          Bacha >> to se nekdy můžu stavit..

            NBacha - Profil | Po 3.9.2018 0:14:46

            u x a >> Blovice

              Nu x a - Profil | Ne 2.9.2018 22:21:49

              Bacha >> kam chodíš na úslavu?

                NCalex - Profil | Ne 2.9.2018 20:26:13

                MiPo >> Dědku, masakr.......

                  NCalex - Profil | Ne 2.9.2018 16:48:43

                  MiPo >> Pěkný, klasika....

                    NMiPo - Profil | Ne 2.9.2018 15:16:35

                    Calex >> https://youtu.be/klHm_daPdjQ
                    Asi opráším bambusák

                      NMiPo - Profil | Ne 2.9.2018 8:12:07

                        NMiPo - Profil | Pá 31.8.2018 9:41:02

                        Calex >> to je paráda 👍👍👍

                          NCalex - Profil | Pá 31.8.2018 8:49:16

                          MiPo >> Trochu pohublí ale líni to jsou.

                            NCalex - Profil | Út 28.8.2018 18:38:21

                            MiPo >> No to je jiná...tyhle zlaťáky pouštím, moc jich u nás není.....

                              NMiPo - Profil | Út 28.8.2018 18:35:52

                              Calex >> mě baví moc zejména ti 50 - 60 cm, hned mají vstupenku do kouřboudy

                                NCalex - Profil | Út 28.8.2018 17:28:16

                                MiPo >> Mrmláci mě nebavěj.....Dycky se mi líbilo, jak pokládaj splávek a už mně to nějak nebere.....

                                  NMiPo - Profil | Út 28.8.2018 16:55:48

                                  Calex >> tento byl první další jsem nefotil protože jsem byl upatlaný od těch slizounů,někteří byly pomalu 15 a více cm. Musím tam na ne vyrazit do zásoby kdybych se náhodou rozhodl udělat si výlet k tobě

                                    NCalex - Profil | Út 28.8.2018 16:09:01

                                    MiPo >> Na záběh dobrý...Hrouzci super..

                                      NMiPo - Profil | Út 28.8.2018 15:26:16

                                      Calex >> dne jsem Damíka prohnal 20 hrouzků 12 cejnků a něco plotiček, měl jsem jen bílé tak slávisté na únosnou zubatou rybu půjdu jindy

                                        NMiPo - Profil | So 18.8.2018 13:54:33

                                        PepanD >> to víš selhala ruční brzda, třeba bude ještě jeden