Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NAti - Profil | Pá 4.5.2018 22:02:25

Bacha >> Tak nezapomeň podat hlášení jak jsi dopadl.

    NBacha - Profil | Pá 4.5.2018 14:49:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    A je doma!!! Zítra bude zasvěcen na mojí nejmilejší řece Úslavě:-)

      NBacha - Profil | Čt 3.5.2018 15:51:44

      Mike >> Já to s tou boloňkou samozřejmě taky zkusím. Víc se mi na řeku líbí.

        NMike - Profil | Čt 3.5.2018 15:05:11

        Bacha >> když už, spiš bych šel do matchky, jde to v pohodě. Víc oček tolik nevadí, ten vlasec jimi projde v pohodě, se splávkem 4+ g nebude problém. A určitě je lepší měkčí vlasec.
        Určitě jsou tu i lidi, co pin používají s boloňkou, tak snad řeknou svůj názor.

          NRybkin - Profil | Čt 3.5.2018 14:56:13

          Bacha >> Oba pruty pujdou pouzit,vyzkousej a uvidis s kterym se ti to bude lepe odvijet

            NBacha - Profil | Čt 3.5.2018 14:52:03

            Rybkin >> Tak já mám velmi kvalitní matchku i bolo a teď převážně lovím na feeder, takže jiný prut neplánuju:-)...ale ten c´pin mě láká už dlouho. Možná vezmu oba pruty a uvidím, co na konkrétním fleku bude lepší. Naní nad vlastní zkušenost:-)

              NRybkin - Profil | Čt 3.5.2018 14:46:37

              Bacha >> Těžko říct,podle mě teleskop nebude nikdy lepší.Jak jsem psal ideálně float což je v podstatě matchka jen na míň větších oček.Dneska ji koupis i za rozumnej peniz

                NBacha - Profil | Čt 3.5.2018 14:43:55

                Rybkin >> Takže bolo je lepší volba?

                  NRybkin - Profil | Čt 3.5.2018 14:36:51

                  Bacha >> Pokud bys to chtěl mit správně měl by to být prut typu float.
                  Nicméně použít se dá cokoliv akorát matchka ma hodně malejch oček a tudíž ti to bude vic brzdit splavek

                    NBacha - Profil | Čt 3.5.2018 14:06:20

                    Čau, zajímalo by mě, protože jsem si centrepin objednal, jak byste se vyzbrojili na řeku typu Berounky u Liblína či Sázavy na dolním toku. Myslím tím jaký prut? Jestli bolo, nebo matchku a nebo jestli to je šumák:-)
                    Díky za rady a postřehy.

                      Nobi2 - Profil | Pá 30.3.2018 15:00:44

                      Glenr >> Bužírky na splávky Middy ,skus Rybářská Speciálka Brno .

                        NGlenr - Profil | Út 27.3.2018 9:42:43

                        Mohl by mi někdo poradit či doporučit gumičky na splávky od drennanu na ty crystaly já mám pouze malé gumičky když někam zajdu tady v Praze tak na mě koukaj jak z jara (asi je opravdu jaro). Předem dík.

                          Nkveta - Profil | Út 20.3.2018 19:08:45

                          to jsem jeste nevidel teskej univerzal

                            NCerebro - Profil | Út 20.3.2018 18:14:07

                            kveta >> měl by to být nejspíš tento https://youtu.be/Zn8m81IsATI

                              Nkveta - Profil | Út 20.3.2018 6:42:04

                              zajimava sestava hlavne ten prut s tim nastavcem ,zajimalo by me kolik vazi a kam pasuje ten prodluzovaci dil nejak tam prumerove nesedi

                                NCerebro - Profil | Po 19.3.2018 21:20:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Musím říct, že jsem ještě jednu chvíli přemýšlel o této sadě :-) https://www.anglingdirect.co.uk/john-wilson-avon-qu​iver-ikon-centrepin-deal

                                  NCerebro - Profil | Čt 15.3.2018 13:09:22

                                  Mike >> tak dobře dvě vycházky ať nekecám :-D

                                    NMike - Profil | Čt 15.3.2018 12:46:39

                                    Cerebro >> moc to není, ale trochu se ochodí a bude to lepší. I když 4 vycházky za rok, no nevím:-). Ve finále to o těch vteřinách točení není...

                                      NCerebro - Profil | Čt 15.3.2018 11:57:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak jsem si ho dnes konečně vyzvedl první pohled super. Zkusil jsem ho roztočit a hned jsem v ruce cítil mírný vakl, tak jsem zkusil změřit dobu od roztočení po úplné zastavení a dostal jsem se na cca 25s. Moc nebo málo netuším ale líbí se mi za ty peníze... a když s ním půjdu 4x za rok na ryby tak asi plně dostačující pro mé účely. Musím se přiznat, že jsem pinový panic takže můj názor berte s rezervou.

                                        NMalšínec - Profil | Pá 9.3.2018 23:08:54

                                        PepanD >> podle vyrobce 202g mel by mit dve loziska